גג נפתח לסוכה כחלק מתקרת הסלון

העסקנים

משתמש חדש
אני צריך לעשות סוכה נפתחת בסוף הסלון 3*4.5 דחוף לי שזה יהיה גבס או עץ יפה ומרשים כי זה בסוף הסלון משהו גדול
בקשה לשלוח למייל T0556768925@ גימייל . קום
זה מאוד דחוף לי לימים הקרובים
מי שיש לו מה לייעץ לי אודה לו מאוד

העסקנים

משתמש חדש
יש היום פתרונות מאד יצירתיים
בד"כ שילוב של גבס ועוד חומרים כגון עץ או אפילו גבס לבד
בחיים לא תחלמו שהגג נפתח

אח שלי אומן בגבס אבקש ממנו תמונות
ואעלה כאן בעז"ה
אני צריך לעשות סוכה נפתחת בסוף הסלון 3*4.5 דחוף לי שזה יהיה גבס או עץ יפה ומרשים כי זה בסוף הסלון משהו גדול

העסקנים

משתמש חדש
אשמח לקבל תמונה מתקרת הסוכה
6484338 בגימייל
תודה

דירה חדשה

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח מאד גם לרעיונות\ פתרונות בענין.
למי שיש תמונות השראה לשלוח לי או מי שקיבל כאן כבר תמונות ויכול גם להעביר לי- יעזור לי מאד!!
צריכה דחוףףף!
r0527607891 @ גימייל . קום

אהרלה

משתמש חדש
אשמח לקבל תמונות ואנשי מקצוע שמבינים בתחום.
תודה רבה
7624467 וכו'

לאה דבורץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
היי
אני רואה שהרבה אנשים כאן מחפשים פתרונות יפים להרחבה לסלון
יש היום אין ספור פתרונות מדהימים שלא ניתן לדעת מה סוכה ומה לא
ואני מתעסקת בהרבה הנמכות יפיפיות!!
מצרפת כאן כמה תמונות המתאימות לתקרה נפתחת בסוכות
הרעיון הוא שבסוכות מוציאים את האריחים של התקרה
כמובן משלבים את העיצוב עם התקרה הקיימת בהתאם לתקציב
מי שמעונין בעיצוב מותאם לסלון שלו והמלצות על איש מקצוע יכול לפנות אליי בשמחה
leah.d.architect בגיימיל... 0533124395
1715176310886.png

1715176346543.png

1715176336567.png

1715176382155.png

1715176395027.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה