כללי בתחילת לימודים אשמח לקבל חוו"ד

• פותח הנושא P360
  • פורסם בתאריך

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
חבל על הזמן. תותחי לגמרי.

נראה לי יחשבו שזה צילום שלך...

זה וקטורי לחלוטין!!!!

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
הירמי הזה באמת תותח, הא?

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בתור חולה ווקטורים ידוע ומאובחן (טיפול טרם נמצא), אני ממש המום..!
זה נהדר עד מאד.

חבל שאין קורסים גם בי-ם. פשוט חבל.

Y

yossmor2

אורח
תמונה יפה, אבל מידי ממורכזת,
אולי תאורה צידית תועיל.

:)

כבר לא ממש צריכים צלמים היום, הא?

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

קבצים מצורפים

• דובדבן.jpg
    KB 80.3 · צפיות: 10

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י ונתנו10;347620:
הירמי הזה באמת תותח, הא?

הוא מעביר שיעור בצורה חבלזי"ת ....

נכתב ע"י yossmor2;347760:
כבר לא ממש צריכים צלמים היום, הא?

לכן אני הלכתי ללמוד עיצוב גרפי .:):D

עששית

משתמש רשום
וואו ... באיזה רמה ...
איפה אתה לומד ?
שיעור 6 אתה בטוח ?
היה לך לפני כן ידע בתוכנות או בעיצוב ?
אני ממש יושבת ולא מצליחה להוריד את העיניים .

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
אני בשוק! זה בקורס תלת מימד?

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מדהים!
מחכה לקורס שלי בקוצר רוח...:)
ד.א. הדובדבן לא עגול מספיק והחיבור של הגבעול לפרי טעון שיפור (צל/אור).

איילת שלו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
משכנע.

מתחת הדובדבן, השטח של הצל שממש צמוד לדובדבן צריך לקבל יותר כהות, כמו שעשית בבננה, ואז הוא יראה צל אמיתי יותר.
דבר נוסף ביחס לצל: כדאי לטשטש ולרכך טיפה יותר את קצוות הצל, זה גם יוסיף לאמיתיות שלו.

בהצלחה!

שלמה

משתמש מקצוען
חסר לי ה'אקסיף' של הבננה...
עלה והצלח בגראדינטיות במעלות הווקטורי..
נ.ב. הצל מתחת לבנננה מדי מופשט.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
חן-חן.
את השיעור על גרדיאנט-מאש עברת בהצלחה יתרה.

תמשיך לעדכן.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ירמי באמת תותח על באילוס' אני גם עברתי אצלו אמנם רק 2 שיעורים, אבל ששוים כמו 5 שיעורים לפחות....
אבל אין מה לומר, אתה גם תלמיד מעולה! כל הכבוד!
הבננה, חבל"ז- מהממת, לגבי הדובדבן יש עוד קצת מה לשפר....
המונמון הצלחה!

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שושית;347976:
וואו ... באיזה רמה ...
איפה אתה לומד ?
נו באמת מנהל בפרוג איפה ילמד ?
שיעור 6 אתה בטוח ?
נראה לי שכן ..
היה לך לפני כן ידע בתוכנות או בעיצוב ?
לא .
אני ממש יושבת ולא מצליחה להוריד את העיניים .
תודה .

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מעיינות, רוצה שיעור פרטי במש?

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה, לא התייחסתי לבננה - מיוחד! אהבתי במיוחד את החלק בצד למעלה (התלישה שלה)
רק חסר לי הקו הברור שיש בבננה באמצע, אצלך זה חלק מדי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה