כללי בתחילת לימודים אשמח לקבל חוו"ד

• פותח הנושא P360
  • פורסם בתאריך

gloria

משתמש רשום
שיעור מס' 6 וכבר כזו יצירה מיוחדת?!
כל הכבוד! בהחלט יש עתיד

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ביצוע אדיר ויפה.
שמיל, ידע בצילום מאוד עוזר. לא כך?

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בטח אריאלס
תצחקי אבל אנלא למדתי אילוס' בחיים ואני עובדת עליה כל הזמן
ויש בה מלא דברים שאנלא יודעת
היא בהחלט תוכנה מדהימה!

st28

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יפה מאוד!!
מש בשיעור מס' 6??? כבר סיימתם הכל חוץ??

ואגב--כשהוא מלמד מש הוא ממחיש את זה עדיין על הנורה שלו...או שכבר לא...?

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עושה חשק לבא ללמוד בפרוג. עלה והצלח!

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י n_eli;348210:
ביצוע אדיר ויפה.
שמיל, ידע בצילום מאוד עוזר. לא כך?

אתה מתכוון ידע בתאורה ... אכן כן .

נכתב ע"י st28;348252:
יפה מאוד!!
מש בשיעור מס' 6??? כבר סיימתם הכל חוץ??

ואגב--כשהוא מלמד מש הוא ממחיש את זה עדיין על הנורה שלו...או שכבר לא...?

חוץ מ?...
לא הוא המחיש את זה על בננה ..

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י shmil15;348387:
אתה מתכוון ידע בתאורה ... אכן כן .

חוץ מ?...
לא הוא המחיש את זה על בננה ..

מעניין, וכשאני למדתי אצלו (שיעור אחד) הוא בנה לנו מכונית ב-10 דקות.
זה גרם לי כזו סחרחורת שלא העזתי לגעת במש איזה שנתיים....

artik

משתמש רשום
אתה בא להגיד שזה לא אמיתי???

שיעור 6 מתוך כמה שיעורים?

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י mp100;348505:
אתה בא להגיד שזה לא אמיתי???

שיעור 6 מתוך כמה שיעורים?

שיעור 6 מתוך .. שנה בערך ..

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תשבו חזק!!!

אם כבר מדברים פה על מש והמוכשרים של מנטור, אז עשיתם לי חשק להוציא לכם קצת ת'נשמה עם כמה יצירות מפעירות פה מהאתר של איתי לוסטגרטן, מנטוריסט מובהק אף הוא.
כן זה אמיתי!!! כלומר לא...:D

קבצים מצורפים

• esfrwfr.jpg
    KB 91 · צפיות: 11
  • gdxfd.jpg
    KB 81.2 · צפיות: 12
  • tstet.jpg
    KB 390.5 · צפיות: 12
  • waw.jpg
    KB 61.9 · צפיות: 11

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ותמיד לבחור, כשצרפת שמו של היוצר, היית חייב להזהיר שכניסה לאתר זה, גרועה ומזיקה מאוד לאדם ירא שמיים.

נ.ב. הייתי כותב לך זאת בפרטי, אך ביטלת אפשרות זו.

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י n_eli;348758:
ותמיד לבחור, כשצרפת שמו של היוצר, היית חייב להזהיר שכניסה לאתר זה, גרועה ומזיקה מאוד לאדם ירא שמיים.
תודה.
לכן:
א. לא צרפתי לינק. (למרות שלצערי, מוזכרים פה אתרים גרועים הרבה יותר, עם כתובתם המלאה. ולא שזה פותרני...) אבל את שם האמן אין באפשרותי להשמיט כמובן, מטעמי זכויות יוצרים.
ב. מסיבה זו נמנעתי מלהוסיף ולספר על יצירות נוספות שם, בכדי שלא יבואו לידי בדיקה...
ג. לא נותר לי אלא להוסיף: תודה שציינת זאת אתה.

פסק זמן

משתמש רשום
מהמם!

מהמם ומדהים! ממש אומנותי!
באיזה קורס זה?

וכן מענין אותי- כמה זמן לקח לך לעשות את הבננה?

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י נענע;348805:
מהמם ומדהים! ממש אומנותי!
באיזה קורס זה?

עיצוב גרפי של פרוג

וכן מענין אותי- כמה זמן לקח לך לעשות את הבננה?

שעה + -

תודה

rutistrul

משתמש רשום
הייתי בטוחה שזה תמונה!!!
אני לומדת גם עכשיו אילוסטרטור
אכפת לך להסביר באיזו דרך עשית את זה?

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י rutistrul;349254:
הייתי בטוחה שזה תמונה!!!
אני לומדת גם עכשיו אילוסטרטור
אכפת לך להסביר באיזו דרך עשית את זה?

זה קצת קשה להסביר דרך פורום כזה דבר .
אבל בכללי השתמשתי בכלי mesh tool .
כאשר את התמונה המקורית הפכתי לטמפלייט.
ואת זה יצרתי בשכבה חדשה .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה