בשורה אדירה לציבור החרדי??? ניצחון חרדי? קריית גת מערב תיועד לחרדים???

ספר מוסר

משתמש חדש
חריש זה מצויין אבל מה שחסר כרגע זה שיווק מסה של 10 אלף דירות במכה אחת, ואת זה אין בחריש כרגע.....
מי שרוצה [ויש הרבה כאלה] מוצא, ואגב איך שהבנתי לאחרונה ממש יצא בחריש פרויקט חדש לשיווק.

טאבו

משתמש סופר מקצוען
משהו יודע להגיד איפה זה יהיה על המפה? ליד הישוב שפיר?
כי הישוב שפיר יותר קרוב לקרית מלאכי מאשר לקרית גת

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
משהו יודע להגיד איפה זה יהיה על המפה?
קרית גת מערב.jpg

מצורף לינק לתוכנית: https://mavat.iplan.gov.il/SV4/1/99005103892/310

שוקולד פרה

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
למי ששאל ידעו לי שעדיין יש חיה כזאת דירת שלושה חדרים חדשה בקרית גת נראה לי ב1.3 מיליון
ודירות מפרויקטים קצת לפני בערך 1.2 מיליון

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
למי ששאל ידעו לי שעדיין יש חיה כזאת דירת שלושה חדרים חדשה בקרית גת נראה לי ב1.3 מיליון
ודירות מפרויקטים קצת לפני בערך 1.2 מיליון
היכן בדיוק?

לפי הידוע לי היום אין דבר כזה בקרית גת.

היה פרוייקט אחד בשם כרמי הפארק שמכרו לפני חודש וחצי 3 חדרים ב-1.4 מ'
והיה מבצע לחברי מועדון חבר של 150 אלף הנחה

כתבתי כבר למעלה שמכרו שם 400 דירות ביום אחד
הדירות נחטפו כמו לחמניות
(לתשומת לב @כמו הרוח שדברה על מיתון, מספיק הנחה קטנה במחיר והכל נחטף תוך יום)

אולי הכוונה לדירות שנמכרו לפני חצי שנה בתמא 38 בבני ישראל החדשה
אבל בכל מקום בתמא 38 הדירות נמכרות במחיר יותר זול (בערך 200-150 אלף פחות ממחיר דירה בבנין חדש)

שולמן נדל"ן - חריש

יעוץ. מכירה. השכרה.
מנוי פרימיום
חריש זה מצויין אבל מה שחסר כרגע זה שיווק מסה של 10 אלף דירות במכה אחת, ואת זה אין בחריש כרגע.....
כרגע אין שיווק של 10.000 דירות לא בקרית גת ולא בחריש
אבל בקרוב ממש יהיה מכרז על חריש דרום על כ1700 דירות
נכון לעכשיו יש מכרז לפרויקט הטרפז על כ 650 דירות 80% מחיר מטרה!! החסרון למגזר החרדי שזה במגדלים.
ועוד בעתיד הרחוק יהיה את חריש צפון עוד אלפי דירות. מאמין שזה יהיה באותו תקופה של מערב קרית גת!!
ומה שקראתי לבוא לחריש זה לדירות קיימות קבלן ויד 2 במחירים יותר זולים מקרית גת {עפ"י מה שפרסמו פה את המחירים.}

• תודה
Reactions: szn

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה