התייעצות בר מצווה- כמה עולה?

תודה
האמת שרציתי לדעת כמה עלה לאחרים
שהתחלנו קצת לבדוק מחירים וכו' ולחשב, ויצא בערך 15000 רק לאירוע עצמו (בלי בגדים, תפילין)
זה הגיוני?
לא מדובר על אירוע ברמה מאוד גבוהה, די סטנדרט
אם אתם אברכים וחיים כמו אברכים
אלו הם העליות
1500 אולם
6000 קייטרינג
2000 צלם +הסרטה
1200 קלידן
בר עושים בני משפחה
סה"כ 10,700
שיהיה במז"ט

משה 05276

משתמש מקצוען
אם אתם אברכים וחיים כמו אברכים
אלו הם העליות
1500 אולם
6000 קייטרינג
לכמה מנות?
2000 צלם +הסרטה
1200 קלידן
אברכים יכולים לוותר על זה
בר עושים בני משפחה
גם זה עולה!!
סה"כ 10,700
שיהיה במז"ט
איפה תפילין?
ביגוד לחתן וכל הסובבים?

לכמה מנות?

אברכים יכולים לוותר על זה

גם זה עולה!!

איפה תפילין?
ביגוד לחתן וכל הסובבים?
אי נצמדתי לשאלת פותח האשכול
ולכן לכמה מנות בין 100 -120
איפה תפילין - הוא לא שאל על תפילין
בני משפחה שעושים בר מכיר בר מצוה שלא עלה גרוש
אברכים לא יכולים אבל ממש לא יכולים לוותר על צלם והסרטה זה יותר חשוב ממנה בשרית לדעתי זו מזכרת כל כך חשובה שגם אברכים הכי צולים לא מוותרים על זה לא ממליץ לחסוך כאן
לגבי ביגוד לכל המשפחה אני לא מחשיב את זה כעלות מאחר והבגד נשאר לאחמ"כ לחג ולשבת דבר שבלא"ה היו צריכים לקנות זה לא שמלות ערב לחתונה שיש שמשכירים במיוחד

עד מתי

משתמש מקצוען
אי נצמדתי לשאלת פותח האשכול
ולכן לכמה מנות בין 100 -120
איפה תפילין - הוא לא שאל על תפילין
בני משפחה שעושים בר מכיר בר מצוה שלא עלה גרוש
אברכים לא יכולים אבל ממש לא יכולים לוותר על צלם והסרטה זה יותר חשוב ממנה בשרית לדעתי זו מזכרת כל כך חשובה שגם אברכים הכי צולים לא מוותרים על זה לא ממליץ לחסוך כאן
לגבי ביגוד לכל המשפחה אני לא מחשיב את זה כעלות מאחר והבגד נשאר לאחמ"כ לחג ולשבת דבר שבלא"ה היו צריכים לקנות זה לא שמלות ערב לחתונה שיש שמשכירים במיוחד
הרבה מאד אברכים לטאים מוותרים על צלם והסרטה
יש אחד מהמשפחה שיש לו מצלמה טובה ומשאיר מזכרת נחמדה
ראיתי כ"כ הרבה כאלה , ולא נרשמו טראומות או חסכים בגזרה

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
רוב האברכים במודיעין עילית
לא מזמינים צלם והסרטה לבר מצווה
גם לא אורגניסט או תקליטן
אגב
הם גם לא עושים מנה בשרית
(עושים סעודת מצווה למניין עם מנה בשרית, ואירוע בר המצווה- מנת בר קלה)

אם אפשר פרטים על הקייטרינג 120 מנות ב6000
ואיזה תפריט פחות או יותר זה כולל
האם כולל מלצרים ומשלוח שזה יכול להקפיץ בכמעט 1000 לדעתי,
זה המחירים ששילמתי לצערי אבד לי הטל' ועימו המספרים כך שלא נשמרו לי המספרים אבל זה לא היה מחיר חריג חפש באזור י-ם יש הרבה לא רוצה לעשות כאן פרסומת לאיש מסוים
יותר קרוב ל-100 מ-120 לדעתי אין צורך ביותר

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אם אפשר פרטים על הקייטרינג 120 מנות ב6000
ואיזה תפריט פחות או יותר זה כולל
האם כולל מלצרים ומשלוח שזה יכול להקפיץ בכמעט 1000 לדעתי,
יש לא מעט קיטרינגים. זה 50 שקל למנה. פשוט- אבל אפשרי בהחלט

לארג'

משתמש מקצוען
רוב האברכים במודיעין עילית
לא מזמינים צלם והסרטה לבר מצווה
גם לא אורגניסט או תקליטן
אגב
הם גם לא עושים מנה בשרית
(עושים סעודת מצווה למניין עם מנה בשרית, ואירוע בר המצווה- מנת בר קלה)
אז מה כן? נשמע בית אבלים

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
@לארג' למה עצוב?
למה בית אבלים?
סגנון של שמחה ומנטליות
תאמינו או לא הבחורים מאושרים מבר המצווה שלהם
(לא פחות מהבחורים שעושים להם אירוע בשרתון סיטי טאוור)

לארג'

משתמש מקצוען
@לארג' למה עצוב?
למה בית אבלים?
סגנון של שמחה ומנטליות
תאמינו או לא הבחורים מאושרים מבר המצווה שלהם
(לא פחות מהבחורים שעושים להם אירוע בשרתון סיטי טאוור)
לא ביקשתי יוקרה
אבל שיהיה להם בהצלחה כ"א יעשה כפי מקומו

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
לא ביקשתי יוקרה
מה זה קשור
בעיניך יוקרה זה שרתון סיטי טאור
זה שעושה שם חושב שבר מצווה ביאכטה זה יוקרה
(ושלו סתם באולם נורמלי ומכובד)
ובעיני הרבה משפחות תקליטן וצלם זה יוקרה (וגם סעודה בשרית לכלל המוזמנים)
עניין של סגנון ומנטליות

מה זה קשור
בעיניך יוקרה זה שרתון סיטי טאור
זה שעושה שם חושב שבר מצווה ביאכטה זה יוקרה
(ושלו סתם באולם נורמלי ומכובד)
ובעיני הרבה משפחות תקליטן וצלם זה יוקרה (וגם סעודה בשרית לכלל המוזמנים)
עניין של סגנון ומנטליות
וואו נשמע מפוצץ "שירתון סיטי טאוור" יש באמת מקום כזה...
לעניננו
מבלי להכנס למעבולת הרגשית שיש בויכוח מסוג זה (אני ממש אבל ממש לא שם ואין לי ענין בויכוח כזה)
אנסה קצת להסביר יש הבדל עצום בין השניים
יש לי חברים שעשו ועושים בר מצוה מהסוג שאת מתארת אבל זה היה מאוד מאופק מתוח משהו ואין שם שמחה מתפרצת יכול להיות שאיפוק זה כח... וזה מתאים לסוג אחד אבל שמחה עם קלידן וריקודים ושמחה גדולה עם "להקפיץ" את החתן משמחה זה כבר משהו אחר לגמרי תודי
אגב אני מאוד אבל מאוד מכבד את אלו שלא עושים ככה וסתם אגב אני מאוד אבל מאוד מאוד מעריך את אלו שלא נסחפים אחר מודות חדשות וכיו"ב אני עצמי משתדל להיות כזה ולהטיף לבני ביתי על כך, אבל כאן זה משהו אחר זו שמחה של מצוה ויש עניין לעשות ממנה עניין, ושוב לא מדובר וגם לא צריך מקום יוקרתי כמו "שרתון סיטי טאוור" (כמו שקראת לזה) אפשר מקום פשוט וצנוע מאוד ואוכל לא אי אי אי, אבל שמחה עם קלידן זה משהו אחחררר... אבל אחר לגמרי לא שזה ארוע קצת שונה זה פשוט שתי בר מצוות האחד הוא ארוע שבא רק להוקיר ולכבד את החתן לשבת 10 דק' "להגיד" מז"ט וללכת, (ושוב אני מכבד), והשני זה אירוע עם הרבה אבל הרבה שמחה עם ריקודים וחתן ששמח על לשמיים אלו שני דברים שונים בתכלית ושוב כל מקום לפי מנהגו אבל לדעתי זה מנהג יותר ראוי והגון ושוב מי אני שיכריע
שיהיה במזל טוב לכולם

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה