דרוש מידע ברזל

יהודית0

משתמש רשום
לאחר חודש של ניסיון עקר עם הספאטון (שימר את רמת הברזל כפי שהיא) ובעקבות הצורך להעלות את רמת הברזל. החלטתי להפסיק עם הטבעיים והחובבניים למינם וליטול כדורי ברזל באמצעות מרשם. (ולא דרך הוריד)
אשמח להמלצותיכם אודות המוצר היעיל ביותר-כזה שהעלה לכם באופן מעשי את רמת הברזל גם במאגרים עם מה שפחות תופעות לוואי וללא בעיית כשרות .

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרוגרד פוליק נספג מצוין
נשים בהריון יש להוועץ ברופא

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש סוג אחד עם מרשם (נדמה לי אקטיפרין לא בטוחה ) שהוא מכיל חלב נכרי והוא חלבי אז לבדק אם חשוב לך

CSDesign

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אנכי הקטנה;2015413:
אקטפרין, מנסיון.

סיימתי עכשיו חודש של נטילת אקטיפרין
עם ירידה נוספת מעבר למה שהיה.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י start;2015523:
יש סוג אחד עם מרשם (נדמה לי אקטיפרין לא בטוחה ) שהוא מכיל חלב נכרי והוא חלבי אז לבדק אם חשוב לך

אקטיפרין זה עם ג'לטין, לא חלב נכרי.

Ok - מירי טריטל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אקטיפרין הוא כדור טוב, אבל לרגישים - גורם לעצירות
פרוגרד פוליק - נספג מצוין וללא תופעות לואי.

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לי מאד עזר פרוגרדומט - כדורים אדומים יעילים מאד
לא גרם לתופעות לוואי והעלה ביעילות ובמהירות

יש צורך במרשם

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פריפול- כמו הברזל של התינוקות ללא תופעות לוואי!

מעולה ממש!!!!

yaffab

משתמש מקצוען
אני ממליצה על ברזל בוריד,
הוא יעיל, עושה את עבודתו ובלי תופעות לוואי...

מקופלת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י yaffab;2016040:

ושורף זממממממן
חוץ מזה שרופאים לא נותנים אותו סתם כך.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
100 גר' פיסטוק ליום. באחריות.
(אין אחריות על המשקל..)

sem

משתמש פעיל
נכתב ע"י yaffab;2016040:

מצטרפת

רק שהוא לא ממש בלי תופעות לוואי

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
לי הערוי לא עוזר. ומי שהורידים שלו ךא משהו אז זה יכול להיות סבל ממשי....

mirier

משתמש מקצוען
העירוי עוזר מאד, אבל הוא מעלה במהירות ויורד במהירות.
כך אמרה לי גם הרופאה. הם רוצים שתגיעי ללידה עם המוגלובין תקין, אז מפציצים...
אבל מנסיון, זה לא לאורך זמן. בייחוד המאגרים שצונחים חזרה כמעט מיד.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תאכלי מאכלים עתירי ברזל על בסיס יומיומי.
ירקות ירוקים, טחינה משומשום מלא, תמרים, לא זוכרת מה עוד.

רמת הברזל שלי היתה נמוכה למדי, ועלתה לרמה תקינה אחרי השקעה במאכלים עתירי ברזל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה