דרוש מידע בקשת הסרת סינון לאתר באופן גורף

רבקה זקס

משתמש מקצוען
התבקשתי לעזור לאתר (חרדי) עם תמונות כשרות ותמימות, ללא דמויות בכלל, מול חברות הסינון.

איך פונים לחברות הסינון, בבקשה לאפשר גלישה באתר ללא מגבלות וחסימת תמונות?

ברכי. ו

בונה אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני חושבת שזה תלוי במדיניות של חברת הסינון, לדוגמא נטפרי מסננים כל אתר סינון אוטומטי של תמונות לא משנה איזה הם אפילו תמונות רקע.... ונתיב אם הם מאשרים אתר הם פותחים לגמרי את כולו.

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
ונתיב אם הם מאשרים אתר הם פותחים לגמרי את כולו.
אבל עם סינון תמונות
https://tehilayaskil.co.il/
1695902968602.png

ברכי. ו

בונה אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לוידת אני עם נטפרי וכן היה זכור לי שנתיב פותח לגמרי, אולי זה תלוי ברמת החסימה....

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני חושבת שזה תלוי במדיניות של חברת הסינון, לדוגמא נטפרי מסננים כל אתר סינון אוטומטי של תמונות לא משנה איזה הם אפילו תמונות רקע.... ונתיב אם הם מאשרים אתר הם פותחים לגמרי את כולו.
אם אני פותחת לדוג' אתר של אוכל קינוחים וכו' אני כן רואה תמונות... (כמובן בלי אנשים...) הם לא חוסמים את כל האתר לגמרי. אני בנטפרי
התכוונת סינון אוטומטי של אנשים או כל התמונות אפילו ים?

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אפשר להתקשר אליהם/ דרך המייל ולהסביר להם...
בד"כ אם שולחים בקשה עם נקודות.. על האתר הספציפי הזה והם רואים שזה תקין הם מאשרים
בהצלחה

ברכי. ו

בונה אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם אני פותחת לדוג' אתר של אוכל קינוחים וכו' אני כן רואה תמונות... (כמובן בלי אנשים...) הם לא חוסמים את כל האתר לגמרי. אני בנטפרי
התכוונת סינון אוטומטי של אנשים או כל התמונות אפילו ים?
אצלי רוב התמונות חסומות בלי קשר למה הם, אפילו רקע יכול להיות לי מפוקסל בהתחלה עד שהם מבינים שהאתר בסדר ואז זה משתחרר

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אצלי רוב התמונות חסומות בלי קשר למה הם, אפילו רקע יכול להיות לי מפוקסל בהתחלה עד שהם מבינים שהאתר בסדר ואז זה משתחרר
גם אצלי (לא יודעת מה זה רוב בשבילך)
יכול להיות שאני לא שמה לב כי לא כל היום באתרים.... כשמידי פעם, רואה שחלק פתוחים, וחלק לא גם אם אין בעיה
ו... נכון זה לוקח זמן לפעמים (רוב הפעמים לא מחכה - פשוט יוצאת:)) וברור שגם תמונות רגילות
אבל אם מבקשים מראש ושולחים להם בקשה על התמונות באתר לא אמורה להיות בעיה...

ברכי. ו

בונה אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם אצלי (לא יודעת מה זה רוב בשבילך)
יכול להיות שאני לא שמה לב כי לא כל היום באתרים.... כשמידי פעם, רואה שחלק פתוחים, וחלק לא גם אם אין בעיה
ו... נכון זה לוקח זמן לפעמים (רוב הפעמים לא מחכה - פשוט יוצאת:)) וברור שגם תמונות רגילות
אבל אם מבקשים מראש ושולחים להם בקשה על התמונות באתר לא אמורה להיות בעיה...
בתור בונה אתרים אני תמיד מבקשת מהם כבר בתחילת הבניה שיפתחו לי את האתר ונותנת להם כיוון גם על התמונות אבל זה לא עוזר.....
ואגב אני חושבת שאנחנו מתחילים לגלוש מהנושא של האשכול. לנושא שלנו, כנראה יש עוד אשכולות פה בפורום.

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בתור בונה אתרים אני תמיד מבקשת מהם כבר בתחילת הבניה שיפתחו לי את האתר ונותנת להם כיוון גם על התמונות אבל זה לא עוזר.....
ואגב אני חושבת שאנחנו מתחילים לגלוש מהנושא של האשכול. לנושא שלנו, כנראה יש עוד אשכולות פה בפורום
טוב, שיהיה בהצלחה לכולם ולפותחת האשכול
נכון. נעצור

רבקה זקס

משתמש מקצוען
@ברכי. ו בדיוק לשאלה הזאת התכוונתי, ולא סטית מהנושא, גם לא מצאתי אשכולות אחרים בשאלה ששאלתי.
,בתור בונת אתרים את פונה אליהם" - איך? לא מצאתי מקום לפנות אם אני לא לקוחה. אשמח להכוונה!

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@ברכי. ו בדיוק לשאלה הזאת התכוונתי, ולא סטית מהנושא, גם לא מצאתי אשכולות אחרים בשאלה ששאלתי.
,בתור בונת אתרים את פונה אליהם" - איך? לא מצאתי מקום לפנות אם אני לא לקוחה. אשמח להכוונה!
אני מכירה מישהי שהייתה לה את אותה בעיה (ואם אני לא טועה) היא פשוט התקשרה לכל חברות הסינון... וביקשה/ הסבירה... ואישרו לה... בעקרון לא אמורה להיות בעיה אם האתר נקי וכו
נ.ב יכול להיות שיש פה יותר מבינים ממני שיכולים לעזור לך... אני אומרת מהצד... הרבה בהצלחה!

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
נטפרי - ישירות למייל של המנהל שם, תחפשי את זה בפורום נטפרי.
עד לאחרונה היה לו פה ניק @mat

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה