בקשת הזמנה לצאט לא עובד בג'ימייל האם בגלל אתרוג??

דאבל-קליק

משתמש מקצוען
שלחתי הזמנה לצאט למייל שגם במחשב ההוא עובדים על אתרוג (גם לי יש אתרוג)- והבקשה נכתב שנשלחת אבל כלום לא קורה בפועל! לא רואים הזמנה לצאט ואי אפשר לצוטט.
האם זה קשור לאתרוג??
מישהו עוד נתקל בזה?
אשמח למידע, הצאטים שביקשתי בעבר כן עובדים, עכשיו עם האיש קשר החדש הזה זה לא עובד..:cool:

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
גם לי אותה בעיה כבר כמה ימים + הודעת טעות בגימייל לא יודעת מה מקור הבעיה ולא מתחשק לי להזמין טכנאי בשביל זה שאלתי פה ולא נעניתי

בראש

משתמש רשום
עיצוב גרפי
גם אני מנותבת באתרוג והצאט עובד לי יותר לאט מהמיל

!music

משתמש צעיר
ככה''נ הבעייה היא באתרוג
גם בנתיב וגם בנטפרי הצ'אט עובד כרגיל..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה