בקשת ביקורת לשיתוף ראשוני, דמיוני, עם לקח / (לא) מרים ידיים!

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
אז אין המשך? הכל ממשיך אותו דבר, רק שהוא מעודד?!
ועל מה הוא מודה?
זה יותר 'חסר', ולא כ"כ 'סיום טוב', לדעתי.
אבל עזוב, נשאיר א"ז לפעם אחרת.
קראתי שוב, ו... צודק, זה בעצם אותה אדרת בשינוי גברת, וזה מרגיז אותי כי אני חוזר לאותה טעות או חסימה שעליה דיברתי.

משויטט

משתמש מקצוען
כתיבה מקסימה!
אני יכול להבין את מה שמציק ל @אשר שרבר, כי חסר כאן איזה חלק במפנה.
אחרי הגילוי השמימי שלו, וההפניה הנכונה להשתמש עם ידי העשיו שלו להרים ידיים לאבא שבשמיים, מה קרה. ואיך זה פתר לו את בעיית הרמת הידיים שהוא סובל ממנו.
אם רוצים לתקן את בעיית האלימות, צריך להמציא לדחף הטבעי הזה שלו יעד טוב, אולי לשבור פסלי ע"ז או משהו..
אבל שוב, כתיבה מדויקת ברמה גבוהה עם עתיד גדול.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
אני יכול להבין את מה שמציק ל @אשר שרבר, כי חסר כאן איזה חלק במפנה.
אחרי הגילוי השמימי שלו, וההפניה הנכונה להשתמש עם ידי העשיו שלו להרים ידיים לאבא שבשמיים, מה קרה. ואיך זה פתר לו את בעיית הרמת הידיים שהוא סובל ממנו.
אם רוצים לתקן את בעיית האלימות, צריך להמציא לדחף הטבעי הזה שלו יעד טוב, אולי לשבור פסלי ע"ז או משהו..
הבנתי. אשתדל להבא.
ושוב, תודה.

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שזה איזו הרמת ידיים מלהתאמץ אם איזה סוף יותר מורכב, יותר מעניין.
מסכימה.
בד"כ "הסוף הטוב" הורס יותר מאשר סוגר מעגל. עדיף להשאיר את זה ככה, לדמיונו הפרוע של הקורא. עם פאנץ' חזק, שהוא גם סגירת מעגל למשחקי המילים שבקטע.

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כשהבן שלי הרים ידיים אחרי שניפץ את תבנית הביצים, בטעות, כמובן, ואמר אני לא יודע איך להתחיל לאסוף אותם, ואני הגעתי, ליטפתי, ואמרתי לו לא נורא, זה קורה. למרות שהרגשתי את הוורידים שלי מתפצפצים, הרמתי ידיים לשמים, בהודאה, ובתפילה.

בקטנה.. בלי להשקיע הרבה, סורי
מושלם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה