דרוש מידע בעקבות הבטחת הבחירות של ש"ס - להתאמץ לעשות הנחה בארנונה?

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
מן הסתם מודעות הרחוב צעקו אליכם בקול גדול על כך ש'הנה הוא חוזר' כרטיס המזון של משרד הפנים, בחסות ש"ס.
בפעם קודמת זה היה לכל מי שקיבל הנחה בארנונה (האם הפרמטר נכון? שאלה טובה, אך כך היה המעשה)
מכמה סיבות בשנה הנוכחית קצה נפשי מכל הכאב ראש בעיר בה זכיתי להניח ראשי כדי לזכות באחוזי הנחה ש'תוקעים' הפקידים בסוף בלי שום קשר למה שמגיע..
האם הפסדתי את הכרטיס הנחמד ההוא (ע"ש העתיד בעז"ה!) של ארי' דרעי שליט"א?
האם פעם קודמת אלו שהיו צריכים לבקש באופן עצמאי (לא דרך הארנונה) - זה היה מורכב יותר מאשר לקבל הנחה בארנונה בערים מוסיימות או שאדרבה?

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מן הסתם מודעות הרחוב צעקו אליכם בקול גדול על כך ש'הנה הוא חוזר' כרטיס המזון של משרד הפנים, בחסות ש"ס.
בפעם קודמת זה היה לכל מי שקיבל הנחה בארנונה (האם הפרמטר נכון? שאלה טובה, אך כך היה המעשה)
מכמה סיבות בשנה הנוכחית קצה נפשי מכל הכאב ראש בעיר בה זכיתי להניח ראשי כדי לזכות באחוזי הנחה ש'תוקעים' הפקידים בסוף בלי שום קשר למה שמגיע..
האם הפסדתי את הכרטיס הנחמד ההוא (ע"ש העתיד בעז"ה!) של ארי' דרעי שליט"א?
האם פעם קודמת אלו שהיו צריכים לבקש באופן עצמאי (לא דרך הארנונה) - זה היה מורכב יותר מאשר לקבל הנחה בארנונה בערים מוסיימות או שאדרבה?
בלי קשר לכרטיס בשביל הארנונה עצמה תבררו אצלכם שמה בכל עיר יש מומחים בענין

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
בלי קשר לכרטיס בשביל הארנונה עצמה תבררו אצלכם שמה בכל עיר יש מומחים בענין
מוכר. השנה לא היה לי כבר כח אחרי ששנה שלמה טירטרו אותי לפנ"ז ובסוף נתנו חצי ממה שהיו אמורים.
השאלה שלי בעיקר על שנה הבאה.. והאם זה יועיל

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין לי ידיעה ברורה אבל מאמין ששוב כל מקבלי הנחה יקבלו אוטומטי, בכ"א לא יודע אם כדאי לבנות על זה מעכשיו. לגבי הארנונה יש כללים ברורים מי זכאי חושב ששוה לברר זה יכול להגיע לסכום של פי 5 ויותר ממה שמקבלים בכרטיס

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
אין לי ידיעה ברורה אבל מאמין ששוב כל מקבלי הנחה יקבלו אוטומטי, בכ"א לא יודע אם כדאי לבנות על זה מעכשיו. לגבי הארנונה יש כללים ברורים מי זכאי חושב ששוה לברר זה יכול להגיע לסכום של פי 5 ויותר ממה שמקבלים בכרטיס
פי 5?? הסתבך לי בחשבון.. (פעם שעברה זה היה כ2500 אל"ש, הנחה בארנונה זה עד 100 מ"ר, שזה אומר גם ב80%!! הנחה זה לא יותר מ4000

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
במקום שלי זה גם יותר ממאה מטר. קיבלתם הרבה בכרטיס לא כולם קיבלו כך

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
נתאמץ בעז"ה. הייתי עושה הרבה לדוג' עבור זה כמה דברים שאין כללי הפורום מאשרים לפרסמם..

אחד1

משתמש צעיר
פי 5?? הסתבך לי בחשבון.. (פעם שעברה זה היה כ2500 אל"ש, הנחה בארנונה זה עד 100 מ"ר, שזה אומר גם ב80%!! הנחה זה לא יותר מ4000
4000 אל"ש כפול 10 שנים זה 40000 ש"ח . הכונה שארנונה זה דבר יותר תמידי ולא רק פעם פעמים
אז שוה להשקיע יותר.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
כמו המון דברים, זה סוג של בן אדם..
אולי הייתי משקיע רק עבור הרווח הזה שלא תהיה לי סיבה ש'משלם אלפי ש"ח ארנונה - ולא מקבל כ-ל-ו-ם'! (אבל באמת זה ככה. מרגיש שמשלם אלפי ש"ח על פינוי זבל..)

במקום שאין אנשים ;)

משתמש מקצוען
לא נראה לי שהכוונה לכרטיסים כמו בקורונה.
יש כרטיס ביטחון תזונתי אחר.

לפי כל זכות:

אוכלוסיית יעד ותנאי זכאות​

• משפחות החיות באי-ביטחון תזונתי.
  • הזכאות נקבעת בהתאם לקריטריונים שונים, כגון הכנסה פנויה, הוצאות חיוניות, חובות וגודל המשפחה (באמצעות העו"ס המטפל במשפחה במחלקה לשירותים חברתיים).

ההטבות שניתנות​

• כרטיס שנטען בכל חודש ב-350 ₪ לרכישה ברשתות המזון.
  • סל פירות וירקות בשווי 150 ₪ המגיע עד לבית המשפחה.
  • סדנאות שנותנות למשפחות כלים נוספים, כגון: העצמת המשפחה, פניות נפשית, ניהול המזון והמזווה והתגברות על הרגלים.
  • כרטיס לרכישת 5 חבילות של 700 גרם תמ"ל (תרכובת מזון לתינוקות) בחודש.
    • הסיוע בתמ"ל ניתן למשפחות שאושרו על-ידי אגפי הרווחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה