דרוש מידע בעלת עסק, רוצה שמישהו יעשה לך את המכירות?

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
על תתיפסי אותי בדיוק על המילה....
זה מהפכני בשביל עסקים שבכל אופן לא מספיק משקיעים על הדבר הזה
לא מתכוונת לתפוס ;) ניסיתי להבין...
כן, יש בזה משהו, לכן צריך לחשוב איך לעשות את זה נכון ומשתלם.
בהחלט שירות חשוב, וכדאי להתחיל באחוזים נמוכים, הצלחה, גורמת להשקיע עוד כמו עובד טוב בעבודה שבאיזה שהוא שלב מעלים לו שכר :) (בגדול...)

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ני חושבת שהמהפכני כאן הוא שזה יכול לעזור לעסקים קטנים, לעצמאיות בסדר גודל בינוני(ויש הרבה כאלה בפרוג,... )
ושהיא שמשווקת יכולה לתת שירות במקביל לכמה עצמאיות.

כי עסקים גדולים מקובל שלוקחים משווק שכיר, או שוכרים שירותים של אחד כזה, אבל דווקא אלו הקטנים לא רווח,
אולי כי הם חסים על הכסף, אולי כי עדיין אין להם מחזור פניות גדול, אולי כי הם עדיין לא חשבו שהם נצרכים לכך וכו וכו
כן, יש בזה משהו, לכן צריך לחשוב איך לעשות את זה נכון ומשתלם.
אולי להתחיל באחוזים נמוכים מאוד ולסכם שאחרי X מכירות, עולה האחוז.
בדיוק!

מההכרות שלי,
קיימות נשות שיווק שמייעצות, אך לא עושות במקומך את העבודה, אני מתכוננת למישהי שבפועל תעשה במקומך את עבודת השיווק...
וכן קיימים מקומות שמספקים שירותי מכירה לעסקים, אך מכוונים לעסקים גדולים, עם נציגים אלמוניים, מה שמתאים בעיקר לעסקים המוניים, ולא לעסק בינוני או קטן שמצריך הכרות מעמיקה עם סגנון העסק וכו.
ואני אתן דוגמא,
מטפלת רגשית- משהי שתדאג לה לאתר/ לכתיבת פוסטים/ לרשימת תפוצה / ללידים/ לשימור לקוחות/ לשיווק קורס דיגיטלי באמצעים שונים, כמובן בהתאמה למטפלת ולעסק.
וכן משהי שתדאג בפועל לסגירת עסקאות, מישהו השאיר הודעה באתר / במייל וכו ליצירת קשר, ליצור איתו קשר עד לסגירה.
סוג עסקים שדורשים הכרות אישית עם בעל העסק וכמובן להתחבר באמת למוצר שלו
מטפלת רגשית זו רק דוגמא, לאלפי בעלות מקצוע שדבר כזה יכול לעזור להן מאד

אם כי כרגע אני חושבת להתמקד יותר בקטע של המכירות בפועל עם זיקה לשיווק
ובהמשך להתרחב לכל השיווק

בעלות עסקים, אשמח לחוות דעתכן בנוגע למכירות!

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קיימות נשות שיווק שמייעצות, אך לא עושות במקומך את העבודה, אני מתכוננת למישהי שבפועל תעשה במקומך את עבודת השיווק...
זה העניין, שקיימות גם כאלה שעושות את העבודה במקום,
רק שימי לב, מטפלת ריגשית שלוקחת 200-400 ש"ח לפגישה, לא תשמח לתת לך מהר כ"כ אחוזים עליה או שכר על עבודת פילוח שוק ונתונים.
שיווק זה עבודה! גם למדתי וגם יודעת, בכדי להשיג תוצאות צריך לעמול.
לכן שוב, חושבת שבהתחלה, את משווקת, מצליחה סוגרת עסקאות זה נותן תמריץ לבעלת העסק לומר, וואהו, אני רוצה אותך ורוצה לשלם לך.

זו דעתי.

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@SHILATI צודקת שלא לכל תחום זה מתאים, וגם אם יש תחומים שמתאים להם, לא לכל נישה.
מכירות לפגישה אחת זה בהחלט לא משתלם, אם כי בדר"כ מי שהולך למטפלת רגשית זה לסדרה... לא רק לפגישה אחת,

תודה על כך תגובה, כך אני ממקדת לי יותר ברור מיהו קהל היעד הפוטנציאלי
זה יכול להתאים יותר ל:
1. תחומים שההשקעה כבר נעשתה וכל מכירה נוספת זה רווח נקי כמו קורסים דיגיטאליים וכו' פרסום בפרינט או בדיגיטל- שאין הוצאות נוספות על כל פרסום
2. תחומים בהם שולי הרווח גדולים, ושווי העסקאות גבוה
4. נותני שירות שאין להם כמעט הוצאות בסיס (ועדיין סכום כל עסקה גבוה)

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@גולה ממש כך, לצורך העניין צלמות יכולות להיות לך קהל טוב, הם עושות עסקאות יחסית גבוהות ואם תראי את היכולות שלך הם ישמחו להתקשר איתך.
גרפיקאיות, אדריכליות...ועוד היד נטויה :)

אבידובי

משתמש מקצוען
חיפשתי המון מישהי כזאת, ולא מצאתי.
זה לא שקשה לי עם שיווק,
זה הקטע של חוסר פניות, אם מישהי יכולה לעשות את זה בשבילי, אז אני פנויה בינתיים לדברים נוספים,
אני אשמח לשמוע פרטים יותר,
כמה אחוזים את לוקחת, וכדו'

bekkiback

משתמש מקצוען
גולה, עושה שירותי מכירה לעסקים?
מחפשת מישהי כזו
איך אפשר ליצור איתך קשר? אין לי מנוי כאן לפרטי
מס' התקשרות או משו? תודה!!!

אטיאס מירי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גולה, עושה שירותי מכירה לעסקים?
מחפשת מישהי כזו
איך אפשר ליצור איתך קשר? אין לי מנוי כאן לפרטי
מס' התקשרות או משו? תודה!!!
אין לי הודעה פרטית וראיתי ת'מודעה שלך בלוח המודעות
דברי איתי במיל 3170390 בגימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה