תרופה בעלי מלבין בגיל 28 :)

Tmj

משתמש פעיל
תנסי מינוקסי אני יודעת על מישהו בגיל הזה עם הסיפור הנ"ל
וזה עזר לו...
שוב לא לוקחת אחריות -תשאלי בסופר פארם....
-------
מינוקסי זה להתקרחות ולא להלבנה
עד כמה שאני יודעת.....
וכששאלנו רופא עור על התקרחות והלבנה בגיל צעיר
הוא שאל מה יש אצל האבא- כי זה גנטי ....
אין מה לעשות יותר מדי

שאטה

משתמש צעיר
לא יודעת אם זה נכון,
אומרים שאם יש יותר מ-2 שערות לבנות,
הגבר יכול ללמוד קבלה/זוהר (משהו כזה..)
כשלא ישאר 2 שערות שחורות הוא יהיה כשר לפרה אדומה:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
רק תזהרו שלא יעלה עליו עול:sneaky:

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק חלקי
גם אצלנו כולם מלבינים מוקדם
שאלנו רב- הוא לא התיר לצבוע :(
אבל לא נורא,
חיים עם זה מצוין עד 120 בעז"ה
אני לא מדבר על גיל ממש צעיר, 28 עדיין יש צבע.
אבל בגיל 40 כולם אפור בכיוון של לבן...

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
ואגב, דווקא הבלונדינים אצלנו הלבינו פחות מהר.
מעניין למה :unsure:
אז עוד יש לי תקווה להישאר עם צבע קצת אחרי גיל 40...

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בלת"ק חלקי
גם אצלנו כולם מלבינים מוקדם
שאלנו רב- הוא לא התיר לצבוע :(
אבל לא נורא,
חיים עם זה מצוין עד 120 בעז"ה
אני לא מדבר על גיל ממש צעיר, 28 עדיין יש צבע.
אבל בגיל 40 כולם אפור בכיוון של לבן...
לפחות יש לכם צבע "מעבר" בין שיער חום/שחור/ג'ינג'י ללבן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה