בעיית עימוד ומקטעים בוורד 2007

אלי100

משתמש חדש
שלום, יש לי מסמך בוורד 2007 המחולק למקטעים, הבעיה במסמך היא שמספרי העמודים מתחילים בכל מקטע מחדש, והם לא רציפים.

לדוגמא, במקום שהעמודים יהיו מ 1 עד 100, הם נגמרים בכל מקטע, ומתחילים שוב מחדש במקטע השני.

המקטעים קיימים עם כותרות.

מה עושים?

וכיצד מעמדים מסמך שקיימים בו כבר כותרות ומקטעים?

לא לשכוח שהכל בוורד 2007

תודה רבה

haozar

משתמש רשום
נכתב ע"י אלי100;435845:
שלום, יש לי מסמך בוורד 2007 המחולק למקטעים, הבעיה במסמך היא שמספרי העמודים מתחילים בכל מקטע מחדש, והם לא רציפים.

לדוגמא, במקום שהעמודים יהיו מ 1 עד 100, הם נגמרים בכל מקטע, ומתחילים שוב מחדש במקטע השני.

המקטעים קיימים עם כותרות.

מה עושים?

וכיצד מעמדים מסמך שקיימים בו כבר כותרות ומקטעים?

לא לשכוח שהכל בוורד 2007

תודה רבה

אם הבנתי נכון. לפתוח "עיצוב מספרי עמודים" ולסמן "המשך ממקטע קודם"

אלי100

משתמש חדש
בבקשה הנה הקובץ

ניסינו לעשות את מה שהצעת, אך לא הסתדר.

אני מעוניין שהמקטעים והכותרות בקובץ ישמרו, והעימוד יהיה רציף מההתחלה עד הסוף.

זה לא קובץ שלי, זה קובץ של רב חשוב שערך את זה. עד עכשיו לא הצלחנו לפתור את בעיית העימוד והמקטעים (והכותרות) שאחד לא יפגע בשני.

תודה רבה

העליתי את הקובץ לגוגל דוק. הקובץ המקורי נערך בוורד 2007

להורדה:

https://docs.google.com/fileview?id...TEtMmY5ZC00NDQyLTk2YjktOWIyNDJmNTg4NzBh&hl=iw

אשד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לשם כך, עליך להכנס להוספה - מספרי עמודים - שם ללחוץ על 'תבנית' ולסמן וי ליד המשך ממקטע קודם.

haozar

משתמש רשום
כדי לנסות לעזור לך, תנסה לעלות בדיוק את הקובץ, כולל מספרי העמודים.

אלי100

משתמש חדש
הנה הקובץ בבקשה:

אין מספרי עמודים, יש בעיה להכניס בכלל את מספרי העמודים זה פשוט לא נותן.

שוב, הכותרות והמקטעים צריכים להשאר, וצריך מספרי עמודים ברצף מההתחלה ועד הסוף.

המון תודה

קבצים מצורפים

• קונטרס תפילה.doc
    1.4 MB · צפיות: 234

haozar

משתמש רשום
אכן כן, כל מקטע מתחיל מספור מחדש.

אך אני חוזר על מה שאמרתי בהתחלה (לאחר ששנתי בעצמי) עם תוספת: תעמוד בתחילת מקטע, עבור להוספה - מספרי עמודים - עיצוב מספרי עמודים - וסמן "המשך ממקטע קודם".

אלי100

משתמש חדש
זה מה שקורה כשאני מנסה לסמן את "המשך ממקטע קודם", מקבל את ההודעה הזאת:

קבצים מצורפים

• ללא שם.PNG
    KB 100.4 · צפיות: 0

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בבקשה.

קבצים מצורפים

• קונטרס תפילה.zip
    KB 365.7 · צפיות: 11

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה