בעיה|CS6 Adobe Media Encoder

שייקה

משתמש חדש
כשאני מנסה להמיר וידאו ממצלמת הוידאו שלי, התוכנה לא ממירה לי את הסאונד, מה עושים?:confused: (חשוב להדגיש שהסאונד עובד בהפעלה בנגנים במחשב)

סוג קובץ: ‫‫וידאו AVCHD‬‬ (‪.MTS‬)

גם ב Adobe Premiere יש בעיה זהה

כשאני עושה מקבצי AVI רגילים מהמחשב, זה כן ממיר גם את הסאונד

Yafittz

משתמש רשום
פרימייר 5.5 מקבל קבצי MTS מוזר ש-6 לא מקבל....
אולי תנסה להמיר בתוכנה אחרת (?)
ועצה נוספת מנסיון (כואב),לפני שתעבוד על הסרטון, אם הוא מיועד לדיוידי תנסה לצרוב חלק קטן של סרטון ערוך ותבדוק כיצד הוא יוצא בדיוידי (עד כמה האיכות יורדת...) ואם ניתו לשפר ע"י שינוי הגדרות
בהצלחה

יהונתן צבי

משתמש רשום
אולי תנסה להמיר רק את האודיו בתוכנה אחרת, אפילו פורמט פקטורי ולחבר אותו מחדש בפרמייר ואז לייצא

שייקה

משתמש חדש
נכתב ע"י Yafittz;926358:
פרימייר 5.5 מקבל קבצי MTS מוזר ש-6 לא מקבל....
אולי תנסה להמיר בתוכנה אחרת (?)
בהצלחה
באיזה תוכנה אתה ממליץ להמיר? ובכלל לעריכה איזה תוכנה אתה ממליץ?

נכתב ע"י יהונתן צבי;926425:
אולי תנסה להמיר רק את האודיו בתוכנה אחרת, אפילו פורמט פקטורי ולחבר אותו מחדש בפרמייר ואז לייצא
זה רעיון טוב שחשבתי עליו והוא עובד אך רציתי ישירות, וגם להבין מה הבעיה... ובכל אופן מה עדיף להמיר כמו שאמרת רק אודיו ולחבר. או עדיף אולי דרך Format Factory להמיר ל AVI וזהו?

נ.ב (AVI זה הכי איכותי ב Format Factory?)

יהונתן צבי

משתמש רשום
אני לא מספיק מבין בפורמטים, אבל בעקרון אם כל מה שאתה צריך זה להמיר, אז עדיף דרך כמה שפחות תוכנות, ולכן אולי עדיף דרך פורמט פקטורי. וככל הידוע לי (אם כי יש פה כאלה שידוע להם הרבה יותר) AVI הוא הכי טוב

Yafittz

משתמש רשום
לדעתי כדאי להשתמש בוידאו המקורי ורק להמיר את הסאונד לקובץ סאונד ולהצמיד אותם בפרימייר (כמה שפחות המרות )

שייקה

משתמש חדש
נכתב ע"י Yafittz;926804:
לדעתי כדאי להשתמש בוידאו המקורי ורק להמיר את הסאונד לקובץ סאונד ולהצמיד אותם בפרימייר (כמה שפחות המרות )

בסופו של דבר כל המטרה שלי כאן זה להמיר, ופחות המרות אז עדיף ישירות דרך Format Factory כי הוא כן ממיר, אבל יש לו פחות פורמטים...

מחכה בבקשה לעוד תגובות ...

יש כאן מקצוענים?

shuki05

משתמש צעיר
הבעיה שאם ממירים בפקטורי הוא ממיר רק ערוץ שמע 1 מתוך 2 במידה וקיים סאונד אלחוטי, ויש 2 ערוצי שמע.
מישהו מכיר תוכנה שממירה את 2 קבצי השמע?

רמז

משתמש מקצוען
אולי לייבא בצורה אחרת, אני לא מאמינה ב cs5 הוא מקבל את הקבצים, חייב להיות ב6 בטוח.
כ"כ לא צריך לייצא לdvd אפשר פורמטים אחרים ששומרים על האיכות לדוגמא h.264 tu או wmv/
יש הרבה אשכולות בנושא של ייצוא אפשר לחפש,
בהצלחה.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לפעמים חסרים מקודדים במחשב, או שהפרימייר לא ברישיון אמיתי של סריאל נמבר.

maor700

משתמש רשום
זה יכל להיות שמדובר בגרסת ניסיון (כמו שאמר פופקו) ויכל להיות שלא ייבאת את החומר כמו שצריך לייבא אותו.
איך צריך לייבא:
יש להעתיק את כל תכולת כרטיס הצילום כולל כל מבנה התיקיות שלו זה כולל הכל למחשב ואז לייבא בפרמייר דרך Media Browser.

מבנה התיקיות חיוני מאוד לפרשנות הקובץ. בתיקיות נמצאים קבצים שמכילים מידע אודות קבצי המדיה וללא המידע הזה יכל להיות מאוד בעיות בסאונד קבצים כפולים ושלל בעיות לא עלינו.

maor700

משתמש רשום
נכתב ע"י shuki05;1062779:
איפה זה Media Browser?
לא לייבא דרך Import?

במקרים הללו (כשמדובר על חומר מכרטיס) לא לייבא באימפורט רגיל רק דרך המדיה ברוזר.
אם הפאנל לא מופיע לך אתה יכל להגיע אליו או להציג אותו דרך תפריט העליון window.

shuki05

משתמש צעיר
במקרה שלי - אני רוצה להמיר את הקבצים במדיה אנקודר. יש דרך מיוחדת לייבא את הקבצים בשביל שהוא יקרא גם את הסאונד? או פשוט לגרור לחלון ההמרה?

כמו"כ איזה קודקים אני צריך להתקין? התקנתי את ה- K-Lite המעודכן
(K-Lite_Codec_Pack_990_Basic) ועדיין אותו בעיה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה