דרוש מידע בעיה בהזמנת מוצרים באשראי מאתרים בחו"ל

ישראל קזץ

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני מעוניין להזמין מוצרים מאתרים בחו"ל הבעיה היא שבבנק שבו אני נמצא {פאגי} כרטיסי הדיירקט לא עוברים באתרים בחו"ל והבנק לא מאפשר לי להוציא כרטיס רגיל {מאסטר קארד} כי אין לי משכורת קבועה…
מי שיש לו רעיון לפיתרון בעניין אשמח לשמוע.

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
פייפל הכי נח

ישראל קזץ

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אבל אם הכרטיס עצמו חסום לקניות בחו"ל לא ניתן לקנות גם בפייפל...

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
אפשר להאזין פרטי בנק בישראל
אם אני טועה אפשר לשלם מהבנק
(אני קיבלתי העברה מחו"ל לחשבון בנק בישראל מפייפל אבל לא ניסיתי לשלם דרכו באתרים)

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
אני גם שמה את הציטוט הזה, לא מכירה אבל אולי יכול לעזור:
לכל הדיבורים על הפייפל
יש את הכרטיס אשראי הנטען של הדואר - קונים אותו בדואר (לא צריך שום פלאפון ושום כלום)
אפשר להטעין אותו בהעברה חשבונית במספר חשבון מיוחד לזה, או במזומן בדואר.
הוא מכובד בכל המקומות ממש כמו כרטיס רגיל, והוא גם בינלאומי - לקניות במחשב (שגם יש סיכון שיפרצו לכם)

ישראל קזץ

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה