בעיה באינטרנט

זלדית

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
יש לי מחשב נייד ואני מחוברת לאינטרנט אלחוטי, בימים האחרונים איני מצליחה להתחבר, זה נותן לי בסימון למטה מוגבל, אמנם מראה שיש לי חיבור ע"י מס' קוים צבועים. כשבעצם אין גישה לאינטרנט.
מה קרה? אולי צריכה לשנות משהו בהגדרות?

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
האם הם חיבורים מאובטחים ע"י סיסמה?

נסי לפתוח את מרכז הרשת והשיתוף וללחוץ על האיקסים האדומים

0405 שירה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
פתחי את מרכז הרשת והשיתוף כנסי לשנה אגדרות מתאם ועימדי על הסמל שלך ועם הלחצן הימני תקישי "הפוך ללא זמין" אחרי מספר שניות הפכי אותו חזרה לזמין וחכי עוד מספר שניות - לי זה עוזר
בהצלחה

זלדית

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
ניסיתי אתמול את מה שהוצע כאן - לא עזר.
איפה בכל זאת הבעיה?

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
כנראה השכנים חסמו את הגלישה עם סיסמא...

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אולי הרשת רחוקה מהמחשב נייד?
במקרה כזה את צריכה לקנות מגבר שיקלוט לך גם מרחוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה