מודעה בעוד יומים !כנס השקעות בירושלים בהשתתפות אבנר סטאפק.ר' איצ'ה ר' אריה דביר

צעיר בימים

משתמש רשום
מהשתתפות בכנס שהיו בו למעלה מ300 אנשים בחישוב זריז רק מ"דמי הרצינות" של 100 ש"ח יש כאן 30,000 ש"ח רווח נקי ...
האולם שעושים בו את הכנס 3 פעמים לא עולה כסף?
חוץ מזה יש כמה שמדברים ואמורים להתחלק בכסף
אני חושב שהוא יכול להרויח הרבה יותר באירועים אחרים והוא לא היה מתבזבז על 10000 ש"ח במקרה הטוב
אלא א"כ אתה מסכים אם הטענות שהביאו לעיל

חרישאי

משתמש מקצוען
א משוכנע שסטפק מבזבז 20 שעות מחייו בשביל דמי ניהול של כמה אברכיות ו ב משוכנע שזה בשביל איזה 5000 שח עלובים.
דרך אגב, סטפק אתמול יצא מהמשרד שלו בבני ברק ב4 והגיע לירושלים ב7 וחצי, אתם יודעים למה.

משקיע פאסיבי

משתמש רשום
ביום חמישי.הקרוב הולכים לדבר למעשה איך להשקיע קופ'ג מול מסחר עצמאי.
קרנות השתלמות למשוך או לא למשוך אחרי 6שנים(רמז עדיף שלא)
יש לכם עוד רעיונות ודברים חשובים אשמח לשמוע ..
ניתן גם להגיב בהומור ....😀

כסא נח

משתמש מקצוען
ביום חמישי.הקרוב הולכים לדבר למעשה איך להשקיע קופ'ג מול מסחר עצמאי.
קרנות השתלמות למשוך או לא למשוך אחרי 6שנים(רמז עדיף שלא)
יש לכם עוד רעיונות ודברים חשובים אשמח לשמוע ..
ניתן גם להגיב בהומור ....😀
שייך להגיע רק למפגש השלישי?

יעקב דב

משתמש צעיר
שייך להגיע רק למפגש השלישי?
וכמובן תשלם מחיר מלא "דמי רצינות"
אגב אבנר סטפק המליץ אתמול בסדנא לבדוק השקעות ב"פרוג".....
א משוכנע שסטפק מבזבז 20 שעות מחייו בשביל דמי ניהול של כמה אברכיות ו ב משוכנע שזה בשביל איזה 5000 שח עלובים.
דרך אגב, סטפק אתמול יצא מהמשרד שלו בבני ברק ב4 והגיע לירושלים ב7 וחצי, אתם יודעים למה.
קודם כל זה 10,000 להרצאה
ב' אני באמת לא משוכנע שהוא עושה את זה בשביל הכסף [למרות שמישהו שם מגלגל די הרבה מהסיפור הזה חוץ מאלו שעושים לשמה[ברצינות!!]] זה בעיקר תחושת שליחות ורצון לתרום מהידע שלו

חרישאי

משתמש מקצוען
וכמובן תשלם מחיר מלא "דמי רצינות"
אגב אבנר סטפק המליץ אתמול בסדנא לבדוק השקעות ב"פרוג".....

קודם כל זה 10,000 להרצאה
ב' אני באמת לא משוכנע שהוא עושה את זה בשביל הכסף [למרות שמישהו שם מגלגל די הרבה מהסיפור הזה חוץ מאלו שעושים לשמה[ברצינות!!]] זה בעיקר תחושת שליחות ורצון לתרום מהידע שלו
זו דמגוגיה במיטבה.
סטפק לא המליץ לבדוק השקעות בפרוג, הוא התייחס אקוטית לבעיה שלציבור החרדי לעיתים אין איך לגגל על נוכלים כדוגמת סטיב קיי (בגלל חסימות) ואמר שלמידע הזה אפשר להגיע גם בפרוג בין השיטים והשורות, הוא המליץ איך לא להשקיע גם דרך מידע מפרוג. ברור שכל אחד מאיתנו שרוצה לשים כסף אצל מישהו ויראה עליו ביקורות לא טובות לא ישקיע אצלו, גם אם זה "רק" ביקורת בגוגל או ביקורת בפרוג.
לגבי השקעות הוא המליץ לשוחח עם יועץ פנסיוני או יועץ השקעות עם רישיון ייעוץ בלבד.

לגבי הדמי רצינות, לפי איך שאתה מתייחס כנראה שלא שילמת אותם ולא היית שם, אם סטפק עם 10000 להרצאה, מי שילם את המתנס, הכיבוד, ההגברה, הוידאו, נדיבי עמים נאספו?
ואם אתה לא משוכנע שהוא עושה את זה בשביל כסף אז מה כואב לך? איצה? בוא דבר גלויות

משקיע חרוץ

משתמש פעיל
מהשתתפות בכנס שהיו בו למעלה מ300 אנשים בחישוב זריז רק מ"דמי הרצינות" של 100 ש"ח יש כאן 30,000 ש"ח רווח נקי ...
קודם כל זה 10,000 להרצאה
כמובן תשלם מחיר מלא "דמי רצינות"
את האמת שזה כבר יורד לרמות עלובות
אבל סתם בשביל הויכוח אשמח לשמוע ממך איך יתכן גם לשכור את הפיס בירושלים לשלושה ימים
בנוסף הגברה ,אוכל בשפע שהיה שם, הוידיאו, וכו ולתת 10.000 על כל הרצאה ובנוסף לכתוב את המשפט הבא
למרות שמישהו שם מגלגל די הרבה מהסיפור הזה חוץ מאלו שעושים לשמה
עצוב

יעקב דב

משתמש צעיר
לגבי הדמי רצינות, לפי איך שאתה מתייחס כנראה שלא שילמת אותם ולא היית שם, אם סטפק עם 10000 להרצאה, מי שילם את המתנס, הכיבוד, ההגברה, הוידאו, נדיבי עמים נאספו?
ואם אתה לא משוכנע שהוא עושה את זה בשביל כסף אז מה כואב לך? איצה? בוא דבר גלויות
1. שלמתי את המחיר המלא [החושד בכשרים...]
2. להיפך איצ'ה הוא זה שאני התכוונתי שהוא עושה לשמה!!
אבל באמת לא התכונתי לפגוע באף אחד סתם ציינתי נקודה שהיתה נראית לי מוזר שסדנה כזאת צריכה לעלות 30,000 ש"ח
ואגב היה שם יותר מ 300 איש
אם מישהו נפגע אבקש בכאן את סליחתו

חרישאי

משתמש מקצוען
1. שלמתי את המחיר המלא [החושד בכשרים...]
2. להיפך איצ'ה הוא זה שאני התכוונתי שהוא עושה לשמה!!
אבל באמת לא התכונתי לפגוע באף אחד סתם ציינתי נקודה שהיתה נראית לי מוזר שסדנה כזאת צריכה לעלות 30,000 ש"ח
ואגב היה שם יותר מ 300 איש
אם מישהו נפגע אבקש בכאן את סליחתו
אני מתנצל אם נפגעת, יצאת מאד מבלבל, מישהו מרוויח וזה לא סטפק ולא איצה לא מובן מה רצית.
הסיבה שהיה נראה שלא היית שם התבססה על הנתונים של רווח נקי, אדם שנמצא בכנסים לא יכול לדבר על רווח נקי

מאן דאמר

משתמש פעיל
אני קצת מתבייש באשכול הזה.

מדובר באחד הדברים החיוביים ביותר שנעשו למען הציבור החרדי בתחום. במקום לדון עניינית, עוסקים בקטנוניות אם מישהו הרוויח פה וכמה.

כל שאר ההשקעות המפוקפקות שהציעו לציבור החרדי יותר טובות??

מי שלא היה שם - הפסיד!

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי

מדובר באחד הדברים החיוביים ביותר שנעשו למען הציבור החרדי בתחום. במקום לדון עניינית, עוסקים בקטנוניות אם מישהו הרוויח פה וכמה.

מי שלא היה שם - הפסיד!
מסכים עם כל מילה
בואו נתמקד בעיקר ולא נסיט את הדיון לדברים לא רלוונטיים

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען

מי שלא היה שם - הפסיד!
טוב מאוד שאנשים מרוויחים.
כך יש להם מוטיבציה.
בעיה ישנה כאשר אדם מסתיר את האינטרסים שלו.

המחשבה שלאנשים אסור להרוויח כלום היא נאיבית. אם הוא הרויח [בהנחה שבאמת נשאר לו כמה גרושים..] וכולם הרויחו אז למה זה אמור להיות אכפת למישהו?
חוץ מזה שרווח צדדי אבנר בטוח הרויח כשמישהו שמייצג בית השקעות הגיע לדבר אוטומטית כשאתה מחפש את הקרן הרלוונטית תרגיש יותר קרוב ומוכר למיטב... וכמו שאיצ'ה שדיבר שם בטוח הוסיף מאזינים לקו..
אבל זה רווח מהצד ומותר לו
הייתי בכנס וזה לא היה נראה אינטרס עסקי

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כו

א לְדָוִד שָׁפְטֵנִי יְהוָה כִּי אֲנִי בְּתֻמִּי הָלַכְתִּי וּבַיהוָה בָּטַחְתִּי לֹא אֶמְעָד:ב בְּחָנֵנִי יְהוָה וְנַסֵּנִי (צרופה) צָרְפָה כִלְיוֹתַי וְלִבִּי:ג כִּי חַסְדְּךָ לְנֶגֶד עֵינָי וְהִתְהַלַּכְתִּי בַּאֲמִתֶּךָ:ד לֹא יָשַׁבְתִּי עִם מְתֵי שָׁוְא וְעִם נַעֲלָמִים לֹא אָבוֹא:ה שָׂנֵאתִי קְהַל מְרֵעִים וְעִם רְשָׁעִים לֹא אֵשֵׁב:ו אֶרְחַץ בְּנִקָּיוֹן כַּפָּי וַאֲסֹבְבָה אֶת מִזְבַּחֲךָ יְהוָה:ז לַשְׁמִעַ בְּקוֹל תּוֹדָה וּלְסַפֵּר כָּל נִפְלְאוֹתֶיךָ:ח יְהוָה אָהַבְתִּי מְעוֹן בֵּיתֶךָ וּמְקוֹם מִשְׁכַּן כְּבוֹדֶךָ:ט אַל תֶּאֱסֹף עִם חַטָּאִים נַפְשִׁי וְעִם אַנְשֵׁי דָמִים חַיָּי:י אֲשֶׁר בִּידֵיהֶם זִמָּה וִימִינָם מָלְאָה שֹּׁחַד:יא וַאֲנִי בְּתֻמִּי אֵלֵךְ פְּדֵנִי וְחָנֵּנִי:יב רַגְלִי עָמְדָה בְמִישׁוֹר בְּמַקְהֵלִים אֲבָרֵךְ יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה