דרוש מידע בנק הדואר - סניף שערי גאולה, חייבים לשים סוף לסיוט הזה!

הללו

משתמש מקצוען
מחכה לתור כבר כמה ימים:devilish:
עד ששכחתי לאיזו שעה התור
איך אני מבררת את זה??
בצ'אט עונים לי שאפשר לבדוק ברשימת התורים העתידיים ואני לא מוצאת אופציה כזו...
באתר - אם לקחת את התור כשאת מחוברת ליוזר שלך.

ליצ'י

משתמש מקצוען

ערער בערבה

משתמש מקצוען
אחרי המתנה של שבוע, הגיע סוף סוף התור שלי לקחת חבילה בדואר בסניף שערי גאולה.
מגיעה - יש 3 אנשים לפני בתור, עומדת לקוחה אחת ונראה שהפקיד הלך לרגע.
מפה לשם, התברר שהרגע הזה נמשך למעלה מ20 דקות ולאף אחד לא אכפת!!!!
כנראה הפקיד הלך ולא טרח לדווח לאף אחד...
עד שבאתי למנהל (שגם אצלו, צריך פרוטקציה כדי להיכנס. יש לו זמזם) ועדכנתי אותו על המצב, ואז התחילו להכניס את התורים של קבלת דואר לשאר הפקידים.
חוויה הזויה שלקחה לא פחות מ45 דקות.
אין לתאר.

ליצ'י

משתמש מקצוען
אצלינו בסניף - לא אוכפים הגעה מוזמנת.
כל מי שמגיע מקבל מענה, מקסימום תריך לחכות קצת יותר.

אולי תרשמי פה באיזה סניף וידעו לענות לך עליו.
מדברת על סניף שערי גאולה, בדר''כ לא מקבלים שם בלי תור.
הלכתי בלי תור מחוסר ברירה, לא היה נראה שיש סיכוי שמשהו יקרה. הסניף מלא באנשים ואין עם מי לדבר.
היה לי נס שמישהו וויתר על התור שלו (התייאש?) ונתן לי. גם ככה חיכיתי חצי שעה, אבל ב''ה יצאתי עם החבילה.
מה שהכי הפתיע אותי שאנשים שם לא ידעו על מה אני מדברת. ''אה, אין תורים?? לא יודע/ת ...אהה נכון גם אני חיכיתי כמה ימים''. כולם בשלוות נפש כאילו עולם כמנהגו נוהג. פשוט התרגלנו לשירות גרוע, וזה מה שחבל!!

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
סניף שערי גאולה- אחד הדברים הזועתים שקימים!!1
התלבטתי אם להזמין מאלי, כי לא ידעתי אם יהיה לי תור לקבל אותם...

יואל זוהר

משתמש מקצוען

יואל זוהר

משתמש מקצוען
היום היה לי תור בסניף שערי גאולה בשעה 16 אני מגיע והנה יש מודעה שמיום 8/1/23
יסגר הסניף ביום ד בשעה 13:30
אם כן למה הם נונים תור
מדינת חלם
זהו זה
צריכים לשים סוף לסיוט הזה

וינר

משתמש חדש
מה עושים??
קבלתי הודעה שניה על קבלת דבר דואר וכתוב בה לאסוף תוך יום עסיקים
הבעיה שאין תורות בסניף
אני לחוצה שיחזירו לי את החבילה
מה עושים??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה