בני ברק תיתן קולה

מצב
הנושא נעול.

ארי בראון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רוצה טוב;1779671:
ואני מבין את הצורך של הקופות לכסף, אבל תאמין לי שכמה שהם מרוויחות ישנם כפול אנשים שהפסיקו לתרום בגלל המטרד הזה.

גמר חתימה טובה.

אני מרשה לעצמי לדבר מתוך היכרות מצוינת עם ציר ירושלים ר' עקיבא

זה לא הצורך של הקופות בכסף זה הצורך של השכנים שלך של החברים והאחים שלך

והאנשים שהפסיקו לתרום רק גרמו לרכב להמשיך לחכות להם מתחת לבית עד שיצטבר בידו סכום שיצדיק את ההוצאה...

היכל הקודש

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חישוקים;1777713:
:(
זה כבר הפך לתופעה בלתי נסבלת, כזו שמשבשת את כל סדר היום, את חוש השמיעה התקין ואת השכל והשפיות גם יחד...
זה מתחיל בשעות הבוקר המוקדמות ונגמר לפעמים בשעות הקטנות של הלילה.
הליווי המוזיקלי נע בין תקיעות שופר לקרקורי תרנגול, פיוטי סליחות או סתם שיר שנועץ לנו לתוך הראש את מספר הטלפון של המוכרז התורן במסמרות ברזל.
העילה יכולה להיות מכירת ארבעת המינים, מגבית דחופה או חיסול מדפים היסטרי באחת מחנויות העיר.
אמצעי המגננה, שמסתכמים בחלונות סגורים- לא יעילים נגד ההתקפה הקולית.
הרמקולים האלו :mad:
מה עושים?
איך בעיר שבה נקנס כל מדביק מודעה או פותח דוכן מיידית, יכול משועמם אחד (או עשר) לקום בבוקר ולמרר את חייהם של תושבי הרחובות המרכזיים, בלי להזדקק לשום אישור ולהיקנס באף קנס???
הזוי.
וזה סיפור אמיתי: ערב חג אחד, אחרי יום ארררררוך ועמוס בהכרזות מכל הסוגים (שלא אפשרו לנהל שיחת טלפון אפילו!), נעצרה מכונית מתחת לביתם של הורי, שגרים מעל צומת מרכזית ורועשת, ו...זהו. מאותו רגע נגזר עליהם לשמוע את אותה הכרזה במשך שעות, מאות פעמים, בווליום שחודר דרך כל החלונות, מבלי שנראה סיכוי כלשהו באופק לתזוזה של הקקפוניה הזו מחלונם.
אחרי פניות למוקד 106 שלא הועילו, כבר חייגו הורי למשטרה, אבל הרמקול בעינו נותר. ניסינו לפנות לקופת הצדקה שהכריזה למטה על מרכולתה אבל המוקדנית אמרה שאפשר רק לתרום דרכה, ולא למסור בקשות בקשר לרמקולים :cool:
הסוף היה שאימי ירדה אל מוקד הרעש והתחננה לפני הנהג (שנראה שעשה הכנות לשנת לילה במקום :rolleyes:) שיזוז בבקשה.
תגידו, איך נשרוד את ערב יו"כ ואחריו את ערב סוכות, על כל הכרזות הכפרות, המגביות, המכירות, ההופעות והעצרות?
תושבי בני ברק, עוצו עצה :(

לדעתי אין יותר מדי מה לעשות זה אחד מהסיוטים של תושבי בני ברק, אני גר בבני ברק אמנם לא במרכז אבל היום יצאתי כבר מהכלים דיייייייייי כמה אפשר עוד לשמוע את הרמקולים האלו!!!!!! עד מתי!!!!!!!

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רותי קפלר;1777806:
לא יודעת למה הבני ברקים חושבים שרק הם סובלים.
כאן בגאולה, סיוט.
אנשים רוצים לנוח, ילדים מנסים להירדם, תינוקות ישנים,
ואז מישהי נפטרת, לא עליכם, וכולנו צריכים בשעה הקרובה לשמוע שוב ושוב על די לווייה פון הואישו הוחשובו מרת אסתר טינקרפלד עליה השלום, אשת הרב חיים טינקרפלד עליו השלום, בת הרב יוצמח לוי עליו השלום, כלת הרב אפרים טינקרפלד עליו השלום, שתצא בשעה אחת עשרה בלילה משמגר!!! להר המנוחות!!!!
והאנשים האלו שולחים את מכוניות הבלהה שלהם לכל סימטה, ככה שאנחנו שומעים את הפרטים המדוייקים מארבעה כיוונים שונים, פעם מרחוב רש"י, פעם מפרי חדש, פעם מפינס ופעם מיוסף בן מתתיהו!!! תגידו אנשים השתגעתם? למה נראה לכם שכולנו אמורים להתחרש, כי אמא שלכם נפטרה??? אני מוכנה להדליק נר לעילוי נשמתה אם תבקשו יפה - אבל למה אתם מצווחים את זה באוזנינו שוב ושוב? אז יהיו כמה אנשים פחות בלוויה. בשביל זה להעיר באמצע הלילה עשרות אלפי חפים מפשע???

אוי, נזכרתי בנעורי- שהיתה אחת הקבצניות בגאולה שמה ידיה על פיה כרמקול, ומכריזה בקולי קולות על הלויה של השויגער שלה. (שעוד חיה, אבל היא ייחלה למותה)

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
אני לא מבינה דבר אחד- אולי אני טיפשה.
ארגוני הצדקה הם מפלים אדירים של חסד. איך מצות חסד יכולה להיות על חשבון הזולת?
מילא היו מבקשים מראש, והאנשים היו מסכימים. (לו יצויר) שומרים על שעות מנוחה והלילה.
מצוה כמה שהיא גדולה וענקית מותר לה לבוא על ישבון כמה עברות ענקיות לא פחות?

לדעתי- העניה ביותר כנראה. לא עוררו את דעתם של הרבנים שמאחורי הקופות לענין. גדולי ישראל שצער הזולת נגע לליבם כבציפור הנפש לא יתנו לזה. צריך ליידע אותם. ואת העסקנים של הקופות.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
---

אסתי-בראון

להיות אמא מחוברת
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ידוע לי שבשכונת רמת אלחנן יש שלט בכניסה שמבקש לא להשמיע רמקולים.
מענין אותי לדעת האם ההגבלה גורפת או חלה רק על חלק משעות היממה?
וכן, האם היא נאכפת?
ואם כן - איך?

Mix

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רוצה טוב;1777728:
בני ברק ועזה ערים תאומות
אני גר בבני ברק ושונא כל יום שאני גר בה.
לעיר הזאת אין תקנה.

למה נראה לך בירושלים אין רמקולים? יש גם יש...
חופרים לא פחות.
בואו נקווה שיוצא מהם גם דברים טובים.
ואנשים רבים ינצלו ע"י בבריאות ופרנסה

Mix

משתמש מקצוען
ואני מבין את הצורך של הקופות לכסף, אבל תאמין לי שכמה שהם מרוויחות ישנם כפול אנשים שהפסיקו לתרום בגלל המטרד הזה.

כנראה שלא... אם עושים את זה משנה לשנה שוב ושוב....

בלומי קליין

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
נכתב ע"י אסתר;1780004:
ידוע לי שבשכונת רמת אלחנן יש שלט בכניסה שמבקש לא להשמיע רמקולים.
מענין אותי לדעת האם ההגבלה גורפת או חלה רק על חלק משעות היממה?
וכן, האם היא נאכפת?
ואם כן - איך?

הרמקולים תקועים ב"רמת אהרון", עד שגם אחרון תושבי רמת אלחנן ישמע...

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
פורום איש את רעהו נועד לעזרה הדדית ולא לפטפטת
לפעמים אני תוהה על ניקים (בפרט גברים), שלא מתביישים לכלות את זמנם בדיוני סרק ובשיחה בטלה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה