דרוש מידע בניית תפריט - אחרי מחלה

רב פעלים

משתמש מקצוען
מחפשת מישהי שמבינה טוב בתזונה, כדי לבנות תפריט מותאם למצב מורכב של אחרי מחלה שגרמה ירידה במשקל, אשמח לכל עזרה / הכוונה.
אפילו כללים ליצירת ארוחות מאוזנות נכון, יש מגבלה אחת שזה לא יכול לכלול חלב ומוצריו.
תודה

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
אולי דיאטנית טובה?
בד"כ הם יודעות לתת מענה מותאם ומתחשב ברגישויות שונות, והתהליך כולל מעקב ששם לב מה עובד טוב ומה פחות..
אם נופלים על מישהי לא מוצלחת תמיד אפשר להחליף

רב פעלים

משתמש מקצוען
@ברוכה תהיי
1. כעת זה להבנה ובניה כללית ומהירה של תפריט נכון, להשיג דיאטנית ולעבוד מול זה ולהחליף... יקח לי הרבה זמן, ויקרה בהמשך....
2. חשוב לי אמירה נכונה כי לכל אחת יש את הכלל אצבע שלה, ומנסים להיות יחודיים וזה פוגם באמת הפשוטה, אני רוצה את היסודות איך שהם.

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
@ברוכה תהיי
1. כעת זה להבנה ובניה כללית ומהירה של תפריט נכון, להשיג דיאטנית ולעבוד מול זה ולהחליף... יקח לי הרבה זמן, ויקרה בהמשך....
2. חשוב לי אמירה נכונה כי לכל אחת יש את הכלל אצבע שלה, ומנסים להיות יחודיים וזה פוגם באמת הפשוטה, אני רוצה את היסודות איך שהם.
בד"כ אם מדובר במחלה שמשפיעה על התיאבון יש דיאטנית שמלווה את התהליך ומתמצאת בהשפעה של המחלה. נשמע לי בתור דבר חשוב.
תפריטים כלליים יש להשיג לרוב ברשת... תשמעו כאן אותו מגוון מבלבל...

רב פעלים

משתמש מקצוען
תפריטים כלליים יש להשיג לרוב ברשת... תשמעו כאן אותו מגוון מבלבל...
אז אולי אני בעצם צריכה למצוא את היועצת הזו לתת קווים כלליים כללי יסוד, לא תזונה מוכתבת זה לא ילך, עכשיו ב"ה אחרי המחלה ויש הטבה, מעולם לא היתה פגיעה בתאבון היתה רק ירידה במשקל.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
מחלה זה מילה מאד כללית, ודווקא בהקשר הזה חשוב דיאטנית טובה ומתאימה לסיטואציה.
אם הייתם מטופלים בבית חולים, אז אפשר דרכם. לא בטוח שזה כל כך הרבה זמן להמתין.

רב פעלים

משתמש מקצוען
מחלה זה מילה מאד כללית, ודווקא בהקשר הזה חשוב דיאטנית טובה ומתאימה לסיטואציה.
אם הייתם מטופלים בבית חולים, אז אפשר דרכם. לא בטוח שזה כל כך הרבה זמן להמתין.
אני בסך הכל שואלת מה הבסיס להתחיל איתו, כי הסבתות אמרו לי רק שצריך לפחות ביצה אחת כל יום, ולא ממש יודעת מה עוד חשוב, מכירה תפריטים עתירי חלב וזה לא מעשי אצלה.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אני בסך הכל שואלת מה הבסיס להתחיל איתו, כי הסבתות אמרו לי רק שצריך לפחות ביצה אחת כל יום, ולא ממש יודעת מה עוד חשוב, מכירה תפריטים עתירי חלב וזה לא מעשי אצלה.
את מדברת על אישה מבוגרת מחלה אמיתית או על ילדה קטנה אחרי וירוס? או אלף ואחד אפשרויות אחרות.
השאלה שלך עמומה מדי.

רב פעלים

משתמש מקצוען
יש מישהי מקצועית או מנוסה מאד! שכן תהיה מוכנה לתת יעוץ כללי באישי, רק כדי שיהיה לי איך וממה להתחיל???

במילים_אחרות

תרגום אנגלית-עברית עברית-אנגלית
מנוי פרימיום
תזונה עתירה בחלבון עוזרת לעלות במשקל
את יכולה לחפש רעיונות לתפריט להעלאה במשקל ותקבלי כל מיני רעיונות, ולא רק מאכלי חלב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה