בניית אתר מכירות

ה' הטוב

משתמש פעיל
משהו יודע להמליץ היכן ניתן לפתוח / לבנות אתר מכירות בקלות ללא עלות
ואם יש כמה מה ההבדל בין אתר לאתר

sap13

משתמש מקצוען
יש עלות ונראה דבר כדאי זה של ישראכרט עסקים.

ה' הטוב

משתמש פעיל
מה אומרים על אתר בsite123.com
יש משהו שבנה שם אתר למכירת מוצרים?

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מה אומרים על אתר בsite123.com
רק לא זה!
בקלות וללא עלות תפתח גוגל שיטס ותשתף אותו עם חברים,
אתר מכירות חייב להיות מאופיין,מעוצב ובנוי טוב מאוד כדי שימיר לך מכירות, אחרת, אתה סתם תתאכזב.
בהצלחה!

ה' הטוב

משתמש פעיל
רק לא זה!

בקלות וללא עלות תפתח גוגל שיטס ותשתף אותו עם חברים,
אתר מכירות חייב להיות מאופיין,מעוצב ובנוי טוב מאוד כדי שימיר לך מכירות, אחרת, אתה סתם תתאכזב.
בהצלחה!
סליחה לא הבנתי מה הקשר לגוגל שיטס אני רוצה אתר מכירות הגוגל שיטס לפי איך שהבנתי זה משהו כמו קבצים לעבוד עליהם ביחד עם כמה משתמשים, לא?

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני רק אומר, שאם אתה רוצה
לפתוח / לבנות אתר מכירות בקלות ללא עלות
כבר יותר טוב לפתוח גוגל שיטס, זה גם בחינם וגם בקלות.
בהצלחה!

רחל שפר

בניית אתרים
מנוי פרימיום
אם תרצה אתר מכירות במחיר סביר צור קשר 0527678184

sivan22

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אם יש לך אוריינות מחשב טובה יחסית, ובמיוחד יכולת התמודדות עם אנגלית, אז בניית אתר מכירות לבד היא אופציה קלה ונוחה, וגם חינמית (למדי).
בקיצור, שלושת הפלטפורמות הפופולריות ביותר הן:
א.woocommerce.com מבוססת וורדפרס. חינמית לגמרי.
ב. wix. די חינמית.
ג. shpoify לא חינמית כל כך.

ובהתאם קלות הבנייה והפיתוח. בשופיפיי בתוך דקות יש לך אתר רץ יפהפה. אבל המחיר הוא 30 דולר לחודש + עמלה על כל קניה לפי אופן התשלום. (כ3% מרוב כרטיסי האשראי) בוויקס ההקמה דומה, עם תנאי תשלום דומים, אבל יש גם תוכנית חינמית מוגבלת. ווורדפרס היא חינמית לגמרי אבל דורשת יותר הגדרות והתעסקות.

שופיפיי כיום היא הפלטפורמה הפופולרית ביותר, כנראה בצדק.

יש אינספור מדריכים ברשת על ההבדלים ביניהם. הנה אחד לדוגמה: לחץ כאן

כמובן שאם תרצה לשלם למפתח שיבנה לך אתר, הסכום יהיה גבוה בהרבה (כמה אלפים בודדים בדרך כלל.)

בהצלחה.

ניק 7446

משתמש פעיל
כמעצב, מאוד התאכזבתי משופיפיי בקטע של ה"סגירות" על העיצובים שהם נותנים, וזו עבודת פרך לשנות משהו מהתבניות הקבועות שלהם.
לעומתם וויקס, זה עולם פתוח שאתה בוחר לעשות בו כל מה שיעלה על דעתך (כמעט).
ודבר חשוב נוסף:
אתר כבד, שלוקח לו זמן להיפתח, מבריח לקוחות.
המהירות של וויקס לעומת שופיפיי היא שמיים וארץ.
היה לי אתר בשופיפיי, עמוס בתמונות וגרפיקה, והוא היה כבד מאוד... המון זמן לקחה הטעינה שלו. כיום האתר הזה הועבר לוויקס, עם הרבה יותר אלמנטים והרבה יותר תואם את הדמיון שלי, ולוקח לו עשירית מהזמן שלקח לקודם לעלות.
אך זה לגבי העיצוב, אתרי תדמית.
לגבי מכירות, האתר שבוויקס נראה כמכירות לכל דבר, אך למעשה אין שם קופה וסל וכדו', אלא התקשרות לעסק.
כך שאיני מכירם בעניין מכירות.
בזמנו, כשהשתמשתי בשופיפיי, זכורני לטובה סידור הסל, הקופה וכל צורת התשלום.
(דבר שמאוד היה קשה בשופיפיי, שכל הממשק שלהם היה באנגלית, והיה צריך לתרגם אצלהם את כל המונחים לעברית. זה היה מעל אלף מונחים, דהיינו כאלף מילים/משפטים שצריך לעבור אחד אחד, לבדוק איפה המשפט נמצא (לדוגמא: המילה "הבא", איפה ישתמשו בה: בגלריית תמונות, בלעבור לעמוד הבא וכדו') וכמובן לתרגם אותם, שזה לא היה אוטומטי מגוגל תרגום. כך שאם האתר אמור להיות בעברית, אולי לשקול זאת שוב.
אציין, שגם וויקס, אף שהיא במקור ישראלית, ג"כ הכל באנגלית, אבל היות ואתה יוצר הכל לבד, אז במקום כשאתה מוסיף כפתור-תיבת טקסט-וכדו' אתה כותב בפנים כרצונך, ואינך כפוף דווקא לנתונים שלהם).
ובכל מקרה, בשניהם יש תקופת נסיון או גירסה חינמית, שווה לנסות ולבדוק!

ה' הטוב

משתמש פעיל
אם משהו יכול להסביר לי מזה האתר וואנגוס
אני מבין שזה אתר לאיחסון דומיינים אבל נראה שגם אפשר לפתוח דרכם אתר בוורדפס
יש למשהו מושג ?

Panda

משתמש מקצוען
ב wix .
הקמתי שם אתר מכירות תוך כמה ימים , נוחה מאוד ויש טאמפלטים מוכנים.

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם משהו יכול להסביר לי מזה האתר וואנגוס
אני מבין שזה אתר לאיחסון דומיינים אבל נראה שגם אפשר לפתוח דרכם אתר בוורדפס
יש למשהו מושג ?
זה אתר לאחסון דומיינים
בין השאר אפשר אפשר לאחסן שם אתר שנבנה בפלטפורמת וורדפרס
או אתר רגיל שבונים אותו מאפס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה