דרוש מידע בניית אתר, איך מתחילים? (עלויות, איך בוחרים, זמן וכו')

מצויינת

משתמש פעיל
שלום רב,
אני צריכה לבנות אתר
לא אתר עם קנייה
אבל גם לא תדמיתי
כלומר, יש לי מוצרים (כרגע באזור ה 20, בכיוון להעלות אותם לאזור 100-200)
כולם בהתאמה אישית, כלומר אני חייבת לדבר עם הלקוח לפני שהוא משלם
חשוב לי:
  1. אני צריכה הרבה פרטים על כל מוצר
  2. מבחר סינונים, ושתהיה אפשרות של סינון על סינון (ואפ' 3/4 סינונים)
  3. חייבת שמהירות הטעינה תהיה מהירה, לא חייבת קידום (יהיה לי נחמד אבל זה לא קריטי, קהל הלקוחות שלי הוא מדוייק)
  4. רוצה להפעיל ולנהל את האתר לבד (כלומר שיסבירו לי איך לעשות, אבל בגדול שהתחזוקה והוספת מוצרים עלי- כמובן שינוי וכד' צריך איש מקצוע)
  5. יש לי מיתוג יפה, ואני לא רוצה לשנות אותו, אז פשוט האתר צריך להיות בהשראה של המיתוג
  6. לחשוב מראש על כל הדברים והאופציות שאני ארצה בעתיד להוסיף, ולהכין את זה כבר בפונטציה
בקיצור
מה סדר גודל של דבר כזה אמור לעלות?
כמה זמן בגדול לוקח לאפיין ולבנות אתר כזה?
אשמח להמלצות על איש/ת מקצוע
אודה מנסיון

gpt

משתמש פעיל
יש
שלום רב,
אני צריכה לבנות אתר
לא אתר עם קנייה
אבל גם לא תדמיתי
חשוב לי:
  3. חייבת שמהירות הטעינה תהיה מהירה, לא חייבת קידום (יהיה לי נחמד אבל זה לא קריטי, קהל הלקוחות שלי הוא מדוייק)
  4. רוצה להפעיל ולנהל את האתר לבד (כלומר שיסבירו לי איך לעשות, אבל בגדול שהתחזוקה והוספת מוצרים עלי- כמובן שינוי וכד' צריך איש מקצוע)
  5. יש לי מיתוג יפה, ואני לא רוצה לשנות אותו, אז פשוט האתר צריך להיות בהשראה של המיתוג
  6. לחשוב מראש על כל הדברים והאופציות שאני ארצה בעתיד להוסיף, ולהכין את זה כבר בפונטציה
בקיצור
אודה מנסיון
יש פלטפורמות כמו שופיפי / וויקס שמתאימות לך ממש

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
אפשר לפנות אלי
esticoen בג'ימייל

שלום רב,
אני צריכה לבנות אתר
לא אתר עם קנייה
אבל גם לא תדמיתי
חשוב לי:
בקיצור
אודה מנסיון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה