זרקור מקומי בית שמש רמה ד 5

קוויק

משתמש מקצוען
מעניין מאד.
אגב, בפרוייקט שלו ברמה ה' המשרד פתוח והבניה מתקדמת בשיא הקצב.
אכן, ממה שידוע לי בעיקר בגלל מחסור בפועלים
יש כמה בניינים שכן מתקדמים כרגע, ושם מוכרים, אבל על אש נמוכה כי כבר אין שם כמות ענקית של דירות כמו שהיה אמור להיות כשיצאו עם כל המתחם

יודי יהודה

משתמש פעיל
הבנתי שהמכירות שם צלע מאוד ועדיין צולע אנשים לא הסכימו למחירים שלהם שהיו גבוהים מעל המחירון
כנראה שהם החליטו לחכות כמו הרבה אנשים שמחכים לראות מה יהיה

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
לא ידועה לי הסיבה, אבל משרד המכירות סגור והשיווקים נעצרו.
אולי תנסה לברר בשביל כולנו ?
פגשתי הערב את המשווק של נתיב, ושאלתי אותו האם אכן נעצרו השיווקים ומדוע?
הוא ענה לי שהם אכן עצרו את השיווק לכמה חודשים (בין במשתכן ובין בחופשי), כי הם לא רוצים להתחייב למועדי איכלוס עקב המחסור בפועלים.
לטענתו, הבניה בשטח מתקדמת כל הזמן.

די

משתמש סופר מקצוען
פגשתי הערב את המשווק של נתיב, ושאלתי אותו האם אכן נעצרו השיווקים ומדוע?
הוא ענה לי שהם אכן עצרו את השיווק לכמה חודשים (בין במשתכן ובין בחופשי), כי הם לא רוצים להתחייב למועדי איכלוס עקב המחסור בפועלים.
לטענתו, הבניה בשטח מתקדמת כל הזמן.
השיווק בשוק החופשי נעצר גם במתחמים בהם הבניה ממשיכה?
יש צפי לבחירת הדירות של מחיר מופחת?

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
השיווק בשוק החופשי נעצר גם במתחמים בהם הבניה ממשיכה?
יש צפי לבחירת הדירות של מחיר מופחת?
הבנתי ממנו שכן. (חוץ מהסיבה שהוא לא רוצה להתחייב לאיכלוס, הוא רוצה גם לחכות לעליית מחירים בשוק החופשי ולכן הוא ממתין עם המכירות).
שאלתי אותו מתי צפויה בחירת דירות של הזוכים, והוא ענה לי שעוד כמה חודשים (אבל הוא אמר לי תשובה כזו גם לפני שנה...)

דירה בהנחה

משתמש חדש
ביצוע פעולותתאריך הגרלהסוג הגרלהמספר הגרלהתחילת הרשמהסיום הרשמהדירות בהגרלהזכאותיישובבן מקוםמשפר דיור*מיקום זכייהמצבך בהגרלה**מקומך בתור***מקומך בתור כבן מקום
ביטול השתתפות24/07/2022
new-lottery.png
205203/07/202217/07/2022492חסרי דיורבית שמשלאלא794לא זכה83-
כמה סכוי יש לי שאני יזכה אחרי ההגרלה של בית שמש שיהיה בקרוב שזה יורד מרשימת ההמתנה אנשים

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
ביצוע פעולותתאריך הגרלהסוג הגרלהמספר הגרלהתחילת הרשמהסיום הרשמהדירות בהגרלהזכאותיישובבן מקוםמשפר דיור*מיקום זכייהמצבך בהגרלה**מקומך בתור***מקומך בתור כבן מקום
ביטול השתתפות24/07/2022
new-lottery.png
205203/07/202217/07/2022492חסרי דיורבית שמשלאלא794לא זכה83-
כמה סכוי יש לי שאני יזכה אחרי ההגרלה של בית שמש שיהיה בקרוב שזה יורד מרשימת ההמתנה אנשים
קלוש מאד. אתה עדיין רחוק יחסית.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אם יהיה 17 אחוז ביטולים אני בפנים כי אני חושב שבהגרלות הבאות אני ירד למקום 70 לפחות זה גם קלוש .../?
קשה לי להאמין שבהגרלה כ"כ משתלמת בעיר כה מבוקשת יהיו 17% ביטולים.
לדעתי, אנשים יתאבדו על הזכיה הזו ולא יוותרו עליה כ"כ בקלות.

אברך כולל

משתמש רשום
שמעתי (לא יודע אם זה נכון) שהקבלן קנה את הקרקע במחיר מאד גבוה שבפחות מ24 אלף ש"ח לא שווה לו למכור ולא היה לו כמעט מכירות בגלל המחיר המופקע שהוא רוצה שבזמן
שאפשר לקנות דירה בנויה בפחות מ22 אלף ש"ח למטר והבנקים לא רוצים לתת לו ליווי כי אין מכירות זה הסיבה לעיכוב.נשמע לכם הגיוני?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה