דרוש מידע בית חולים מומלץ ללדת בירושלים

מצב
הנושא נעול.

רות לוי

משתמש פעיל
בד" הייתי בביקור חולים וממש הייתי מרוצה (אנחנו כהנים)
ועכשיו נסגר...
אני מחפשת כעת בית חולים מומלץ ולמה?
חייבת שלא יהיה מידיד עמוס (שיתיחסו אלי )
וכן שלא ימהרו לנתח (היה לי ניתוח אחד בעבר)
כמובן יחס רופאים חשוב לי מאוד..
אשמח לשמוע להיכן כדאי ללכת ולהיכן לא
תודה מראש לכל העונות

אנוכי

משתמש מקצוען
בד" הייתי בביקור חולים וממש הייתי מרוצה (אנחנו כהנים)
ועכשיו נסגר...
אני מחפשת כעת בית חולים מומלץ ולמה?
חייבת שלא יהיה מידיד עמוס (שיתיחסו אלי )
וכן שלא ימהרו לנתח (היה לי ניתוח אחד בעבר)
כמובן יחס רופאים חשוב לי מאוד..
אשמח לשמוע להיכן כדאי ללכת ולהיכן לא
תודה מראש לכל העונות
קצת בעייתי,
בהדסה ממהרים לנתח עם רקע של ניתוח,
בשערי צדק יותר מתאים לכהנים, אבל התחושה היא שלא צריכים אותך כאן,, יש כבר מספיק עבודה בלעדיך...
יתכן ועדיף לך לניאדו למרות המרחק,
גם הגישה של לנסות לאפשר לידה רגילה, וגם יחס אחר.

tbh

משתמש מקצוען
המיילדות של ביקור חולים עכשיו בשערי צדק...

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה לך לדבר עם בתי החולים מראש על הנתונים שלך ולשמוע את דעתם וככה להחליט.

אנוכי

משתמש מקצוען
אני אישית יולדת רק בהדסה עין כרם .
אני ממש מרוצה המהקצועיות והיחס פחות .
אבל אסור לשכוח שהמטרה היא בריאות ולא צומי ...........
גם אני הייתי שמחה שהיחס שם היה משתפר קצת
הבעיה הספציפית שלה שהיא אחרי ניתוח
הדסה ידועה כבית חולים אלקטיבי,
במקרה שישנו עבר ניתוחי, הם יחתרו לניתוח כמעט בכל מקרה.

היפי

משתמש פעיל
אנחנו גם כהנים, ויודעת שעין כרם ממש בעייתי מהבחינה הזו, בשערי צדק יותר קל.
כמובן תבררי עם הסמכות שמקובלת עליכם, יודעת שיש כאלו שגם לשערי צדק לא נכנסים.

ילדתי לפני כחודשיים בשערי צדק. לא יכולה לחוות דעה על חדרי הלידה (קיסרי מתוכנן)
אבל במחלקה היחס בסדר, אם כי מורגש העומס, וזה שיש להם מספיק ביקוש גם ככה.

בתחילה שמו אותי בחדר עם ערביה (שנינו נדרשנו להשגחה מיוחדת), אבל ברגע שהיה אפשרי העבירו אותי לחדר אחר.
חייבת לציין שהיה לי יותר נחמד בחדר עם הערביה. בקושי היו לה מבקרים, ולדעתי אני זו שעשיתי לה את רוב הרעש.

רות לוי

משתמש פעיל
אני אישית יולדת רק בהדסה עין כרם .
אני ממש מרוצה המהקצועיות והיחס פחות .
אבל אסור לשכוח שהמטרה היא בריאות ולא צומי ...........
גם אני הייתי שמחה שהיחס שם היה משתפר קצת
יחס הכוונה לא צומי אלא יחס ראוי לאשא כאובה לפני או אחרי
הייתי בעבר בבית חולים מסויים (לא בירושלים) בגלל בעיה רפואית עם הילד הומלץ לי לגשת לשם
הם באמת מומחים גדולים אבל יחס ליולדת היה מתחת לכל ביקורת הייתי אחרי הניתוח הם לא באו אלי למרות מלא קריאות בפעמון וכממש התרגזתי הם אמרו לי שצריך כאן מלווה אישית..
וכן שמו לי בחדר ביות מלא (כולל בעל שישן בחדר שלי) בעוד התינוק שלי היה בפגיה (אני צריכה לשמוע בכי של תינוק אחר...) ולא התייחסו אלי לכלום.. רק חיכיתי לחזור הביתה..

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בכל בתי החולים אסור לעשות הפרדה על רקע מגזרי ובכל בתי החולים משתדלים לעשות את זה בצורה שמותרת.
לעיתים לא מתאפשר ואז קורה 'תאונות' אבל לא חושבת שזה קשור לאיזה בית חולים...

ספציפית על שערי צדק שמעתי מכמה יולדות לאחרונה שהבעלים נשארו לישון איתם, ואחת קיבלה אפילו חדר פרטי בשביל זה כי לא היה חדר שהנשים שם הסכימו שהבעל יישן שם, ומאחת שילדה כמה ימים אחריה שמעתי שלמרות שהיא לא הסכימה שהבעל של השכנה יישן שם הוא ישן והאחיות אמרו לה שאין עכשיו לאן לעבור.
אז כנראה גם זה תלוי עומס.

בעין כרם אני מאוד מרוצה גם מהיחס וגם מהמקצועיות.

הדסה ידועה כבית חולים אלקטיבי,
במקרה שישנו עבר ניתוחי, הם יחתרו לניתוח כמעט בכל מקרה.
אני יודעת שם על לידות טבעיות אחרי ניתוח
ומנסיון אישי הם לא חתרו לניתוח (אבל לא אחרי עבר ניתוחי)
לכן ממליצה לדבר עם בתי החולים בהדגשה על נתונים סספציפים של היולדת ולראות מה הגישה שלהם לזה ומה הם אומרים.

נערך לאחרונה ב:

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
ילדתי לפני כחודשיים בשערי צדק. לא יכולה לחוות דעה על חדרי הלידה (קיסרי מתוכנן)
אבל במחלקה היחס בסדר, אם כי מורגש העומס, וזה שיש להם מספיק ביקוש גם ככה.
כרגע הבנתי שהעומס מורגש בכל בתי החולים.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מידיעה ברורה,
בשערי צדק משתדלים ובד"כ מצליחים להפריד מגדרים,
ותמיד אפשר לבקש לעבוד חדר,
הצוות ממש קשוב בכאלה נושאים...
מגדר - זכר / או נקבה
מגזר - אהממ. מסובך. בעצם, לא צריך להסביר...

noam1

משתמש מקצוען
שערי צדק - מילדות מאוד מאוד נחמדות ומקצועיות
שמירת שבת ברמה גבוהה

עומס - תלוי במזל... היינו פעם אחת והיה עומס מטורף ברמה שהורו למד"א לא להביא יותר נשים והיחס בקבלה היה בהתאם ובפעם אחרת היינו בראש השנה והלחיצו אותנו שבגלל שזה יומיים יהיה עומס רציני ויורידו אותנו למחלקת נשים בלי תינוקייה ובסוף לא הגיעו בכלל יולדות
אבל גם כשהיה עומס זה היה רק בקבלה ברגע שנכנסים לחדר לידה אין שום הרגשה של לחץ... כל אחת בקצב שלה....

לגבי הפרדה במדינת היהודים אסור לדבר על זה אבל ברור שהם עושים את זה

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
שערי צדק - מילדות מאוד מאוד נחמדות ומקצועיות
שמירת שבת ברמה גבוהה

עומס - תלוי במזל... היינו פעם אחת והיה עומס מטורף ברמה שהורו למד"א לא להביא יותר נשים והיחס בקבלה היה בהתאם ובפעם אחרת היינו בראש השנה והלחיצו אותנו שבגלל שזה יומיים יהיה עומס רציני ויורידו אותנו למחלקת נשים בלי תינוקייה ובסוף לא הגיעו בכלל יולדות
אבל גם כשהיה עומס זה היה רק בקבלה ברגע שנכנסים לחדר לידה אין שום הרגשה של לחץ... כל אחת בקצב שלה....

לגבי הפרדה במדינת היהודים אסור לדבר על זה אבל ברור שהם עושים את זה
אני ילדתי בשערי צדק.
בטעות העלו אותי לחדר לידה (הייתי בנשים, והעלו אותי לפני הזמן). למרות זאת, לא הורידו אותי בחזרה, ותפסתי להם את החדר כמעט יממה. היחס היה רגוע ומדהים. כל הזמן שבעולם.
גם במחלקה היה יחס מדהים. ונתנו לי להשאר עוד יומיים.
יש לי חברה שילדה לאחרונה בהר הצופים. כמעט נשבעה שלא תחזור לשם.
ויש עומס בכל המקומות, כתוצאה מביקור חוים שנסגר

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה