דרוש מידע בישום ריחני ויחודי של מלונות בוטיק וכדו' איפה אפשר להשיג?

/

משתמש רשום
חברת ליאל יש להם שפריץ עם ריחות מאוד נעימים פעם הראו לי את זה בבית מלון

פוקוש

משתמש מקצוען
אם כך, מה העדיפות למכשיר יקר יותר של מיו?
אפשרות הגדרות ההפעלה לשעות מסויימות וימים מסויימים בשבוע.
לדוגמא. שבמהלך השבוע יעבוד בין השעות 4 אחה"צ ועד חצות
ובשישי שבת יעבוד מהבוקר ועד חצות.

אגב קניתי את המיו
מיקמתי אותו בכניסה לסלון והגדרתי על עוצמה הכי גבוהה ובתדירות של כל 4 דקות
קצת התאכזבתי לגלות שהוא לא כזה בעוצמה כמו שציפיתי. ובפרט כשאני יושב בקצה השני של הסלון מהכניסה אליו שאז אני כמעט ולא מריח כלום..
(הסלון שלנו משהו כמו 4 מטר אורך ו3 מטר רוחב. כלומר לא גדול)
צריך קצת להתאמץ לשים לב שהוא השפריץ משהו..
לאור התגובות החיוביות הרבות שיש כאן באשכול על חברה זו יתכן מאוד שספציפית במכשיר שלי יש איזה תקלה

נערך לאחרונה ב:

חביבונת

משתמש מקצוען
אגב קניתי את המיו
מיקמתי אותו בכניסה לסלון והגדרתי על עוצמה הכי גבוהה ובתדירות של כל 4 דקות
קצת התאכזבתי לגלות שהוא לא כזה בעוצמה כמו שציפיתי. ובפרט כשאני יושב בקצה השני של הסלון מהכניסה אליו שאז אני כמעט ולא מריח כלום..
(הסלון שלנו משהו כמו 4 מטר אורך ו3 מטר רוחב. כלומר לא גדול)
צריך קצת להתאמץ לשים לב שהוא השפריץ משהו..
לאור התגובות החיוביות הרבות שיש כאן באשכול על חברה זו יתכן מאוד שספציפית במכשיר שלי יש איזה תקלה
בסלון שלי 20 מטר, מכוון על עצמה לא הכי גבוהה כל 9 דקות. ומרגישים מצוין בסלון ובסביבה.
יכול להיות שזה ספציפית הסוג ריח, יש ריחות עדינים יותר, ויש מודגשים יותר.
יכול להיות גם שמשהו לא מכוון טוב במכשיר ולכן הוא לא עובד טוב.
כשלי הייתה בעיה עם המכשיר התקשרתי לירחמיאל הום והוא עזר לי טלפונית להבין מה הבעיה ולכוון טוב (במידה וקניתם שם)
אם כיוונתם באחת התוכניות שיכבה בשעה 00:00- זה משבש משהו בהגדרות של המכשיר..

נחמש

משתמש רשום
בסלון שלי 20 מטר, מכוון על עצמה לא הכי גבוהה כל 9 דקות. ומרגישים מצוין בסלון ובסביבה.
כשלי הייתה בעיה עם המכשיר התקשרתי לירחמיאל הום והוא עזר לי טלפונית להבין מה הבעיה ולכוון טוב (במידה וקניתם שם)
איזה ריח יש לך?
אולי באמת תלוי בסוג הריח...

פוקוש

משתמש מקצוען
אם כיוונתם באחת התוכניות שיכבה בשעה 00:00- זה משבש משהו בהגדרות של

אנסה את שני הצעותייך.
אגב, תזכירי לי מה הריחות שבחרת

פוקוש

משתמש מקצוען
ניסתי בכל האופציות שבהגדרות ולא מסתדר לי אשמח אם תוכלי לעזור לנו בהדרכה
אפשר גם באישי או במייל y575709666 גימייל

נערך לאחרונה ב:

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
עשיתי היום קניה רצינית בגונסון קלין
גם קניתי לרכב מפיץ ריח וואוו וואווו איזה ריח נעים ומלטף
שווה כל שקל
רק 120

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה