עשה זאת בעצמך ביקורת בונה לעיצוב דירה

95567

משתמש רשום
שלום וברכה
מצורפת תוכנית שהכנתי, מדובר על דירה להשכרה לציבור הכללי, קהל היעד יהיה כנראה זוגות או יחידים צעירים
אשמח לקבל הצעות הערות והארות
הריהוט הוא להמחשה ולא דווקא במידות המתוכננות, פשוט באתר שהכנתי את התוכנית אפשר לשחק עם גודל הריהוט בעיקר למנויים בתשלום
תודה מראש
1687812933209.png

קבצים מצורפים

• תוכנית העמדה.pdf
    KB 115.4 · צפיות: 41

95567

משתמש רשום
תוספת קטנה
לא כלול בתוכנית הזזת קירות השינוי העיקרי הוא שכעת המטבח נמצא איפה שבתכנית ממוקם החדר היותר קטן ובמקביל כל חלל הכניסה משמש כעת כסלון, שלכאורה הוא מידי גדול לדירת 2 חדרים

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
סהכ" תכנון דירה נחמד ומנוצל --את הריהוט הייתי קצת משנה
1- במקום שולחן פינת אוכל --היה יותר יפה ומודרני -לעשות אי במקביל לשיש המטבח עם כיסאות בר
2 - את ה TV הייתי ממקם - בקיר בסלון שגובל בחדר
3- אמבטיה --מציע שינויים --
בנישה --מקלחון במקום האסלה
איפה מקלחון -- שירותים
איפה הארונית -- כיור בהמשך השירותים
איפה כיור ---ארונית צמודה לקיר -הכי צר שאפשר
4- חדר הורים ---מזיז את הפינת עבודה 90 מעלות שיהיה --בהמשך הארון
5- חדר ילדים --את הארון להעביר מול הדלת כניסה --לא משתגע אחרי פיתרון כזה --אבל זה מתאים במקרה הנ"ל
6-- לא ראיתי פיתרון למכונת כביסה --ואם זה הריבוע שבמטבח -- צריך לחפש משהו יותר מתאים
7- אם הובן מה שכתבתי --- לדעתי --יתקבל משהו ברמה אחרת

95567

משתמש רשום
תודה ilan p על המחשבה והיצירתיות
1. זה עניין של תקציב... וזה מצריך למצוא מקום אחר למקרר
3. רוחב הנישה הוא 82 ברוטו לפני חיפוי, זה לא מידי צפוף למקלחון?
4. נכון מאוד
5. מול הדלת יש חלון וחבל לחסום אותו, לא בטוח שאפשר לפתוח במקום אחר בלי אישור מהנדס, בכ"ז זה בניין ישן.
6. אכן הריבוע הלבן במטבח זה למכונת כביסה, האפשרות האחרת שחשבתי היא לדחוף את זה לחדר אמבטיה וזה יצופף שם מאוד אשמח לקבל רעיון אחר,
תכלס ראיתי בכמה מקומות ששמו את המכונת כביסה במטבח
7. בהחלט

כלבלב כחול

משתמש פעיל
שלום וברכה
מצורפת תוכנית שהכנתי, מדובר על דירה להשכרה לציבור הכללי, קהל היעד יהיה כנראה זוגות או יחידים צעירים
הריהוט הוא להמחשה ולא דווקא במידות המתוכננות, פשוט באתר שהכנתי את התוכנית אפשר לשחק עם גודל הריהוט בעיקר למנויים בתשלום
תודה מראש
צפה בקובץ המצורף 1407934
איפה עיצבת? תכנה חינמית?

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ברפרוף קל: אין משטחי שיש במטבח כלל,
באמבטיה: הכיור והאסלה מתנגשים אחד בשני.
משקיעים כ"כ הרבה כסף בשיפוץ, ורק בתכנון שעלותו זניחה לעומת השיפוץ פה לא משקיעים. רק אוכלים אותה אח"כ.
מציעה לך לקחת מישהי מקצועית שתוציא לך תוכנית מקצועית ותנצל את השטח במקסימום. כי סה"כ יש לך שטח יפה.

95567

משתמש רשום
ברפרוף קל: אין משטחי שיש במטבח כלל,
באמבטיה: הכיור והאסלה מתנגשים אחד בשני.
משקיעים כ"כ הרבה כסף בשיפוץ, ורק בתכנון שעלותו זניחה לעומת השיפוץ פה לא משקיעים. רק אוכלים אותה אח"כ.
מציעה לך לקחת מישהי מקצועית שתוציא לך תוכנית מקצועית ותנצל את השטח במקסימום. כי סה"כ יש לך שטח יפה.
תודה רבה
כמו שכתבתי, אין לי אפשרות משחק עם חלק מהאביזרים ממילא הדלת של החדר אמבטיה היא רוחב 90 ולכן זה נראה שהחדר פחות אפשרי, אם הדלת תהיה 70 ברוטו הכיור יוכל להתקרב יותר לדלת ולא יתנגש באסלה.
לגבי המטבח נכון המשטחים קטנים הם יגדלו קצת כי המכונת כביסה בסרטוט גדולה מאוד יש לה שם טווח של כמטר ואם יהיה שם כיור אחד ולא כפול [מתאים לצערי לקהל היעד...] זה ייתן יותר מרחב ולמרות זאת זה עדיין יהיה קטן.
לגבי ההשקעה בתכנון מקצועי, כנראה שזה משהו חסר תקנה של אנשי ה"עשה זאת בעצמך"

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום וברכה
תודה מראש
צפה בקובץ המצורף 1407934
הכי קריטי לדעתי להחליף בין המיקום של המקלחון לשירותים.
אין שום גישה לשירותים כרגע.

95567

משתמש רשום
הכי קריטי לדעתי להחליף בין המיקום של המקלחון לשירותים.
אין שום גישה לשירותים תודה
תודה על ההערה לא חישבתי את זה
הרוחב של החדר הוא כ 170 ס"מ
אם משאירים את המקלחון במקומו הוא לוקח 80 עד 85 ס"מ, ממולו הכיור עם 40/45 ס"מ, נשאר למעבר מרווח של 40/50 ס"מ, צריך לזכור שמצד ימין המעבר תחום רק בחלקו התחתון עד גובה הכיור ומעליו זה רחב יותר, שזה מרווח פיזי וגם ויזואלי.
צפוף בהחלט, לא נראה לי שעד כדי "שום גישה" לא כך?
אבדוק אם אפשר להעביר בקלות את האסלה למקום של המקלחון מבחינת הצנרת

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על ההערה לא חישבתי את זה
הרוחב של החדר הוא כ 170 ס"מ
אם משאירים את המקלחון במקומו הוא לוקח 80 עד 85 ס"מ, ממולו הכיור עם 40/45 ס"מ, נשאר למעבר מרווח של 40/50 ס"מ, צריך לזכור שמצד ימין המעבר תחום רק בחלקו התחתון עד גובה הכיור ומעליו זה רחב יותר, שזה מרווח פיזי וגם ויזואלי.
צפוף בהחלט, לא נראה לי שעד כדי "שום גישה" לא כך?
אבדוק אם אפשר להעביר בקלות את האסלה למקום של המקלחון מבחינת הצנרת
לא מספיק בכלל שיהיה רק מרווח גישה.
שירותים מחייב מרחב שימוש מינימלי.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מתחת לכיריים יש משהו? ארון או תנור?
כי המכונת כביסה כמו שהיא עכשיו חוסמת את הגישה

95567

משתמש רשום
תודה לכל המאירים והמעירים
מצורפת תכנית עם שינויים
את המכונת כביסה נמקם אולי באחד מארונות המטבח
אשמח לתגובות
1688069978702.png

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
כבר הרבה יותר טוב מהסקיצה המקורית --ברשותך עוד כמה הצעות
1- את השולחן מטבח הייתי ממרכז יותר מול הכיור --זה נותן תחושה של אי --מאוד אוהבים זה
2- בסלון הייתי מוסיף -עוד ספה --אולי סגנון --שללזוג
3 - עדיף מכונת כביסה --באמבטיה --אפשר למקם במקום הכיור --ואת הכיור במקום הארון --ומחליף כיון לדלת אם אפשר
4- בחדר ילדים -את הארון --שיהיה בקיר הגובל בחדר הורים שהרוחב לכיוון הדלת --ושלא חוסם חלון
5- חדר שינה הורים --מעולה
6- יופי -- שיהיה בהצלחה

95567

משתמש רשום
כבר הרבה יותר טוב מהסקיצה המקורית --ברשותך עוד כמה הצעות
1- את השולחן מטבח הייתי ממרכז יותר מול הכיור --זה נותן תחושה של אי --מאוד אוהבים זה
2- בסלון הייתי מוסיף -עוד ספה --אולי סגנון --שללזוג
3 - עדיף מכונת כביסה --באמבטיה --אפשר למקם במקום הכיור --ואת הכיור במקום הארון --ומחליף כיון לדלת אם אפשר
4- בחדר ילדים -את הארון --שיהיה בקיר הגובל בחדר הורים שהרוחב לכיוון הדלת --ושלא חוסם חלון
5- חדר שינה הורים --מעולה
6- יופי -- שיהיה בהצלחה
2. הגיוני, רק שאין לי פריט תואם לשבץ הספה שהייתה בסקיצה הקודמת מידי גדולה
3. מכונת כביסה מול האסלה תיתקע ברגלים, העומק של החדר בקטע הזה הוא כ 140 ס"מ 60 ס"מ למכונת כביסה ו 65 ס"מ לאסלה וניאגרה נשארנו עם 15 ס"מ לרגלים שזה לא מציאותי, גם אם נקח אסלה קטנה של 48 ס"מ וניאגרה סמויה דקה של 7 ס"מ פלוס חיפוי זה מינימום 57 ס"מ כלומר נשאר רווח של 23 ס"מ, לא מספיק!
אא"כ תהיה שם מ"כ פתח עליון שהרוחב שלה הוא 40 ס"מ.
4. החלון מתחיל כ 30 ס"מ מהפינה, הארון יסתיר את ההתחלה שלו.
5. תודה
6. אמן

shani123

משתמש מקצוען
כדאי להשקיע עוד בתכנון,
יש עוד מה לשפר.
וכדאי יעוץ מקצועי

שיפור ראשון, קחו אתר נעים וקליל לעיצוב
עם יכולת התאמה מדוייקת של המידות ושל אביזרי הריהוט. בלי לדמיין...
עם תרגום גוגל, עובד מצוין
כולל הדמיה תלת מימד

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
סליחה שאני מתפרצת, אבל @95567 אתם באמת חושבים שזה פייר שאנשים שהמקצוע שלהם הוא לתכנן דירות יתכננו לכם פה דירה חינם אין כסף? למה?

לגבי ההשקעה בתכנון מקצועי, כנראה שזה משהו חסר תקנה של אנשי ה"עשה זאת בעצמך
שיהיה בהצלחה, אבל ממש לא חושבת שזה מן הראוי לנצל ידע של אנשי מקצוע ללא תמורה.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
סליחה שאני מתפרצת, אבל @95567 אתם באמת חושבים שזה פייר שאנשים שהמקצוע שלהם הוא לתכנן דירות יתכננו לכם פה דירה חינם אין כסף? למה?

מצטרפת.
כ"כ לא ברור, משקיעים הון בשיפוץ, רק בתכנון עושים בשיטת "עשה זאת בעצמך". התוכנית פה כ"כ לא מקצועית, וכמו"כ חלק מההערות שנאמרו פה. כשתגלו שהשוכרים בורחים מהדירה, אז, תבינו על מה דובר פה.
לשים עוד ספה, כשאין בכלל משטחי שיש בגודל מינימלי??? ועוד... תמהה.
שיהיה בהצלחה!

95567

משתמש רשום
כדאי להשקיע עוד בתכנון,
יש עוד מה לשפר.
וכדאי יעוץ מקצועי

שיפור ראשון, קחו אתר נעים וקליל לעיצוב
עם יכולת התאמה מדוייקת של המידות ושל אביזרי הריהוט. בלי לדמיין...
עם תרגום גוגל, עובד מצוין
כולל הדמיה תלת מימד
תודה
לא הכרתי
ננסה

כל מילה בסלע, כמעט!
לא הגיוני לצפות שיתכננו לי דירה חינם ולא זו הייתה כוונתי.
העליתי תכנית וכתבתי שאשמח לקבל הערות, כל הכבוד למי שעצר, חשב והגיב וגם למי שחס על זמן עבודה...? והמשיך הלאה.
רובנו מתייעצים מידי פעם עם חברים, קרובים וכו' בנושאים שהם מבינים ואולי גם מתפרנסים מהם וזה נראה בסדר, למרות שפנינו לאדם ישירות ולא השארנו לו הרבה ברירות חוץ מלענות,
משום מה נראה לי שלפנות בצורה כללית כזו שלא מחייבת אף אחד להתייחס פחות גרועה.

אני יודע שדי מקובל לשים TV גם בחדר שינה אני לא יודע עד כמה
נכון מאוד רק שזה מגיע עם מתקן מהקיר ולא על שידה
מצטרפת.
כ"כ לא ברור, משקיעים הון בשיפוץ, רק בתכנון עושים בשיטת "עשה זאת בעצמך". התוכנית פה כ"כ לא מקצועית, וכמו"כ חלק מההערות שנאמרו פה. כשתגלו שהשוכרים בורחים מהדירה, אז, תבינו על מה דובר פה.
לשים עוד ספה, כשאין בכלל משטחי שיש בגודל מינימלי??? ועוד... תמהה.
שיהיה בהצלחה!
אז ככה
לא רק התכנון "עשה זאת בעצמך"...
לגבי סדרי עדיפויות זה מאוד תלוי בקהל היעד למשפחות וודאי שצריך מטבח הרבה יותר משמעותי אבל בדירות שכירות בפריפריה די מקובל מטבחים של 2.5 עד 3 מטר עם קלפה עליונה של מטר וזהו!!! וזה עובד ומושכר, מניסיון!!
באמת שהקהל יעד של הדירה הזו מחשיב בד"כ את הפינת ישיבה לעומת המטבח יותר מהמקובל ולמרות זאת אין הגיון לשים שם ספה של 8 מקומות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה