עזרה בין הזמנים הגיע!! איפה אתם שמים את הכובעים והחליפות של הבנים?

נשמת כל חי תברך

משתמש פעיל
את החליפה להלביש ואת הכובע על הראש!
זו הצעה באמת של @חכם עתיק יומין !!!!
מה אתך ? אנו בדור 2023 כבר לא לובשים כובע וחליפה בבית כל הזמן כמו בדור העתיק יומין........

בינתיים אין לנו מקום לכזה דבר
אנחנו לפני הרחבה ושיפוצים אז צריך כאילו פתרון זמני..
אוליי על המקרר ??? אם תנקו אותו מהאבק יהיה לכם עוד משטח כובעים

ששל

משתמש מקצוען
אין לי בנים
אבל חשבתי לתלות בחדר מדרגות ליד הדלת מתקן למעילים ותיקים וגם כובע וחליפה של בעלי.
אני קומה שלישית, לא חושבת שמישהו יקח.

פרחוני

משתמש מקצוען
אין לי בנים
אבל חשבתי לתלות בחדר מדרגות ליד הדלת מתקן למעילים ותיקים וגם כובע וחליפה של בעלי.
לא לשכוח להוציא את הארנק
או שתשכחו אבל על תשכחו לעדכן כתובת

שולחן וכיסא

משתמש פעיל
לפני הרחבה ושיפוצים
אתם בני ברקים קל
חחח דווקא אנחנו לא מבני ברק
ואם אנחנו לא לפני הרחבה ושיפוצים?
ןאין, א-י-ן מקום למתלים?
מה עושים????
ואם אנחנו כבר כמעט 20 שנה בבית הזה ב-ל-י ''הרחבה ושיפוצים'????
אוליי על המקרר ??? אם תנקו אותו מהאבק יהיה לכם עוד משטח כובעים
על המקרר יש את הקורנפלקס הדגנים וקצת קופסאות...
יש פה מישהו שאין לו ארונות מעל המקרר והמעל למקרר ריק???

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי בנים
לא יפריע לשכנים בקומה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה