בריאות ביטוח בריאות חיצוני לתינוק

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סוכן ביטוח שהתקשר אלי דרך מועדון יולדות כלשהו. אני היום מתחיל להסתפק אולי זה עוקץ. בהתחלה הוא מלמל איזה משהו שהייתי צריך לאשר אותו. לבסוף כשאמרתי לו שאני צריך לברר אצל החברים והמשפחה ושאלתי אותו אם לחזור אליו ולעשות דרכו הוא אמר שאין עניין, כי בין כך הם לא מרוויחים ע"ז כ"כ וכנ"ל. מוזר.
תשמעי
ביום ראשון קבלתי טלפון כזה,
היי מדברת XXXX - בגלל רפורמת הביטוח אני "צריכה" לבדוק את הביטוחים שלך אם אין לך כפל ביטוחים!!
עניתי לה - אני לא מעוניינת, תודה!!
והיא - למה?
ואני - כי ככה החלטתי ואני לא חייבת להסביר לך!!

תדעי לך! מי שמתקשרת אליך זה לא מאהבה גדולה.......
אם את באמת צריכה ביטוח לילד תבררי אצל חברים משפחה - ואת תתקשרי לאן שמתאים לך!!

נערך לאחרונה ב:
תשמעי
ביום ראשון קבלתי טלפון כזה,
היי מדברת XXXX - בגלל רפורמת הביטוח אני "צריכה" לבדוק את הביטוחים שלך אם אין לך כפל ביטוחים!!
עניתי לה - אני לא מעוניינת, תודה!!
והיא - למה?
ואני - כי ככה החלטתי ואני לא חייבת להסביר לך!!

תדעי לך! מי שמתקשרת אליך זה לא מאהבה גדולה.......
אם את באמת צריכה ביטוח לילד תבררי אצל חברים משפחה - ואת תתקשרי לאן שמתאים לך!!
למעשה, דיברתי עם סוכנת ביטוח, זה יצא שבשביל ביטוח בסיסי הכולל התפתחות הילד זה מינימום 77 ש"ח, ובשביל ביטוח קצת יותר מקיף 93 ש"ח, הכל כמובן במחיר בלעדי שלהם. כך שזה לא רחוק מאוד מהמחיר שהציעו לי.
הרעיון הוא שא"א לעשות רק על התפתחות בלי ניתוחים בחו"ל וכד'. דהיינו א"א תוספת בלי העיקר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה