דרוש מידע ביות מלא בהדסה עין כרם - מחלקה ג', סקירה והמלצות

מצב
הנושא נעול.

משהו

משתמש פעיל
למי שחששה מהתזוזות שלה כשהתינוק לידה במיטה,
יכולה לומר לך מה ענתה לי על זה אחות במחלקת יולדות.
אין שום בעיה לישון עם התינוק במיטה,
גם אם זזים האינסטינקטים של האמא מספיק חזקים בשביל לא להתהפך על התינוק.

יש רק כמה תנאים לשינה עם האם -
1. האמא בריאה, מפוכחת ולא נוטלת תרופות.
2. המיטה ריקה מחפצים.
3. שמיכה נפרדת לאמא ולתינוק
4. השמיכה איננה שמיכת פוך.
5. ישנו מעקה/קיר למניעת נפילה.
6. התינוק לא נמצא בין האמא לאבא(האמא לא תתהפך עליו בטעות, האבא יכול)

וביננו, זה הרבה יותר בטיחותי מהמחזה הנפלא בחדרי הנקה-
אמהות מנקרות בעייפות על הכסאות ותינוקות שבנס לא נשמטים להן מהידיים.

Anunimus

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
אני יודעת על כמה שילדו באיכילוב וזה היה ממש פרטי, עם מיטה לבעל בחדר, הביאו לה את האוכל לחדר וכן הלאה
אני ילדתי באיכילוב בלידה האחרונה.
התאשפזתי בחדרים הפרטיים במחלקות החדשות. (מאמינה שיש עדיפות ליולדות שבוחרות באפס הפרדה)
היה מדהים. ממש בית מלון. פשוט כיף. ממש ברמה שאני מתגעגעת לזה.
הכל חדש ונקי, חדר ענק עם מיטה למלווה, מיטה חשמלית ורחבה ליולדת, לובי גדול ונוח למבקרים ממש מחוץ לחדרים, שתייה חמה וקרה זמינה לאורך כל היום, מביאים את הארוחות עד החדר ולוקחים בסיום ועוד כמה יתרונות ליולדת שלא אפרט כאן.
חסרון יחיד היה האוכל מהדרין שבא בחמגשיות (בצהריים. בבוקר ובערב דווקא ממש אהבתי את האריזה והסטריליות). אבל אצלי אישית התיאבון אחרי הלידות שואף ל0 אז ממש לא מעניין אותי מה מגישים לאוכל.
וכמובן אין אווירה חרדית למי שזה חשוב לה.
יש לציין שלא ילדתי בשבת כך שאני לא יודעת מה קורה שם בשבתות. אפשר לברר.
בית חולים עם יחס אנטישמי לעיתים
במה נתקלת?
אצלי היה יחס מהמם מכל קצוות הקשת של הצוות.
החל מבדיקות לפני תאריך הלידה, המיון ביום הלידה (אמנם היה עמוס וחיכינו הרבה, אבל התייחסו ממש יפה), המיילדת, יועצות הנקה, רופאה לניתוק לשון (עושים שם במקום ברגע שעולים על זה. חוסך הרבה עוגמת נפש), אחיות במעקב צהבת, אחיות במחלקה, רופאים בבדיקות, הכל. והמקצועיות של ביה"ח זה ברור.
אלפיים שנים עברנו יחס אנטישמי (לעיתים), ושרדנו
אנטישמיות עם חדר פרטי - לא בהכרח עסקה גרועה (אם כי אולי עדיף ללדת בבית ורק אז ללכת לביה"ח...)
לא נתקלתי :)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה