עזרה ביגוד ראשוני, איפה אני קונה?

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ב- H&M יש ביגוד מיוחד חתיכי ומתוקי ונוח ומאד איכותי ונעים במידות מיוחדות מאד של 0-1
ממש ממש קטן ומיועד להתחלה.
פעם ראשונה שראיתי תינוק שלובש בגד והוא לא שוחה בתוכו, ממש ממש מתוקי!
וכמובן שילב וקרטרס ונקסט כמו שכבר אמרו כאן.....

אין מתנות חינם

משתמש מקצוען
ב- H&M יש ביגוד מיוחד חתיכי ומתוקי ונוח ומאד איכותי ונעים במידות מיוחדות מאד של 0-1
ממש ממש קטן ומיועד להתחלה.
פעם ראשונה שראיתי תינוק שלובש בגד והוא לא שוחה בתוכו, ממש ממש מתוקי!
וכמובן שילב וקרטרס ונקסט כמו שכבר אמרו כאן.....
המידות צריכות להיות בהתאמה למשקל התינוק.
אצלי לרוב המידות האלו לא היו שימושיות, זה שימושי לתינוק במשקל קטן. תינוק במשקל קרוב ל 4 ק''ג זה כבר בכיף מידה 0-3

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
המידות צריכות להיות בהתאמה למשקל התינוק.
אצלי לרוב המידות האלו לא היו שימושיות, זה שימושי לתינוק במשקל קטן. תינוק במשקל קרוב ל 4 ק''ג זה כבר בכיף מידה 0-3
נכון, 4 זה כבר משו אחר, אבל אפילו משקל רגיל וקלאסי 3.100 או 3.200 וכו' שזה לא נראה תינוק קטן,
יש תמיד איזה 3 שבועות שהבגדים שוחים עליהם וזה מעצבן ולא נוח ופחות יפה, אז בשביל כאלו, זה ממש נחמד!

HBE

משתמש חדש
להתחלה שילב הכי טוב, איכותי מאד(העברתי לבת השניה מהרשונה ונראה מצוין) ומאד מאד נח לתינוק
קרטרס- אפילו יותר איכותי משילב רק לקחת בחשבון שהבגדים שלהם צרים- בשרוול בעיקר- יכול להפריע אם התינוק שמנמן.. וגם בצוואר די פתוח

רחלה 123

משתמש מקצוען
באופן כללי צריך לשים לב לא להשקיע מידי, הם גדלים בשניות
הבת שלי בת חודשיים וחצי הספקתי כבר להחליף לה מnbs ל nb , ולפני שבוע ל0-3
ב"ה היה לי קודם וגם משהי מסרה לי המון וזה ממש עזר, אבל מדובר בכמויות, החלפתי סטים של ביגוד יום יומי/ יציאה/ שבת / מכנסיים וגופיות.
היא לא נולדה מידי קטנה, שלוש קילו ...

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
ממליצה לא לקנות הרבה לפני הלידה, זה מיותר..
אני אם לא אקנה לפני לא יהיה לי מה להלביש בשבועות הראשונים
(לא בונה כלום על המתנות. ורובם גם מביאים 0-3 שזה ענק! או 3-6 מה גם שאצלי עד גיל חודש הם עם snb מידה שבדרכ לא מקבלים כמתנה..)

Tehilla Adler

ללמוד אנגלית כמו באמריקה
מנוי פרימיום
ממליצה להתחלה ממש על מידה 1 של okaidi . מוכרים בארץ במשביר לצרכן, עכשיו יש 1+2 מאוד משתלם (יצא לי 12 חולצות ב210 ש"ח). מאוד מאוד איכותי ולא דוהה בכלל. היתרון הגדול לדעתי שכל הבגדים מאוד מותאמים לתינוקות קטנטנים גם מבחינת הרכות של הבדים וגם מבחינת הטיקטקים שנסגרים מאחורה.
מצטרפת גם להמלצה על h&m , בגדים מתוקים ונעימים מאוד, מחירים ממש סבירים גם בעונה עצמה.

שרה 2020

משתמש פעיל
איפה הכי כדאי גרביונים?
שיהיו עמידות בכביסות וגזרה יפה
אני ניסיתי לא מעט חברות
ואחרי כביסה הוציאו צ'יפים או שנהיו דוקרנים מבפנים
עכשיו אני מזמינה רק מנקסט
נעימות מאד
לא נהרסות מהר
יכול לשמש לי 2 עונות בכייף ואפילו יותר

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גרביונים של H&M טובים יותר מנקסט לדעתי.

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה להתחלה ממש על מידה 1 של okaidi . מוכרים בארץ במשביר לצרכן, עכשיו יש 1+2 מאוד משתלם (יצא לי 12 חולצות ב210 ש"ח). מאוד מאוד איכותי ולא דוהה בכלל. היתרון הגדול לדעתי שכל הבגדים מאוד מותאמים לתינוקות קטנטנים גם מבחינת הרכות של הבדים וגם מבחינת הטיקטקים שנסגרים מאחורה.
מצטרפת גם להמלצה על h&m , בגדים מתוקים ונעימים מאוד, מחירים ממש סבירים גם בעונה עצמה.
אוקיידי אכן מצוינים

סתםם

משתמש צעיר
אני ממליצה על מיננה לדעתי מאד איכותי שימש אותי כמעט 3 חודשים לתינוקת פיצפונת ונראה חדש אפילו שממש חשתי אותם שמתי במייבש וכו
H&M גם מא יפה אבל בבדים של הקיץ מאד דק ולכן מקבל מהר מאד חורים
כנל שילב צריך לשים לב לא כל מוצר שלהם נשאר טוב
יחסית של נקסט נשאר מעולה
עם קרטרס אין לי נסיון אבל נראה איכותי רק שתמיד יצא לי יקר אש

סשה

משתמש רשום
אני קניתי לבן שלי מיננה NB השתמשתי לו בזה מגיל לידה עד גיל 3 חודשים וחברות אחרות שקניתי 0-3 הספיק עד גיל חודשיים גג (כולל שילב)
אני קונה לו גופיות ומכנסיים בסיס רק מיננה כיף שהמידות מעבר למה שכתוב
לעומת חברות אחרות שהגודל יותר קטן מהחודש שכתוב מעצבן אותי למשל שכתוב 3-6 וכבר בגיל 4 חודשים זה בדיוק עליו ומתחילה להתלבט אם לקנות לו מידה יותר גדולה או להמשיך להלביש לו עד שניהיה חור מרוב מתיחות (התינוק שלי בגודל רגיל הוא לא שמן)
ואוברלים נכנסתי לאתר וקניתי 6 אוברולים נהנהת מהעיצוב, מהנוחות, והאיכות
איכותי ועמיד אחרי מלא כביסות ועוד יכול לשמש ליד הבא בעז"ה
אני אוהבת את העיצוב של שילב אבל לא מספיק גדול לפי דעתי

Rachely's

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עם קרטרס אין לי נסיון אבל נראה איכותי רק שתמיד יצא לי יקר אש
קרטרס מוצרים מושלמים...
הבת שלי חורשת אותם מתחילת העונה ואפשר בכיף לשמור לילד הבא...
והם לא יקרים בכלל כי תמיד יש איזה קנו שתיים קבלו 3 במתנה...
בחנוכה כבר יצא 60 ש"ח לבגד מושלם בכנס+ בגד גוף+ קפוצון
בתחילת עונה יצא 70 (וקולקצית חורף היא יקרה יותר...)
העניין שהשילובים לא משהוא אז לפעמים היה צריך מכנס אחר אבל תמיד יש מה לעשות עם טייץ דמוי גינס- המכנס שמגיע כמעט עם כל בגד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה