עזרה בושה ונכלמת, מסמיקה מול מסך וכותבת---

אשר כותבת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חן,חן על ההתנצלות.
לא נפגעתי כלל, במיוחד שזה חשד כה מופרך...
הגעתי למהומה הגדולה רק אחרי חצות במוצ"ש.
היו הרבה אורחים בשבת ב"ה והיה הרבה מה לארגן במוצ"ש ו... אודה ואתוודה שזה יותר שעשע אותי מאשר זעזע.

המתנצלת הבינה בטעות ששלחתי לה הודעה ב- שבת. ה"י.
בזעזוע גדול פתחה אשכול מחאה על כך- איך קרה שמנהלת פורום שולחת הודעות בשבת.
המנהלים המסורים כאן מיד הבינו שזו טעות ומחקו את האשכול, היא תהתה על המדיניות של המחיקה ופתחה שוב בזעזוע הולך וגובר.

ואיך הגיעה לטעות זו?
משתמשת חדשה שלחה אלי ואל עוד כמה מכותבות הודעה ב- שבת (ה"י) כתגובה להודעתי שנכתבה לכמה במשותף. (=קריטריון הצטרפות לפורום כותבות. שלחתי לכמה פונות ביחד, כי זו הודעה רשמית ולא פניה פרטית. פשוט רציתי לחסוך קצת אנרגיה)
אחת המכותבות הלוא היא פותחת האשכול האצילית, קבלה את תגובתי שנכתבה ביום חמישי ללא חשש חילול שבת. בשבת קבלה את תשובת האחת מהארבע שכותבו לאותה הודעה ובטעות הבינה שזו תגובה נוספת ממני - שנכתבה בשבת.

עלי לציין שגם אני קבלתי את אותה תגובה מוזרה בשבת (קראתי אותה במוצ"ש, לא לחשוד בי שנית...) שנשאה אופי מוזר ותמהוני ומנוסחת כמו תרגום גוגל.
זה כ- ל הסיפור.

ולפותחת האשכול- אין בלבי עלייך כלום.
שנה טובה, מתוקה ומאושרת
וכל הטוב שבעולם!
חחחחחחחחחחחחח נויל'ה!!!!!!
לא להאמין!!!

רק מי שמכיר אותך יכול להבין כמה הסיטואציה מצחיקה...

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
(קראתי אותה במוצ"ש, לא לחשוד בי שנית...)
גלגלת אותי מצחוק!

סוג שמעלילים על בנאדם שהוא הולך עם כובע גרב, ועליו להוכיח לכולם ביום בהיר:
לא נכון. אני לא הולך עם כובע גרב. זה לא נכון.
:)

וכולם צריכים לשמוע שהוא לא הולך עם כובע גרב, ועליו להסיר את החשד מעל ראשו..
חחחחחח

אבל השם המודרני הזה- נוי,
באמת מעורר חשד.
איך שלא יהיה.:)

מערכת בית פרוג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
לפני כשבוע ומחצה, במוצאי אחד השבתות טעיתי את אחת הטעויות הגדולות יותר שניתן לטעות.
לא אפרט מה וכיצד. אך מי שהיה כאן בשעתיים הללו- יזכור.
חשבתי מחשבת חשד טיפשית וכסילה שנבעה מראש קטן בגודל ראש של בורג ועשקנות נילוזה.
ועוד ביקשתי הסבר...
שבוע וחצי שהדבר לא עוזב אותי והנני כאן-
לבקש מחילה.
לא הצלחתי להניח לנפשי וככל שביררתי ובדקתי ...הלכתי וסמקתי.
מצאתי בהיר וברור ונהיר וישר כי:
האתר פרוג מנוהל ע"י צוות ירא שמים. כולו. מטרותיו- אמת ורצונותיהם- אך טובים הם.
איך שם הניק של לא נחסם?
ממידותיהם הטובות הדבר ומחסדיו יתברך שאוכל לבוא כאן בזחילה וברעד מיום בואך
ולבקש מחילה.
באותו מקום בו נעשה הפשע תבוקש הסליחה.
בברכת-
שנה טובה ואמיתית.
שנה שנזכה לחשוב בה אך טוב במיוחד על מי שטוב.
בשם הנהלת האתר
מחול לך מחילה גמורה
תמיד יכולות להיות אי הבנות....
תמיד טוב לברר ולהבהיר!
וכף זכות, היא המתכון הכי בטוח להתמודדות במצבים כאלו.

יישר כוח גדול
כתיבה וחתימה טובה לכולם!!

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שנשאה אופי מוזר ותמהוני ומנוסחת כמו תרגום גוגל.
זה כ- ל הסיפור.
יתכן מאוד שניק הזה הוא בעצם "בוט" כלומר לא מתשמש אמיתי אלא חלק ממשתמשי רשת רובוטיים לחלוטין. יש כאלה הרבה ב"ספר הפנים" וב"צייצן". רק עוד לימוד זכות קטן לפני ראש השנה....

תמר ה.

משתמש מקצוען
התהיה הזו, מתי לדון לכף זכות ומתי לקנא קנאת השם, היא תהיה ולימוד היא צריכה.
הברור הפנימי הזה- מתי אסור לשתוק, צריך לשאול ולחזור ולדבר, ולא לשכוח שאנחנו מתוודים גם על "את אשר התרת אסרתי", הוא ברור שעלינו לעשות לא פחות, לפעמים, בכל אופן.
אישית, אם אני הייתי מקבלת הודעה בשבת ולא הייתי שואלת (בסדר, אולי יותר בשקט, אולי בתהיה, אבל - אם לא הייתי מגיבה) הייתי צריכה לשבת עכשיו מול המסך, בושה ונכלמת ומסמיקה.

נערך לאחרונה ב:

לאה ל

משתמש פעיל
גם אנחנו היינו שם בין המוחים נמרצות, ועל כך מצ"ב בקשת סליחה בבושת פנים.

אנא סלחו לנו...

תודה ושנה טובה ומתוקה.

שביעית

משתמש סופר מקצוען
סתם שתדעו שיש פה אנשים מחו"ל אז הרבה פעמים יכול להיות שאצלם עדיין לא שבת....

נכון מאוד.

כבר דובר על זה לא פעם ולא פעמיים.

אבל אולי בשביל שמירת השבת, הם יסכימו לוותר על פרוג מיום שישי בבוקר עד ראשון בבוקר...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
חן,חן על ההתנצלות.
לא נפגעתי כלל, במיוחד שזה חשד כה מופרך...
הגעתי למהומה הגדולה רק אחרי חצות במוצ"ש.
היו הרבה אורחים בשבת ב"ה והיה הרבה מה לארגן במוצ"ש ו... אודה ואתוודה שזה יותר שעשע אותי מאשר זעזע.

המתנצלת הבינה בטעות ששלחתי לה הודעה ב- שבת. ה"י.
בזעזוע גדול פתחה אשכול מחאה על כך- איך קרה שמנהלת פורום שולחת הודעות בשבת.
המנהלים המסורים כאן מיד הבינו שזו טעות ומחקו את האשכול, היא תהתה על המדיניות של המחיקה ופתחה שוב בזעזוע הולך וגובר.

ואיך הגיעה לטעות זו?
משתמשת חדשה שלחה אלי ואל עוד כמה מכותבות הודעה ב- שבת (ה"י) כתגובה להודעתי שנכתבה לכמה במשותף. (=קריטריון הצטרפות לפורום כותבות. שלחתי לכמה פונות ביחד, כי זו הודעה רשמית ולא פניה פרטית. פשוט רציתי לחסוך קצת אנרגיה)
אחת המכותבות הלוא היא פותחת האשכול האצילית, קבלה את תגובתי שנכתבה ביום חמישי ללא חשש חילול שבת. בשבת קבלה את תשובת האחת מהארבע שכותבו לאותה הודעה ובטעות הבינה שזו תגובה נוספת ממני - שנכתבה בשבת.

עלי לציין שגם אני קבלתי את אותה תגובה מוזרה בשבת (קראתי אותה במוצ"ש, לא לחשוד בי שנית...) שנשאה אופי מוזר ותמהוני ומנוסחת כמו תרגום גוגל.
זה כ- ל הסיפור.

ולפותחת האשכול- אין בלבי עלייך כלום.
שנה טובה, מתוקה ומאושרת
וכל הטוב שבעולם!
יכולה להעיד שנוי באמת סלחה ולא לקחה את זה קשה.
פגשתי אותה למחרת הסיפור, ביום ראשון
ממנה שמעתי בדיוק מה קרה שם
ומיד היא אמרה לי שהיא לא נפגעה.

טוב, היא מיוחדת

תמיד בעליה

משתמש מקצוען
שיהיה ברור: לא חשדתי ב@נוי אפילו לא שנייה אחת בודדות.
חשבתי שהניקית ששלחה את ההודעה היא מנהלת בפרוג בגלל שלא הבנתי איך ידעה על בקשת ההצטרפות שלי.
@נוי בכלל לא נחשדה ולא לשנייה וגם את שמה לא חשפתי כאן כלל!!!
בקשת הסליחה הייתה ממערכת פרוג שנחשדו שמעסיקים עובדים שכותבים בשבת חלילה- חשד טפשי ועלוב.
אבל @נוי האהובה על כולנו הייתה מאז ומתמיד ובכל רגע נקייה מכל אשמה.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
שיהיה ברור: לא חשדתי ב@נוי אפילו לא שנייה אחת בודדות.
חשבתי שהניקית ששלחה את ההודעה היא מנהלת בפרוג בגלל שלא הבנתי איך ידעה על בקשת ההצטרפות שלי.
@נוי בכלל לא נחשדה ולא לשנייה וגם את שמה לא חשפתי כאן כלל!!!
בקשת הסליחה הייתה ממערכת פרוג שנחשדו שמעסיקים עובדים שכותבים בשבת חלילה- חשד טפשי ועלוב.
אבל @נוי האהובה על כולנו הייתה מאז ומתמיד ובכל רגע נקייה מכל אשמה.
עכשיו הכל הרבה יותר מובן!
חשבתי שקפצו לך השורות כשגללת ומשום מה הבנת שההודעה המוזרה הזו ממני.

האמת שהחוויה המפוקפקת הזו לקבל הודעה שמוענה משבת ועוד עם תוכן כזה בתוספת ההערה:"אני מסורתית ולכן אני עונה לך עכשיו", היא כמו חבטה בפרצוף.
חשתי ככה ורציתי לפעול להרחקת הניק הזה (מחלל השבת) וכשפתחתי את פרוג גיליתי את המהומה השניה...
בכל מקרה אני מקווה שברור לכולם שהניק ההוא/היא נחסם.

*ארטישוק*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הייתי שמחה להעיר את תשומת לב הניקים המכובדים, לעוד נקודה חשובה:

אני כמעט בטוחה שמה שאכתוב להלן התרחש באשכול המדובר,
אם לא, זה קרה באשכול ממש דומה ותסלחו לי.
[אין לי דרך לבדוק זאת כי האשכול הנ"ל כבר לא קיים.]
היה ניק נחמד, שראה את האשכול והרגיש את הרוחות הסוערות
וכנראה הבחין שהדעות הן די חד צדדיות,
וע"כ ניסה בכל מחיר להעלות רעיונות איך לדון את המקרה לכף זכות.
הוא קיבל תגובות צוננות ודי לועגות [לא מפותחת האשכול],
כמו איזכור האמרה החסידית "למה נברא שכל עקום? ע"מ שיהיה אפשר לדון לכף זכות", וכו'.
[האמת שגם לי, ההשערות שלו היו נראות פחות הגיוניות, אבל לפחות לא הגבתי...]
בסופו של דבר ההשערות שלו התבררו כקרובות מאד למציאות...

על כן נאמר:
א. חכמים הזהרו בדבריכם!
ב. אין דבר ישר יותר משכל עקום...

יישר כוח לפותחת האשכול, ולמערכת בית פרוג הנפלאה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה