התייעצות בוסית שצועקת על העובדת

אחות יהודייה

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום. מענין אותי לשמוע את דעתכם...
אני עובדת במשרד פרטי, בקומה מעלי עוד משרד קטן (בוסית+עובדת/ שתיים), תמיד אני שומעת משם את הבוסית בטונים "מעט" גבוהים.. צועקת על לקוחות עובדות וכו'...
עכשיו אני יושבת פה והיא צורחת.. אבל ממש, על העובדת שלה משהו בנוגע להפרת הסכם בחוזה שלהם.
יכול להיות שהיא צודקת לגמרי. אבל היא כבר יותר מ10 דקות על השעון צועקת ומשפילה...... ולא גומרתתתת..... ברמה למרי לא הגיונית.
ואני משתוקקת פה ללכת לעצור את זה איכשהו, ולא עושה את זה בגלל טקט וכו'...
מה אתם הייתם עושים?

וכן אם את, הבוסית קוראת את זה תביני שזה היה לגמרי לא לענין,
ואם את העובדת את זה.. רדי אלי לכוס קפה:)

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כל הכבוד לך!!
את בהחלט יכולה לעלות שניה ולשאול אם הכל בסדר,
ששמעת צעקות ורק רצית לבדוק אם לא חדרו מחבלים או משהו.. :)
ולשחרר קריצה או שניים לעובדת.
לנהל איתה סמול טוק קטן.

א. זה ירגיע את המנהלת
ב. ידגיש לעובדת שמשהו פה לא בסדר...

אחות יהודייה

משתמש פעיל
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עצרה ברוך ה'.
אני אנסה לעלות לשם בהמשך היום שלפי הידוע לי הבוסית הולכת ורק העובדת שם..
רק מקווה שאני לא אעשה פשלה ויפתח את זה עם הבוסית עצמה. כי אני לא מכירה אותם גם לא פרצופים.

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
בוודאי לעלות,
להסתכל על המשרד כאילו את חושבת שיש שם איזה מחבל או מישהו שהשתגע,
כרגיל ישאלו - מה את צריכה
ותעני - אני עובדת כאן קומה למטה, שמעתי רעשים וצעקות איומות חשבתי שקרה משהו, באתי רק לבדוק שהכל תקין.

שיבולת:)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
אם אין לך קשר עם היצורה שכעסה - אז בטח יהיה במקום לברר אם משהו קרה, ואם תוכלי לעזור
היה נשמע לך צעקות לא ברורות, שחששת...

מה שאני חושבת, שמנהלת תלמד לסגור את הדלת, ולהגיד את אותם פנינים בשקט מאיים לא פחות
חשוב מאוד, מאוד, להפנות את תשומת לב העובדת לזה
שלא משנה מה היא עשתה, צעקות, עליה, הם לא דבר מוצדק, משום צד וצומת.

אנחנו לא בשוק מחנה יהודה. ואין שום אפשרות למנהל להתעמר בעובדיו. שום.

עריכה: בתור אחת שעברה דברים מעין אלה, הייתי ממש שמחה אם משהו מכל עשרות העובדים שנכחו באירוע המכבד הזה - היה מגיע ומתעניין איך וכיצד הגיעו למשרד מנומס טונים כאלה?

נערך לאחרונה ב:

אין מצב!

משתמש פעיל
עצרה ברוך ה'.
אני אנסה לעלות לשם בהמשך היום שלפי הידוע לי הבוסית הולכת ורק העובדת שם..
רק מקווה שאני לא אעשה פשלה ויפתח את זה עם הבוסית עצמה. כי אני לא מכירה אותם גם לא פרצופים.
את יכולה לעלות לאחר השעה שהיא הולכת בד"כ ולהגיד שלום, אפשר לדבר עם בעלת המשרד אם יגידו לך שהיא לא נמצאת, מה טוב.. אם היא תיגש תמציאי כבר משהו מראש....

Rut_a

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
הייתי עולה בזמן ההתפרצות ואומרת לה בעדינות שממש לא לעניין ששומעים הכל בכל הבנין!
אין כמו לשמוע את האמת בפרצוף!
ולעשות את זה תוך כדי הצעקות כך גם העובדת תבין שזה ממש לא תקין!
אף פעם אי אפשר לדעת מה עובר על אנשים. לכי תדעי, אולי לבוסית ההיא יש בן שנלחם עכשיו בעזה. אולי בעלה חולה. אולי אין לה בכלל משפחה והיא חיה לבד. אולי...... יש ל"ע כל כך הרבה סיבות שיכולות למסכן אנשים.

אני הייתי מציעה לגשת לעובדת בשקט ולנסות לשאול בעדינות אם הכל בסדר. אבל אם זה לבוא, ולהשפיל את הבוסית, אז
למה להתערב?

נערך לאחרונה ב:

@YB@

משתמש פעיל
אף פעם אי אפשר לדעת מה עובר על אנשים. לכי תדעי, אולי לבוסית ההיא יש בן שנלחם עכשיו בעזה. אולי בעלה חולה. אולי אין לה בכלל משפחה והיא חיה לבד. אולי...... יש ל"ע כל כך הרבה סיבות שיכולות למסכן אנשים.

אני הייתי מציעה לגשת לעובדת בשקט ולנסות לשאול בעדינות אם הכל בסדר. אבל אם זה לבוא ולצעוק, ולהשפיל את הבוסית, אז
כשחושבים על זה - זה ממש נכון...

אף פעם אי אפשר לדעת מה עובר על אנשים. לכי תדעי, אולי לעובדת ההיא יש בן שנלחם עכשיו בעזה. אולי בעלה חולה. אולי אין לה בכלל משפחה והיא חיה לבד. אולי...... יש ל"ע כל כך הרבה סיבות שיכולות למסכן אנשים.

ולכן כדאי לגשת בנימוס...
ואף פעם לא כדאי
לבוא ולצעוק, ולהשפיל
בלי קשר לשום דבר

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל

אני הייתי מציעה לגשת לעובדת בשקט ולנסות לשאול בעדינות אם הכל בסדר. אבל אם זה לבוא ולצעוק, ולהשפיל את הבוסית, אז
צודקת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה