דרוש מידע בוטלו הלימודים בבני ברק?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

האיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ואני, בתור אשת מלמד, מתאפקת לנצור בלבי את המחשבות על הורים שחושבים שבעלי אמור כרגע לשמרטף על צאצאיהם, בשעה שאני נצורה בבית עם ילדיי הפרטיים, מפוחדת וחרדה.
במחשבה ראשונה את צודקת,
אבל תחשבי שניה וילדים שכבר הגיעו, מינימום בטיחות שיהיה איתם מישהו עד שהוריהם יגיעו לקחת אותם זה מה שהתפקיד מחייב. אני בדיוק מדברת עם חברה שבעלה כבר הגיע לב"ב והיה צריך להישאר והיא לעומתו היתה צריכה לחזור לאלעד לאסוף את הילדים , אין הרבה מה לעשות אלו החיים.
זה לא שההורים בקשו להשאיר אותם כרגיל עד תום הלימודים.
אגב גם בעלי הלך כרגיל לישיבה שמלמד שם כי יש לימודים רגיל. וכנ"ל כל הכוללים...

עפולה

משתמש מקצוען
ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין הבוקר במענה למנהלי תתי"ם וראשי ישיבות בבני ברק ששאלוהו השיב כי ניתן להמשיך ללמוד כרגיל "תורה מגנא ומצלא ואין שיעור להבל פיהם של תשב"ר".

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
במחשבה ראשונה את צודקת,
אבל תחשבי שניה וילדים שכבר הגיעו, מינימום בטיחות שיהיה איתם מישהו עד שהוריהם יגיעו לקחת אותם זה מה שהתפקיד מחייב. אני בדיוק מדברת עם חברה שבעלה כבר הגיע לב"ב והיה צריך להישאר והיא לעומתו היתה צריכה לחזור לאלעד לאסוף את הילדים , אין הרבה מה לעשות אלו החיים.
זה לא שההורים בקשו להשאיר אותם כרגיל עד תום הלימודים.
אגב גם בעלי הלך כרגיל לישיבה שמלמד שם כי יש לימודים רגיל. וכנ"ל כל הכוללים...

על המלמד להישאר, אכן, עד שיבואו ההורים לאסוף את הילדים. זו היתה כוונתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה