התייעצות בהלם מפיקוד העורף

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
קצת מלחיץ אום גורם עוין חודר למערכת כזאת... מעניין איפה היתה האפליה בין המכשירים יש לנו דור 3 (אולי 2) ודור 4 חדש לפני חודש ולא הגיע... אחד בכולל של בעלי כל כך נלחץ חשב שזה כמו הביפרים... נפל לו על הרצפה ונשבר...

נעמי 16

משתמש צעיר
קצת מלחיץ אום גורם עוין חודר למערכת כזאת... מעניין איפה היתה האפליה בין המכשירים יש לנו דור 3 (אולי 2) ודור 4 חדש לפני חודש ולא הגיע... אחד בכולל של בעלי כל כך נלחץ חשב שזה כמו הביפרים... נפל לו על הרצפה ונשבר...
אולי זה פותח האשכול....

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
המון מלחיץ, לא קצת.

דרור יקרא

משתמש פעיל
בארצות הברית יש משהו שנקרא emergency alert/amber alert הודעות שנשלחות במקרי חירום כמו חשש לחטיפה/מזג אוויר חריג.
זה נשלח לכל הטלפון כשר ולא כשר

יוניתן

משתמש רשום
לי יש פלאפון כשר גלאט ולא קבלתי שום התרעה למעט צינתוק ממערכת צבע אדום

רק אני לא קיבלתי שום דבר

גם אני ואשתי לא קיבלנו
שום התרעה

כל מי שלא קיבל הודעה כנראה לא היה צריך לקבל...!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה