בדיקת נוגדנים לקורונה

זעירא

משתמש פעיל
אגב אחיין שלי בניברקי עבר שבוע שעבר בדיקת דם שגרתית של ויטמינים וכו' ולקחו לו עוד מבחנה לבדוק נוגדני קורונה.. הבעיה היא שכשאחותי שאלה איך היא יכולה לדעת את התוצאות אמרו לו שהיא לא תדע... ולקחו את המבחנה הנוספת ללא בקשת רשות! רק כשהיא שאלה למה לוקחים עוד אחד אמרו לה...

נערך לאחרונה ב:

הר הבשן

משתמש מקצוען
אגב אחיין שלי בניברקי עבר שבוע שעבר בדיקת דם שגרתית של ויטמינים וכו' ולקחו לו עוד מבחנה לבדוק נוגדני קורונה.. הבעיה ביא שכשאחותי שאלה איך היא יכולה לדעת את התוצאות אמרו לו שהיא לא תדע... ולקחו את המבחנה הנוספת ללא בקשת רשות! רק כשהיא שאלה למה לוקחים עוד אחד אמרו לה...
שערוריה תפנו לתקשורת יעשו מזה מטעמים

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
קודם דיבר ברדיו מנכ"ל קופת חולים כללית
והוא הסביר שככה זה הולך:
בכ170 סניפי הקופה נבחרים, כל אדם שמגיע לבדיקת דם שגרתית, מבקשים ממנו רשות לקחת עוד מבחנה קטנה(2/3 CC של דם)
ועם זה עושים את הבדיקות הסרולוגיות.

אני וביתי

משתמש מקצוען
אני משער שעד שאין למשרד הבריאות מסקנות לגבי הדבקה חוזרת למי שנמצאו נוגדנים ובכלל לגבי הדבקה חוזרת, הוא לא ימסור מידע מחשש שאנשים יסתמכו על זה לגבי אי שמירת כללי הזהירות. אם יהא הקלות למי שנמצא לו נוגדנים אני מאמין שיודיעו לכל מי שנמצא לו נוגדנים!

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גם במכבי בב"ב עושים בדיקה סרולוגית לכל מי שמגיע למעבדה ?
בכל המעבדות בב"ב?
משהו התנסה?

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לגבי מי שנבדק, וקבל תשובה שיש לו נוגדנים, האם יש לו הקלות בהנחיות\לא מדבק\לא חייב בידוד יותר\מסכה
משהו יודע לומר לי?

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לגבי מי שנבדק, וקבל תשובה שיש לו נוגדנים, האם יש לו הקלות בהנחיות\לא מדבק\לא חייב בידוד יותר\מסכה
משהו יודע לומר לי?
בדברים הללו אין שינוי, צריכים להיות כמו הכלל.
לגבי חובת בידוד במקרה של חשיפה לחולה מאומת וכדו' פטורים, כמו כן לגבי חובת בידוד לחוזרים מחו"ל או ליוצאים שפטורים.

מתחברת

משתמש פעיל
לרחל בלאס, מכיון שאין אפשרות לשלוח הודעה פרטית, אשמח אם תיצרי איתי קשר לגבי הבדיקה הסורולוגית שהוריך עשו
0527659681 בתודה מראש

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אגב אחיין שלי בניברקי עבר שבוע שעבר בדיקת דם שגרתית של ויטמינים וכו' ולקחו לו עוד מבחנה לבדוק נוגדני קורונה.. הבעיה היא שכשאחותי שאלה איך היא יכולה לדעת את התוצאות אמרו לו שהיא לא תדע... ולקחו את המבחנה הנוספת ללא בקשת רשות! רק כשהיא שאלה למה לוקחים עוד אחד אמרו לה...
לא הבנתי מה הביג דיל לקחו עוד מבחנה של דם שיבואו שיקחו ממני גם 10 מבחנות

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
משהו יודע לומר לי?
קצת הפוך,
מי יש לו נוגדנים ולא היה חיובי בעבר ממליצים לו להבדק לקורונה, אולי הוא עדיין חיובי

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
קודם דיבר ברדיו מנכ"ל קופת חולים כללית
והוא הסביר שככה זה הולך:
בכ170 סניפי הקופה נבחרים, כל אדם שמגיע לבדיקת דם שגרתית, מבקשים ממנו רשות לקחת עוד מבחנה קטנה(2/3 CC של דם)
ועם זה עושים את הבדיקות הסרולוגיות.
אני יודעת שמבקשים רשות וגם ממלאים שאלון,
וכן אמורים לראות את התוצאות בקופה בדיוק כמו תוצאות של בדיקות דם רגילות

חסיד אחד

משתמש פעיל
סיפר לי חבר
שעשו לו ולכל משפחתו בדיקות נוגדנים [חצי משפחה היתה חולה והחצי השני היו שליליים]
ולכולם היו נוגדנים ואמרו להם שהם יקבלו בקרוב תעודה שהם מחוסנים ונושאים נוגדנים
והם לא צריכים לנקוט בשום אמצעי זהירות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה