בגן הוורדים

רבקי שוורץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יצאתי לצלם ילדים בגן הוורדים בירושלים ולפי ההמלצות התחלתי לצלם בערך בשש היה מדהים המקום פשוט וואו היה גם מאד קשה (משפחה אם שש ילדים ). אכן בפנים ההצללה יפה מאד אבל בצדדים הקיצונים קשה מאד לצלם אפי' קרוב לשקיעה ויש מקומות של צמחיה ועצים גבוהים וצריכים להעזר בקור אור חיצוני. תמונות לא אוכל להראות לכם כי אין לי אישור (חסידישע רעבישע קינדער) אבל אני והלקוחה יצאנו מאד מרוצים ב"ה. לא להאמין שיש מקום כזה רבע שעה מהבית ולא הייתי שם עשר שנים...

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני בדרך כלל מצלמת בימין משה ושם את יכולה לצלם ב3 וחצי ואין לחץ של שקיעה ואני מאוד אוהבת... בכל אופן צילמתי כמה פעמיים שם ויש היתמודדיות קשות של תאורה....

רבקי שוורץ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם אני צילמתי בימין משה אך זה היה בתשרי והייתי שם כל הלפני צהריים והאור היה רך ויצא מדהים (היה ענננות באותו היום . למזלי) אבל עכשיו בקיץ נראה לי סיפור אחר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה