דיון בא לשכונה בחור חדש - נינג'ה גריל

צחור

משתמש מקצוען

אמאל'ה יהודייה

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
@תילתן אנחנו קיבלנו את הדגם הזה מתנה
מה ניתן להכין בו?
הכל-
אני מכינה בזה צ'יפס, שניצלונים, ירקות כמו שעועית, כרובית, תפו"א לסוגיו, קולורבי, חצילים וכד'..., דגים, עופות (נכנס קצת כל פעם), מאמינה שאפשר בשר אבל אני אוהבת בשר בצורה מאד מסוימת אז לא ניסיתי...
לדעתי זה ממש דומה לגריל רק בלי הגריל עצמו, אבל מבחינת התוכניות והמהירות זה עובד מעולה!

lotr

משתמש מקצוען
איך אתם מנקים פלטת הגריל?
אצלי כל מה שנשרף נשאר דבוק ואני לא רוצה להשתמש בספוג ממתכת,...

P W

משתמש חדש
אני מתלבטת בין גריל של Food Apeal לסיר של Ninja, צרפתי את הדגמים.
למישהו יש המלצות?
מעניין אותי בעיקר מבחינת השימוש, למה כל אחד מתאים ומה יותר מוצלח

1678030901722.png

1678030882311.png

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
אני מתלבטת בין גריל של Food Apeal לסיר של Ninja, צרפתי את הדגמים.
למישהו יש המלצות?
מעניין אותי בעיקר מבחינת השימוש, למה כל אחד מתאים ומה יותר מוצלח

צפה בקובץ המצורף 1331862
צפה בקובץ המצורף 1331861
אני ועוד מישהו כבר שאלנו על הגריל של פוד אפיל.
בינתיים ללא מענה...

O.a

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנינג’ה יש במכירה הסינית מי שתורמת חבילה חלומית מקבלת לבית
מצורף הקישור נשארו ימים אחרונים

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש אפשרות לעשות במכשיר הזה בשר שיהיה ממש בטעם של על האש כמו מנגל חשמלי?

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
החלטתי שאני קונה נינג'ה.
הבעיה שהם הצליחו לבלבל אותי אם כל הדגמים שלהם.
המטרה שלי היא בעיקר להקפצה של ירקות, עוף, שניצלים, צ'יפס.
הבנתי שבגריל התוצאה מהירה וגם טעימה בהרבה וזה מה שדרוש לי.

חשבתי לקחת את הנינג'ה גריל grill max pro ag653

ואז הגיע מכשיר הסמארט ליד ובלבל אותי - אם יש אפשרות של אותו מוצר שבו אני יכולה בנוסף לטיגון באוויר חם גם לבשל תבשילים כסיר לחץ מהיר וסלסלת הטיגון שלו אפילו יותר גדולה. אז למה לא ללכת עליו?

אשמח מאד אם מישהו יוכל ליידע אותי האם אכן הסמארט ליד מכיל את הפונקציונאליות של הגריל, ובקיצור איזה מאכל יצא לי מהגריל שלא יצא מהסמארט ליד?
כמו כן מי שיש לו פודי/סמארט ליד - האם אתם מרוצים? מקפיצים ירקות, בשר וכו' ומגיעים לתוצאות טובות?

נערך לאחרונה ב:

lotr

משתמש מקצוען
החלטתי שאני קונה נינג'ה.
הבעיה שהם הצליחו לבלבל אותי אם כל הדגמים שלהם.
המטרה שלי היא בעיקר להקפצה של ירקות, עוף, שניצלים, צ'יפס.
הבנתי שבגריל התוצאה מהירה וגם טעימה בהרבה וזה מה שדרוש לי.

חשבתי לקחת את הנינג'ה גריל grill max pro ag653

ואז הגיע מכשיר הסמארט ליד ובלבל אותי - אם יש אפשרות של אותו מוצר שבו אני יכולה בנוסף לטיגון באוויר חם גם לבשל תבשילים כסיר לחץ מהיר וסלסלת הטיגון שלו אפילו יותר גדולה. אז למה לא ללכת עליו?

אשמח מאד אם מישהו יוכל ליידע אותי האם אכן הסמארט ליד מכיל את הפונקציונאליות של הגריל, ובקיצור איזה מאכל יצא לי מהגריל שלא יצא מהסמארט ליד?
כמו כן מי שיש לו פודי/סמארט ליד - האם אתם מרוצים? מקפיצים ירקות, בשר וכו' ומגיעים לתוצאות טובות?
אני הסתפקתי מה לקנות כמוך
ובררתי אצל קרוב משפחה שיש לו נינגה גריל וגם המכשיר השני (או דגם אחר שדומה לו) והוא אמר לי שזה נכון שיש גם בשני אפשרות כזאת, אבל שטח העבודה הרבה יותר קטן מהנינגה גריל, כך שאם זה עיקר המטרה שלי לפונקציה של הגריל, עדיף ללכת לנינגה גריל

• תודה
Reactions: to

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה