באיזה תוכנה ?

3Design

משתמש צעיר
נכתב ע"י 3Design;43301:
אכן מאיה מקובלת כהיום יותר בעולם המדיה בגלל האפשרויות הרבות שלה בחלק האנימציה. והיא פותחה הרבה אחרי 3DSMAX . והיא אמורה להיות יותר קלה וידידותית ..

אמנם... 3DSMAX עדיין נקרא "ה"תוכנה ל3D יש לה הרבה יותר יכולות ומגוון רחב יותר של אפשרויות. במקס יש כל מה שיש במאיה פלוס עוד..... רק שהוא יותר מורכב ולכן הוא גם יותר מסובך..

______

מקס ומאיה מיוצרות ע"י חברת AUTODESK . מקס פותחה ע"י חברת בת של אאוטודסק בשם קינטיקס שעסקו בתחום האנימציה ויצרו את מקס כפלאג אין חיצוני. והחברה החליטה לבסס אותה כתוכנה בפני עצמה ופיתחו אותה בשם 3DSTUDIO והיא פעלה עדיין על מערכת הפעלה 'דוס'. מאוחר יותר שינו את שמה ל 3DS MAX והימרו אותה למערכת הפעלה של וינדוס. כהיום הגירסא ה 11 שלה 3DS MAX 2008 . רק יצאה לשוק לפני כחודש.

מאיה פותחה בידי חברה אחרת ואאוטודסק קנתה את החברה על כל זכויות מוצריה.. וכמובן ששידרגו את מאיה . והיא השולטת בתחום האנימציה וגם יצא לאחורנה גירסת Maya Complete 2008-Maya Unlimited 2008. וזכתה בפרסים מסוימים בתחום המדיה.

אבל עדיין 3Ds Max נקראת "ה"תוכנה שלהם .. בפרט לארכיטקטורה..

מה שכן במיגזר שלנו תחום האנימציה לא התפתחה וכנראה גם לא תתפתח כ"כ. ככה שאני אישית מציע רק מקס.

בהצלחה

כ"ז העתקתי את מה שכתבתי באשכול אחר..

ואני מוסיף לאלה שמעוניינים לעבוד בעיצוב גרפי בשילוב עם אובייקטים תלת מימדיים .... לא להדמיות וכדו'. אני מציע את תוכנה ה ZBrush.
לדעתי התוכנה הזאת היא מתנה והצלה לכל גרפיקאי ליצירת אובייקטים.. יש לה אפשרויות בלתי מוגבלות.
הבעיה היחידה עם ה ZBrush היא שיש לה מערכת משלה .. שונה מכל תוכנה שאנו מכירים .. גם מבחינת סרגלי הכלים וגם מבחינת שימוש עם כלים...
[קיימים המון סרטוני לימוד על זה]

בהצלחה

מיץ ענבים

משתמש רשום
תודה על תגובתך

האם ידוע לך אם ניתן להוריד את תוכנת הzbrush בגירסה חינם כדי להתלמד?

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מבין תוכנות ה 3D , הכי קלה, רבת אופציות, ובה משתמשים הרבה מאוד להפקת פירסומות TV היא, CINEMA 4D,

ZBUSH אינה תוכנת מידול מדובר על הפקת תמונות, בהדמייה של עומק מימד שלישי

3Design

משתמש צעיר
Blender תוכנה חינמית .. די ידידותית יחסית לאחרים.

שוה נסיון.

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
ל-3Design:
יצא לך לעבוד קצת עם Blender?

שתיים

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה אתם אומרים על MODELER ו-LIGHTWAVE?
אני משתמשת באלה, אך השימוש בה מאד מסורבל, יש תוכנות ידידותיות יותר?

3Design

משתמש צעיר
כל תחום התלת מימד מסורבל בעיקרון ..
תוכנה ידידותית אני קורא לסקטשאפ של גוגל . אבל לא מומלץ .. ממש לא.

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...