דרוש מידע באיזה כרטיס אשראי ניתן למשוך מזומן ע"ח המסגרת?

מגילת אסתר

משתמש צעיר
עבדתי בישרכרט וכך זה עבד שם רלוונטי לכרטיסים חוץ בנקאים:
מי שרוצה שכל החיובים שלו יהיו במועד חיוב דהיינו משיכות מזומנים או לחילופין עסקאות שיורדות תוך 2 ימי עסקים,
אפשר לצרף את הלקוח לתוכנית חח''ק, כמובן לפי הפרמטרים שלהם על הלקוח לא לכל לקוח זה מאושר תלוי בדרוג אשראי וכו'.
כמובן כמו שכתבו למעלה כדאי שגובה החח''ק יהיה גובה המסגרת שלא יצבור ריביות או לחילופין כל סכום שהלקוח יכול לעמוד בו כרגע, וכמובן ניתן לשנות את גובה החח''ק עד למועד של 2 ימי עסקים ממועד החיוב זוהי תכנית שניתן שלבטלה כל עת בכל האופנים עד כמה שידוע לי בזמנים שעבדתי שם אולי השתנו דברים מאז.
לגבי עסקאות שנידחות למועד חיוב כמו משיכת מזומן או עסקת חול חשוב לציין שזה עולה ריבית משתנה בין כרטיס לכרטיס ובין לקוח ללקוח
מקווה שעזרתי.
ואני יודעת שבכרטיסים בנקאיים שמול ישרכרט ניתן לעשות רק של מזרחי אולי יש עוד שהתקדמו מאז

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לגבי עסקאות שנידחות למועד חיוב כמו משיכת מזומן או עסקת חול חשוב לציין שזה עולה ריבית משתנה בין כרטיס לכרטיס ובין לקוח ללקוח
מקווה שעזרתי.
ואני יודעת שבכרטיסים בנקאיים שמול ישרכרט ניתן לעשות רק של מזרחי אולי יש עוד שהתקדמו מאז
משיכת מזומן עד מועד החיוב בכאל זה בלי ריבית, וגם במקס יש כרטיסים כאלו שזה נדחה למועד חיוב, וגם זה בלי ריבית

וכרטיסים בנקאיים יש ודאי גם לפועלים, ונראה לי שלכל הבנקים יש את האופציה

מגילת אסתר

משתמש צעיר
משיכת מזומן עד מועד החיוב בכאל זה בלי ריבית, וגם במקס יש כרטיסים כאלו שזה נדחה למועד חיוב, וגם זה בלי ריבית

וכרטיסים בנקאיים יש ודאי גם לפועלים, ונראה לי שלכל הבנקים יש את האופציה
בכל חברה זה שונה לגבי כרטיס של הפועלים לא יגוע לי שהתקדמו יש לי כרטיס שהזמנתי דרך הבנק כרטיס ישרכרט ואין לי אופציה כזאת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה