דרוש מידע באיזה כרטיס אשראי ניתן למשוך מזומן ע"ח המסגרת?

כדי שירד בתאריך הגבייה של הכרטיס ולא במיידי מהחשבון, יש דבר כזה?
האם כל כ.א. חוץ בנקאי הוא כזה?
כל כרטיס אשראי חוץ בנקאי יורד במיידי.
אם יש חיוב חודשי קבוע על הכרטיס, הכסף יירד בסוף החודש וייתפוס מסגרת
* יש לשי לב שלא נדחה סכום בחיוב החודשי שלא יהיה ריבית ( ז"א להגדיר חח"ק בגובה של המסגרת )

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כל כרטיס אשראי חוץ בנקאי יורד במיידי.
אם יש חיוב חודשי קבוע על הכרטיס, הכסף יירד בסוף החודש וייתפוס מסגרת
* יש לשי לב שלא נדחה סכום בחיוב החודשי שלא יהיה ריבית ( ז"א להגדיר חח"ק בגובה של המסגרת )
יש לי 2 כרטיסים חוץ בנקאיים עם חיוב חודשי קבוע
כאל-משיכות יורדות בתאריך החיוב
מקס -משיכות לא יורדות בתאריך קבוע אלא אחרי יומיים בערך מהמשיכה. עסקאות כן בסכום שקבעתי מראש (אמרו לי שזה לא כולל משיכה)

יש לי 2 כרטיסים חוץ בנקאיים עם חיוב חודשי קבוע
כאל-משיכות יורדות בתאריך החיוב
מקס -משיכות לא יורדות בתאריך קבוע אלא אחרי יומיים בערך מהמשיכה. עסקאות כן בסכום שקבעתי מראש (אמרו לי שזה לא כולל משיכה)
תודה על העדכון.

כדור פלא

משתמש רשום
ככל הידוע לי חוץ בנקאי יורד אחרי יומיים.
בכל אופן יש אפשרות גם בכרטיסים בנקאיים למשוך מזומן,
בתחנות דלק - סונול ופז,
ובסופר פארם/ שופרסל/ רמי לוי וכו'
ואז זה ע"ח המסגרת ויורד בתאריך חיוב (זה בעצם "לקנות" מזומן)
אבל זה עד 500/600 ש"ח ליום.

כרטיס מסוג דיירקט.
זה חיוב מיידי.

יצחקחיים

משתמש חדש
אפשרי בכל כרטיס אשראי אם מגדירים את זה כך,
ניתן להגדיר באתר חיוב קבוע (בסכום קבוע) והמזומן שמושכים יורד מהחשבון רק עם החיוב הקבוע.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ככל הידוע לי חוץ בנקאי יורד אחרי יומיים.
בכל אופן יש אפשרות גם בכרטיסים בנקאיים למשוך מזומן,
בתחנות דלק - סונול ופז,
ובסופר פארם/ שופרסל/ רמי לוי וכו'
ואז זה ע"ח המסגרת ויורד בתאריך חיוב (זה בעצם "לקנות" מזומן)
אבל זה עד 500/600 ש"ח ליום.
ליתר דיוק, לרוב הוא יורד אחרי יום, רק שאתה רואה את הירידה בפועל אחרי יומיים.

דוגמא: הוצאת כסף ב10 לחודש
הגביה תתבצע ב-11 לחודש, ובתאריך זה חובה שתהיה יתרה מספקת בחשבון
ורק ב-12 לחודש תראה את התנועה שבוצעה אתמול

כמובן ששבת לא בחשבון, אבל לרוב אין התייחסות לשעה שבה הוצאת, כלומר גם את הוצאת בשעה 20.00 בערב (לאחר יום העסקים) עדיין יגבו את זה למחרת.

דג תמנון

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לא.
אבל אם תגדירו חח''ק פחות מגובה המסגרת ותשתמשו בכל המסגרת - אוהו כמה כסף שזה יעלה.

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אני חושבת שאתם קצת מבלבלים כאן ומדברים על שתי נושאים...
שתיהם ניתנים בכ"א בנקאיים וחוץ בנקאיים.
1. חיוב קבוע - לדוג' יש לכם מסגרת בכ"א של 5000 ש"ח אך בתאריך החיוב יורד לכם רק 2000 ש"ח לדוג'.
במקרה וגיהצתם יותר החוב עובר לחודש הבא וצובר ריביות!
2. משיכת מזומן מהמסגרת - במידה ונתקעתם בלי מזומן אך יש לכם עוד יתרה במסגרת של הכ"א ניתן למשוך בסניפי יילו, שופרסל, סופר פארם וכו' את הסכום הנדרש (כמובן מתוך יתרת המסגרת בכ"א) ועסקה זו תרד לכם בתאריך החיוב ועולה עמלה של מס' שקלים בודדים.

דג תמנון

משתמש פעיל
צילום מקצועי
1. חיוב קבוע - לדוג' יש לכם מסגרת בכ"א של 5000 ש"ח אך בתאריך החיוב יורד לכם רק 2000 ש"ח לדוג'.
2. משיכת מזומן מהמסגרת - במידה ונתקעתם בלי מזומן אך יש לכם עוד יתרה במסגרת של הכ"א ניתן למשוך בסניפי יילו, שופרסל, סופר פארם וכו' את הסכום הנדרש (כמובן מתוך יתרת המסגרת בכ"א) ועסקה זו תרד לכם בתאריך החיוב ועולה עמלה של מס' שקלים בודדים.
הכל נכון - רק חסר לכם פרט מידע קטן - כהטבה למי שמתפתה לעשות חיוב חודשי קבוע חברות האשראי מאפשרות למצטרפים למשוך מזומן על חשבון המסגרת כשהחיוב יורד במועד החיוב.
כדי לא לצבור ריבית ניתן פשוט לעשות חיוב חודשי קבוע בגובה המסגרת.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אף אחד לא התבלבל
בחלק מכרטיסי אשראי חוץ בנקאיים כאשר מגדירים חיוב קבוע כל שהוא (גם 20,000 בחודש) אז כל משיכת מזומן רגילה בכספומט תחוייב רק במועד החיוב, בלי ריבית.

יצחקחיים

משתמש חדש
במידה והוגדר חיוב קבוע, ניתן למשוך ע"ח המסגרת בכל כספומט רגיל, ללא עמלה.
בעצם יכולים לקבל הלוואה של אלפי ש"ח על חשבון מסגרת האשראי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה