דרוש מידע אתר www.lastprice.co.il

אני1000

משתמש מקצוען
אשמח לקבל המלצות על קניית מוצרי חשמל מאתר זה. תודה

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
קניתי שם מייבש כביסה לפני כמה שנים.
השירות היה בסדר גמור.

דיקדוק

משתמש מקצוען
קניתי שם מכשיר חשמלי לא זוכרת בדיוק מה, לפני איזה שנה...
הגיע ממש מהר.

רחל ברודסקי

משתמש חדש
קניתי שם כמה וכמה פעמים. הייתי ממש מרוצה! פעם אפילו הזמנתי מכונת תספורת שלאחר מכן התברר שהיא לא במלאי, אז הם הציעו לי במקומה מכונה הרבה יותר יקרה והם גם ממש התנצלו... בקיצור, אתר מומלץ!

ayys

משתמש מקצוען
מצטרף לקודמים

קניתי שם כבר כמה וכמה פעמים
מרוצה מאוד

מוביט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
קניתי אתמול..
ומגיע היום
מזמינה מהם הרבה
תמיד מרוצה

מברר

משתמש פעיל
מאד מומלץ להצטרף שם לפלוס בתשלום,
ברכישה של מוצד גדול סביר שכבר ברכישה הראשונה תכסו את ההשקעה.

אני1000

משתמש מקצוען
והואוו תודה לכל המגיבים
באמת הגיוני שיש שם מכשירי חשמל גדולים שהפער שלהם כמה מאות שקלים לעומת מוכרים בציבור החרדי...?!
ואפילו משלוח חינם מה שאין בחנויות מוכרות בציבור שלנו...

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
ומה זה נקרא "הגש הצעה" (ליד הרבה מוצרים כתוב הגש הצעה-וזה הבדל של כמה מאות שקלים)
@אני1000 אני רואה שאתה התעניינת האם קנית שם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה