שיתוף אתר InDesign.tips החדש עלה לאויר

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
שמח ונרגש לבשר לכם על שידרוג ובנייה מחודשת של האתר InDesign.tips
ראשית כמובן תודה לבורא עולם שבלעדיו כלום לא היה מצליח כמובן - אם ה' לא יבנה (דף) בית שוא עמלו בוניו בו

תודה רבה לבונה האתרים המוכשר יהונתן קסלר אשר לא חסך בזמן ובטרחה על מנת שייצא דבר מתוקן וטוב מתחת ידיו

האמת היא שהוא לא קלע למה שרציתי, אלא הרבה מעבר למה שדמיינתי
למי שזקוק לבניית אתר - אני ממליץ בחום לעבוד עם @יהונתן קסלר המוכשר והקשוב.

ואתם מוזמנים לבקר, לפרגן, ללמוד, לדווח על באגים, ולרכוש בחנות האתר.

אני רוצה לשתף אתכם מה התחדש

א. עיצוב ומיתוג מחודש, ושיפור חווית משתמש
האתר כולו עוצב מחדש. הצבעים הוחלפו לצבעי המותג העדכניים של אינדיזיין, ונעשתה חשיבה מקיפה כיצד לגרום למשתמשים ליהנות יותר מהאתר.
אתר.png

ב. מהירות
האתר הקודם היה מאוחסן בשרתי bluehost וזמן הטעינה היה מאד איטי. כחלק מהשדרוג העברנו את האתר לאחסון בחברת vangous ואנו מקוים שתרגישו בהבדל.

ג. אזור אישי
הוספנו אזור אישי עם גישה נוחה להרשמה והתחברות, כדי לאפשר רכישות באתר בצורה נוחה ויעילה יותר

ד. חנות האתר
החנות עברה שידרוג משמעותי, הן במראה והן בנוחות.
ואלו הם חלק מהשיפורים:
  1. ניתן לסנן את המוצרים לפי קטגוריות שונות בקלות וביעילות.
  2. על מנת למנוע בלבול, השתדלנו לצמצם מוצרים דומים ולהגדיר אותם בתור וריאציות. לדוגמה, יש בחנות לוח תכנון שנתי בשתי גרסאות - אחת לפי הלוח העברי ואחת לפי הלוח הלועזי. פעמים רבות היו רוכשים שהתבלבלו ורכשו את הלוח הלא נכון, וכעת זה מוגדר כמוצר אחד עם 2 וריאציות , ואני מקוה שזה יועיל לבחירה הנכונה של הקבצים.
  3. בכל מוצר תופיע גלריה של עיצובים שאתם שלחתם, של לוחות שנעשו בעזרת הקבצים שרכשתם באתר.
  4. בכל מוצר יופיע בע"ה קובץ להורדה עם דוגמה מהמוצר, כדי שתוכלו לראות האם זה מתאים לכם
  5. בעבר היה אפשר לשלם רק דרך פייפאל. בשעה טובה כעת ניתן לשלם גם רגיל בכרטיסי אשראי דרך משולם, וכן ניתן לשלם באמצעות ביט.
  6. הקבצים זמינים להורדה מיידית ואין צורך לחכות למשלוח.
  7. קבלה על הרכישה נשלחת אוטומטית בסיום הרכישה (אני מקוה שזה עובד... תבדקו ותעדכנו...)
1652864477697.png

ה. מוצרים בחנות
מעבר ללוחות שנה ויומנים שנמכרים אצלי באתר כבר כמה שנים, התחלנו להעלות לחנות קבצי טקסטים תורניים עם סגנונות, לעימוד מהיר מדוייק ונוח. בינתיים זמין לרכישה מגילת אסתר וספר תהילים אבל יש עוד הרבה דברים על הפרק.
כמו כן הקלטות של קורסים ממוקדים בנושאים שונים באינדיזיין יימכרו באתר. כרגע זמין לרכישה מיני קורס סגנונות באינדיזיין.

האתר עדיין בהרצה, אז אם יש באגים, לינקים שבורים, תמונות חסרות או כל בעיה אחרת, ממש נשמח לקבל עדכון על כך במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

נערך לאחרונה ב:

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
זה אותו צבע מג'נטה כמו הלוגו שלך וכמו אינדיזיין עצמו

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אתר מדהים ולא רגיל!
אני עדיין באמצע שיטוט, אבל עושה רושם מקצועי במיוחד
הרבה הצלחה!

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
העיצוב מיוחד!!!

תתחדשו על האתר

אסתי אייזנברג

חווית וידאו מושלמת
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
וואווו
איזה עיצוב!!
נשאבתי לאתר,
הכי אהבתי שהעכבר מתחלף לחץ שחור
וואו וואו וואו

לוטשת עיניים ללוח השנתי הגדול,
בקרוב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה