אתר 'עברתי' לשינוי כתובת

הגשש

משתמש מקצוען
ידוע שמעבר דירה כרוכה בשינוי כתובת של גופים רבים כמו בנקים, פנסיה, ביטחים, ועוד.
אתר עברתי מציע לשנות את כל הכתובות במחיר אחד,
הבעיה שהם מבקשים שם צילומי תעודות זהות וסריקה של חתימה.
הם מתהדרים אמנם עם חותמת של 'אמון הציבור' אבל עדיין יש חשש.
מישהו/י התנסה עם האתר הזה?

אשמח לקבל התרשמות. תודה רבה.

כלבבי

משתמש רשום
לא מכירה. אבל הייתי מפחדת לסרוק את החתימה שלי ולהפיץ אותה.
אני כמעט בטוחה שיש שרות חינמי בדואר.
מה זה "אמון הציבור"? עד כמה הוא עצמו אמין?

שירי12

משתמש סופר מקצוען
יש שירות חינמי בדואר של 'עקוב אחריי' לכתובת החדשה למשך 5 חודשים. לאחר מכן בתשלום.
אבל הם לא משנים את הכתובת אצל הגופים השולחים, אלא שולחים כל מה שמגיע לכתובת הישנה על שמך לכתובת החדשה שעדכנת.

לקבלת השירות יש להגיע פיזית לסניף הדואר עם ת.ז., גם הבעל וגם האישה. (כך התעקשו בסניף הדואר שלי, בכל אופן).

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ברגע שאת משנה במשרד הפנים, המון מקומות משתנים אוט'......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה