התייעצות אתר המכלול

האם לדעתכם המכלול מהווה תחליף ראוי לויקיפדיה?

• סה"כ מצביעים
    66

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בסיעתא דשמיא אתר המכלול מתקרב להשלמת ייבוא הערכים מויקיפדיה כעת צריך לשמוע את דעת הציבור (בעיקר משתמשי נטפרי) האם המכלול עושה את העבודה או לא

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
יש בעיה אחת גדולה ב'מכלול' - כשהוא שולל ערך הוא לא כותב עליו דבר, ולפעמים נחוץ מאוד לציין במה מדובר. דוגמא: אם מחפשים מושג מוסיקלי מסוים והוא שייך למוסיקה כנסייתית - חשוב לציין זאת, ולא להתעלם מהמושג הזה כליל! וודאי שאין מצפים שירחיבו ויתארו את ההקשרים הנוצריים וכו', אבל הגדרה בסיסית של הדבר חשובה מאוד. למשל, אם מישהו רוצה לכלול תווים של יצירה כזו בשיעורי מוסיקה שהוא מלמד. מדובר בכל התחומים, לא רק במוסיקה.

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לכן יש את הדף שאפשר לבקש בו טיפול, אם מציינים למה זה נחוץ זה יפתח מאוד מהר או שישלחו לך את הערך במייל

חיים רכניטצר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ראיתי שיש הרבה שהצביעו שהמכלול לא ממלא את ייעודו אשמח אם תכתבו כאן למה כדי שנדע לשפר

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לכן יש את הדף שאפשר לבקש בו טיפול, אם מציינים למה זה נחוץ זה יפתח מאוד מהר או שישלחו לך את הערך במייל
אני דרגתי 'עוד לא' וציינתי לעיל מדוע. הצורך לכתוב 'למה זה נחוץ' הרבה פעמים מביך (איך אדע מה יש לי לכתוב שם שישכנע את הצוות?) וכשאתה צריך משהו מיידי ואינך יודע מתי תיענה אתה מחפש את האינפורמציה בדרכים אחרות, וחבל.

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
OK
א.אפשר לשלוח לי מייל או לכל אחד אחר מהמכלולאים ולפרט את הצורך

המיל שלי <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

לשליחת מיל לאחרים זה דרך דף מסוים באתר וצריך להירשם בשביל זה אפשר לשאול אותי שם

ב.נחשוב על פתרון נוסף

ג.ככל שירשמו יותר, יערכו יותר וכו' יתמנו יותר עורכים שיכולים לפתוח ערכים והעורכים שיכולים לפתוח יהיו יותר פנויים לטפל בבקשות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה