תקשורת אתרוג

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
האם לאינטרנט אתרוג יש הכשר?
והאם ניתן להעביר למשל כתובת של אתרוג לחברה אחרת?

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
יש רבנים שמאשרים רק את אתרוג
ויש ..................................... נתיב
......................................... נצטח

כל אחד ישאל את רבו

אפרתה

משתמש מקצוען
למיטב ידיעתי- נתיב מאושר בכל מקרה, האחרים יש לשאול.

david48483

משתמש צעיר
נתיב לא מאושר אצל כולם, עקב הקלות שניתן לעקוף את הסינון.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה מרגיז מאוד[!] לראות כל פעם מחדש תגובות כאלו של אנשים שאומרים שנתיב הוא הסינון היחיד שמאושר ע"י כל גדולי הדורות ושאר הסינונים לא,,, אותם אנשים מתבססים על מכתב שיצא לפני בערך שנתיים [!!!] שבו נאמר שרק נתיב הם הסינון הטוב עבור הציבור החרדי...

ובאמת, אז זו היתה האמת---

אבל מאז הכינרת כמעט התרוקנה...
אז בזמנו רק נתיב היו סינון טוב, אבל כיום [וכבר לפני שנה, בערך] אתרוג לדעתי לא פחות טוב מנתיב-גם באתרוג יש דרגות של פתוח יותר ופתוח פחות...

אז למה תמיד מנפנפים עם נתיב? למה????

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רמה פלוס;858215:
זה מרגיז מאוד[!] לראות כל פעם מחדש תגובות כאלו של אנשים שאומרים שנתיב הוא הסינון היחיד שמאושר ע"י כל גדולי הדורות ושאר הסינונים לא,,, אותם אנשים מתבססים על מכתב שיצא לפני בערך שנתיים [!!!] שבו נאמר שרק נתיב הם הסינון הטוב עבור הציבור החרדי...

ובאמת, אז זו היתה האמת---

אבל מאז הכינרת כמעט התרוקנה...
אז בזמנו רק נתיב היו סינון טוב, אבל כיום [וכבר לפני שנה, בערך] אתרוג לדעתי לא פחות טוב מנתיב-גם באתרוג יש דרגות של פתוח יותר ופתוח פחות...

אז למה תמיד מנפנפים עם נתיב? למה????

כי הם הצליחו חבל על הזמן ביח"צ בקהל היעד שלהם.
אפשר לנסות לנתח למה.

זוהר טל

משתמש מקצוען
אין למה להתרגז ולהתלהם ולקשקש, כי באמת הם הכי חסומים
ולמיטב ידיעתך שצריכה ריענון היה מכתב חדש שכולם חתומים עליו ומי שיודע לעקוף חסימה הכי קל בשאר החסימות שבין כך נותנים אפשרות של אי סינון בחלק מהזמן
סליחה אם התקפתי כי הקלות בענינים אלו החמורים מאוד בלתי נסבלת.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י זוהר טל;858264:
ולמיטב ידיעתך שצריכה ריענון היה מכתב חדש שכולם חתומים עליו ומי שיודע לעקוף חסימה הכי קל בשאר החסימות שבין כך נותנים אפשרות של אי סינון בחלק מהזמן

א-מנסיון שלי [!!!]---תן לי מחשב עם סינון של נתיב,, ואני עוקף את הסינון בקושי ברגע!

ב-גם באתרוג יש רמות סינון שהכל חסום---זה שלנתיב יש רק דרגת חסימה אחת זה אומר שהם הכי טובים? אם אתה רוצה הכי הכי חסום, תפנה לאתרוג ותיקח את המסלול הראשון או השני.. למה הכי חסום זה מעליותא לנתיב, גם באתרוג יש מסלול שהוא הכי הכי הכי חסום...

אתרוג חכמים קצת יותר מנתיב ונתנו מענה לכל גווני הציבור שיש,, סגור יותר וסגור קצת פחות, זהו...

אבל עזבו אתכם-נפתחו כאן בפורום הזה עשרות [!!!] כן עשרות של אשכולות בנושא, עם אותם וויכוחים, אז חבל על הזמן..

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י זוהר טל;858264:

היה לי לאחרונה סיפור ממש לא נעים עם נתיב.
הם פתחו לי אתר, לצורך מקצועי, והיה שם משהו שבאמת הייתי מעדיפה שלא לראות.
מאז התחלתי לשקול לעבור לאתרוג.
בינתיים, עוד לא עשיתי כלום בעניין, אבל אני כבר לא כ"כ בטוחה שאין-אין-אין כמו נתיב...

הבעיה העיקרית היא, בעיני, שברגע שהם פותחים אתר הוא פתוח לגמרי, על כל מה שיש בו. אין סינון פנימי באתרים עצמם.

זוהר טל

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רמה פלוס;858275:
א-מנסיון שלי [!!!]---תן לי מחשב עם סינון של נתיב,, ואני עוקף את הסינון בקושי ברגע!

ב-גם באתרוג יש רמות סינון שהכל חסום---זה שלנתיב יש רק דרגת חסימה אחת זה אומר שהם הכי טובים? אם אתה רוצה הכי הכי חסום, תפנה לאתרוג ותיקח את המסלול הראשון או השני.. למה הכי חסום זה מעליותא לנתיב, גם באתרוג יש מסלול שהוא הכי הכי הכי חסום...

אתרוג חכמים קצת יותר מנתיב ונתנו מענה לכל גווני הציבור שיש,, סגור יותר וסגור קצת פחות, זהו...

אבל עזבו אתכם-נפתחו כאן בפורום הזה עשרות [!!!] כן עשרות של אשכולות בנושא, עם אותם וויכוחים, אז חבל על הזמן..

אז בשביל מה אתה עושה חסימה אם אתה עןקף אותה?
רק כדי שתוכל להגיד שיש לך נתיב ויש לך תעודת הכשר ביד על האינטרנט,
ואח"כ תלך לעשות מה שאתה רוצה?
אני לא מתכוון אליך באופן אישי, רק מעצבן אותי כבר הרבה זמן כל אלה שמתלהבים שאפשר לעקוף,
מי שעוקף, שלא יחסום בכלל, בשביל מה לו לבזבז 28 ש"ח כל חודש?

זוהר טל

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מי;858308:
היה לי לאחרונה סיפור ממש לא נעים עם נתיב.
הם פתחו לי אתר, לצורך מקצועי, והיה שם משהו שבאמת הייתי מעדיפה שלא לראות.
מאז התחלתי לשקול לעבור לאתרוג.
בינתיים, עוד לא עשיתי כלום בעניין, אבל אני כבר לא כ"כ בטוחה שאין-אין-אין כמו נתיב...

הבעיה העיקרית היא, בעיני, שברגע שהם פותחים אתר הוא פתוח לגמרי, על כל מה שיש בו. אין סינון פנימי באתרים עצמם.

אני לא יודעת מה קרה עם האתר הזה שבקשת לפתוח, אולי הם פתוח לך אותו כי בקשת עבור העבודה, אבל אם ראית שמשהו לא בסדר, את יכולה לחסום בחזרה, והם חוסמים מיד.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י זוהר טל;858315:
אני לא מתכוון אליך באופן אישי, רק מעצבן אותי כבר הרבה זמן כל אלה שמתלהבים שאפשר לעקוף,
החסימה היא למען שלומם של כל באי הבית וד"ל.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
[
נכתב ע"י זוהר טל;858318:
אני לא יודעת מה קרה עם האתר הזה שבקשת לפתוח, אולי הם פתוח לך אותו כי בקשת עבור העבודה, אבל אם ראית שמשהו לא בסדר, את יכולה לחסום בחזרה, והם חוסמים מיד.

תודה, אבל מה שראיתי - ראיתי.
לא חבל על הנשמה :(?

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י זוהר טל;858315:

לא הבנת אותי בכלל!
גדולי הדור אסרו החזקת מכשיר שביכולתו לספק תוכן אינטרנט, כדוגמת אייפון וכל שאר מכשירי הסלולאר שיש בהם WIFI שאיתם אפשר להגיע לאינטרנט,,,
אם יש אפשרות עקיפה-לא הרווחנו כלום,,,

ולא רק זה-אני אין לי נתיב יש לי אתרוג, וחלק מהסיבות זה אפשרות העקיפה שיש בנתיב ואין באתרוג---על מה ההתקפה?????????????????? [לא חשבתי שדבריי יוצאו מהקשרם בצורה כ"כ יוצאת דופן?!?!?!?!]

זוהר טל

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רמה פלוס;858325:
לא הבנת אותי בכלל!
גדולי הדור אסרו החזקת מכשיר שביכולתו לספק תוכן אינטרנט, כדוגמת אייפון וכל שאר מכשירי הסלולאר שיש בהם WIFI שאיתם אפשר להגיע לאינטרנט,,,
אם יש אפשרות עקיפה-לא הרווחנו כלום,,,

ולא רק זה-אני אין לי נתיב יש לי אתרוג, וחלק מהסיבות זה אפשרות העקיפה שיש בנתיב ואין באתרוג---על מה ההתקפה?????????????????? [לא חשבתי שדבריי יוצאו מהקשרם בצורה כ" כיוצאת דופן?!?!?!?!]
טוב, סליחה, אני פורש.
אני עושה מה שגדולים הורו לי לעשות.
ולא זכור לי שהגדולים חתמו על אתרוג.
אם יש כזה דבר, אשמח לראות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה