אתגר אתגר #74 – שנת טיפוגרפיה טובה!

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
דבר בעתו מה טוב.
ואין יותר טוב משנה טובה וטיפוגרפית.
תודה ענקית ל @דוד פ. על מאמצים גדולים לפני ומאחורי הקלעים.
על אתגר מיוחד רחב ופרטני, מאתגר ומהנה במיוחד.
(נורא חבל שלא הספקתי להשתתף למרות שמאד מאד רציתי, אבל יש פה יצירות כאלו יפות שסתם חבל להעלות עוד משהו חיוור על ידם..).
תודה על המתנות לזוכים, ובעיקר על הפירוט לכל כך הרבה יצירות.
ניכרת השקעה מרובה בשימת לב לפרטים ולעיצובים המיוחדים שהושקעו בהם הרבה מאמצים.
שנה טובה!

מזל טוב @אוריה ; ) על הזכייה, עבודה משגעת, וההדמיה בכלל.
מחכים בכיליון עיניים לאתגר #75
(אממ... אולי כדאי לחכות עם זה לאחרי החגים? מה דעתכם?)

דן חמד

משתמש אומנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
ורק לסיום, כמה מילים שהייתי חייב:

@רעיון טוב – טוב? מעולה! אתגרת מאד את גבולות הקריאות – נסו לדמיין את הטיפוגרפיה שלה כצללית, יהיה מדובר בגוש חסר צורה – והחזרת את הטיפוגרפיה לקריאות מצוינת רק בעזרת הצבעוניות. ויש כאן גם חדשנות ותחכום. מתמודד ראוי בהחלט... אבל הניקוד קצת לא התאים לי לאוירה הכללית... בקטנה.

@rachel rot – יצירה מדהימה. היא התמודדה צמוד מאד לשלישיה הפותחת. מה שהוריד אותה היה קצת חוסר קריאות.

@נשר גרף – מיוחד. אין מילים.

@brachy 100 – הקליגרפיה הידנית – בשביל נסיון ראשון זה מעולה. הייתי מנצל יותר את הסוואשים שקיימים ממילא באותיות כדי לשלב יותר בין האותיות.

@stshin – רעיון מצוין, וגם עיצוב יפהפה! אבל חוסר קריאות בעוכרך. אולי היה כדאי לחתוך בחיבורים (ואת סימן הקריאה הייתי מסיים בקו הסיום של השורה הראשונה, לא?).

@הודיה יצחק – אהבתי את הרימון. פשוט, נקי, ומבוצע נכון.

@אנוהו – רעיון מיוחד, מתבטא היטב בעיצוב!

@watermelon – מעולה. חדשני, מקצועי, ויחסית מאד קריא (גם הזכיר לי דבש). חבל שלא עמד בכללים, כי הייתי שמח לתת לך מקום מכובד.

@חיה770 – סגנון מפתיע. היה קרוב להכנס לעשירייה...

@דן חמד – רעיון וביצוע מקוריים, ובחירת צבעים מצויינת. ממש לטעמי...

@דוד גרפיקה – פשוט ויפה. טיפוגרפיה מעולה.

@אפילו – יפהפה. עיצוב נכון. ונתת מראה ידני לפונט הזה, אני לא הייתי חושב על זה...

@hershy sh – וואו. מצוין. וההשמטה של ה־ה' בלי ששמנו לב... מקסים. היתה לי הערה קטנטנה (שאולי יורדת לרזולוציות מוגזמות...): הניקוד. האוירה הכללית של העיצוב היא קליגרפיה ידנית (כולל החתימה...), אבל הניקוד בעל מראה ממוחשב (אמנם קוי המתאר שלו רוטשו, אבל הייתי מצפה שיעוצב בצורה קליגרפית, בדומה לאותיות).

@RUTI W – רעיון יפה, עיצוב פשוט, נקי ונעים לעין. אהבתי.

@מזל אפרת-יוצרת אמנות – אהבתי מאד את הטיפוגרפיה בלע"ז... לא נכנס לשיפוט כי לא עמד בכללים, אבל היה מרענן.
תודה רבה!
כך צריך לשפוט להסביר את השפיטה
היה אתגר מעולה ומעניין במיוחד
מזל טוב ל@אוריה ; )
ושנה טובה!

דן חמד

משתמש אומנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
אוף עלה לי הרעיון הזה רק עכשיו
מה אומרים הייתי מנצח?

כנדמה לפני כן עדיין לא נכנסתי לאווירה של שנה חדשה

שנה טובה ומתוקה התשפ''ד.jpg2-01.jpg

צפה בקובץ המצורף 1463602

רְעוּתָהּ

סטודיו לעיצוב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
UX UI

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה