אתגר ** אתגר 28 - אוירה - הנספח!! **

שלומי ארט

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

שלומי ארט

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מה אתם אומרים על אווירת כאוס?
ניסתי ליצור אווירה של כאוס (הצבעים לא ברורים בגלל שהסורק לא משהו אני צבעתי עם צבעי קרש עדין) הציור בעפירון, תנו לי חוות דעת (חשוב לי כי אני כמעט אף פעם לא מצייר ציורים שהם לא דיוקן )אני עדיין יכול לשפר אותו
יפה ממש. הזוית זו הברקה מצוינת ומשרתת את המטרה נהדר.
הפרספקטיבות מדוייקות מאוד, אם לשפר אז הייתי מציע להוסיף קצת קונטרסט ולהכהות את האזורים הכהים [אולי בגלל הסורק], אבל לא קריטי.

שם שצריך להיות מקורי

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
@שלומי ארט , אחרי שהעליתי נזכרתי שאסור להדגש אווירה עם הבעה אנושית.... השאלה אם זה נקרא.... כי הפרצוף הוא רק חלק מהתפאורה...
תגיד לי כדי שאני ידע אם למחוק
נ.ב. תודה על האתגר המאתגר!!!! זה ממש מקדם מבחינה מקצועית, המחוייבית לשבור את המסגרת.. תודה רבה.

שלומי ארט

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
@שלומי ארט , אחרי שהעליתי נזכרתי שאסור להדגש אווירה עם הבעה אנושית.... השאלה אם זה נקרא.... כי הפרצוף הוא רק חלק מהתפאורה...
תגיד לי כדי שאני ידע אם למחוק
ציור מרשים ומיוחד!!!
אין כאן אסור ומותר, אבל נכון שהמיקוד של האתגר זה ליצור אוירה באמצעים עקיפים ופחות ישירים.
לא ראיתי שיש הגבלת כמות על העלאת עבודות... ;)
לא רע לקבל עוד מהאיכות הזו...

פנחס ציור עיפרון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני לא יודע עם אני סתם מתלונן אבל אני חושב שאנשים לא כל כך הבינו את הקונספט (כאילו של ליצור אווירה ) אני צודק? אולי גם תנסו להסביר מה באתם להביע (אני לא מדבר על הרמה של הציור יכול להיות ציור ברמה ממש גבוהה אבל לא משרת את המטרה )

שלומי ארט

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני לא יודע עם אני סתם מתלונן אבל אני חושב שאנשים לא כל כך הבינו את הקונספט (כאילו של ליצור אווירה ) אני צודק? אולי גם תנסו להסביר מה באתם להביע (אני לא מדבר על הרמה של הציור יכול להיות ציור ברמה ממש גבוהה אבל לא משרת את המטרה )
יש צדק.
הייתי מציע למתמודדים לקרוא בסבלנות את דברי ההסבר בפתח האתגר, אני חושב שזה מוסבר שם בצורה ברורה למדי.
עם זאת אפשר להבין שלאנשים אין כוח לקרוא מאמרים ארוכים מידי...
מה שברור הוא שהשיפוט יצטרך להיות ממוקד בעיקר בשאלה עד כמה הציור עמד במשימת האתגר, ופחות בכמה הציור מקצועי וברמה גבוהה מצד עצמו, לתשומת לב.

שלומי ארט

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

יוניתן

משתמש צעיר
תודה

קבצים מצורפים

• 20230406_200145129.jpg
    20230406_200145129.jpg
    KB 988 · צפיות: 1

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה