>>>אתגר 13 (השראה) <<<

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
וואו, @תודה, איזה השראה מטורפת את מפרגנת לנו!

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם יש לכם זמן, כוח ורצון להתעניין באומנות בחופשת קורונה-פסח, אז אמשיך לשתף. בינתיים-מהישן, הטרי עדיין בכרטיסים המסתובבים בבית. נראה אם אגיע לסדר אותם לפסח... הנה משהו ישן אבל חמוד: קרקר, גזר ומלפפון. הגזר חתוך בלי קורצן, עם העיגול שבצד המקלף עשיתי ''שבילים'' לאורך כל הגזר ואז פרסתי אותו. יצאו פרחים, פה ושם מפושלים, אבל הכל נאכל בסופו של דבר

קבצים מצורפים

• IMG_3504.JPG
    IMG_3504.JPG
    KB 60.4 · צפיות: 66

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
@תודה
איפה התחבאת עד עכשיו?
מדהים מדהים מדהים!
המון השקעה, אבל התוצאה שווה!
אני מתחבה במחתרת - ביתי, כמו כולם. חופשת קורונה , פסח - מתחילים מלאכת הזריקה של המון המון דברים שהיו יכולים להיות עוד חומר ליצירות. צער של ממש לאחת יצירתית כמוני, אבל אני בכל זאת לא מוותרת ומוציאה ממש מהפח חומרים טובים ומחביאה אותם מהבת שלי שלא תזרוק - אחת ההפך ממני. מה שכבר עשיתי מזה עכשיו בחופשה המעניינת הזאת - אעלה בהמשך, אני רואה שיש נשים שמוצאות עכשיו זמן ועונג ביצירות. הפעם בתמונה - לדר מגולגל. פעם היו לדרים צבעוניים וזולים (לא כל כך טבעים)
IMG_4102.JPG

מירב שרעבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אמאלה
ואבאלה

אין לי מילים, פשוט מטורף, מלא השראה, כישרון...............

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
היכן בחופשת קורונה מכובע שבדרך אל הפח. השרוכים משקיות פורים של שקל. מכסים של נוטרמיגן ומכסים סגולים מבקבוקי לחלב אם(מבית חולים הדסה. יש לי מלאי מסחרי)
IMG_8791.JPG

קבצים מצורפים

• IMG_8785.JPG
    IMG_8785.JPG
    KB 325.5 · צפיות: 40

פאר הפרי

מהמשתמשים המובילים!
ל"תודה" ממש תודה
יש לך כשרון בהמון המון דברים, יפה שאת לוקחת את זה למקומות טובים:)
רואים שיש לך ידיים וחשק.. :)

אולי מעניין אותך גם...