>>>אתגר 13 (השראה) <<<

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
היית צריכה לעשות מזה תערוכה
איפה את שומרת את כל השמעטס שאת יוצרת מהם?

מיכל.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
@תודה ,איזה יצירות!
מרגשות ממש
יותר מהרעיונות ,החומרים והתוצאה היפהפיה,
הלב החם והנדיב שעומד מאחורי כל האיחולים והברכות.. השראה אמיתית!

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בדרך כלל יצירתיות מלווה בקושי להיפרד מהשמעטס. אם היו לי מחסנים ומדפים אז מפחיד לחשוב מה הייתי שומרת בהם... בצפיפות הרגילה שלי אני שומרת שקיות עם בדים מעניינים מעל המייבש ( שמעל מכונת כביסה),ומעל הארונות, יש לי כמה קופסאות עם דברים קטנים. פקקים, חרוזים, סרטים. ובד''כ השראה מגיעה ממשהו מזדמן מול העיניים שבדרך לפח. קלמר שבור, רוכסן, מטריה, קולב, בגד שגמר את חיי מדף, הגלגל של הקלטות, אלון פרסומת עם הדפסה של צבע נחמד, וכו'. לא הכל צולם, לא כל מה שמה שצולם נמצא בתיקיה מסודרת. שים דבר לא מתוכנן מראש. כשיש סיבה טובה ליצירה - אני פשוט עושה. רק חשוב לשמור על צבעים מובילים. ולכן אני לפעמים משקיעה די הרבה זמן בחפירות בשקיות שלי ( לא בכולם) ומוצאת שם כל מה שנראה לי שמתאים בצבעים, ואז הכל מתחיל לקבל צורה. הכל מודבק בדבק חם. רק שירבו השמחות, הרעיונות ליצירות מגיעות איתם.

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
התערוכה תמיד זמנית, עד השלט הבא. השלט לא חוזר אלי. אם אני מספיקה לצלם אז נשאר זכר, העיקר שיש חדוות היצירה.

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם היו לך את כל היצירות
היית יכולה לצלם אותם בסטודיו מקצועי
ולעשות מהם כרטיסי ברכה ולמכור :)

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם היו לך את כל היצירות
היית יכולה לצלם אותם בסטודיו מקצועי
ולעשות מהם כרטיסי ברכה ולמכור :)
על כל שלט יש שם שעבורו הוא הוכן. בשביל כרטיס ברכה היה צריך להכין לא על השלט. ואולי אם אני אכין במיוחד כדי להתפרנס כבר לא יהיו כאלה הברקות שמגיעות מתוך הכוונה לשמח? (הפרחים המצולמים מהצלחות קלקר בצבע קרם)
IMG_2527.JPG

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
את פשוט אלופה!!!
אהבתי את כל הרעיונות המדהימים של עיצוב העגלות לבנים\בנות...
פשוט נדיר!!!!

שרה אייזנברג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה החלום שלי!
אומנות בשילוב עיצוב גרפי, חברה ביקשה ממני עיצוב טיפוגרפי למזכרת לשבת אופרוף,
היא חשבה לעשות את זה על קלקר דחוס עם קישוטים,
הורדתי אותה מזה כי זה היה נראה כמו יצירה של גן, ומכאן האדרנלין שלי החל לפעול,
ואז יצרנו את היצירה הזאת שמכילה את שם החתן,
לאור ההשראה הזאת המשכתי מיד ליצירה הבאה מזכרות לאירועים בעלות לא גבוהה, אבל יחודית
מוגשות לפניכן שתי היצירות
מה אשיב, מזכרת ששמו לכל אחד מהסועדים
מזמור לתודה שילבתי את זה במשלוחי מנות, התגובות היו נלהבות
לא עוד מריחים וקרמים

קבצים מצורפים

• תמונה מה אשיב.jpg
    תמונה מה אשיב.jpg
    KB 223.5 · צפיות: 152
  • תמונה מזמור לתודה.jpg
    תמונה מזמור לתודה.jpg
    1 MB · צפיות: 155
  • משלוח מנות מזמור לתודה.jpg
    משלוח מנות מזמור לתודה.jpg
    KB 965.7 · צפיות: 144

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה החלום שלי!
אומנות בשילוב עיצוב גרפי, חברה ביקשה ממני עיצוב טיפוגרפי למזכרת לשבת אופרוף,
היא חשבה לעשות את זה על קלקר דחוס עם קישוטים,
הורדתי אותה מזה כי זה היה נראה כמו יצירה של גן, ומכאן האדרנלין שלי החל לפעול,
ואז יצרנו את היצירה הזאת שמכילה את שם החתן,
לאור ההשראה הזאת המשכתי מיד ליצירה הבאה מזכרות לאירועים בעלות לא גבוהה, אבל יחודית
מוגשות לפניכן שתי היצירות
מה אשיב, מזכרת ששמו לכל אחד מהסועדים
מזמור לתודה שילבתי את זה במשלוחי מנות, התגובות היו נלהבות
לא עוד מריחים וקרמים
מהמם! על מה זה מודפס? וכמה זה בדיוק עלות לא גבוהה?

שרה אייזנברג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה!
המזכרת מה אשיב מודפס על עץ צבוע אבל לא ישירות, והמזמור לתודה על זכוכית אטומה עם מרקע שיש.
העלות לחתיכה, תלוי על מה זה מודפס ומה גודל המזכרת, מתחיל מ-30 ש"ח (תלוי גם בכמויות)

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
IMG_0285.JPG
IMG_0285.JPG

משהו שמצאתי בתיקיות התמונות...
שעון מעוצב ושעון מקורי שפעם היה.
לפני ההשראה היה לי צורך דחוף לשעון לסלון, מול הכניסה. השעון הישן כנראה סיים את תפקידו, להחליף מנגנון לא ידעתי איך והחלטתי לחדש. אם כבר קונים שעון אז הוא צריך להיות יפה, שיהיה אפילו יקר יותר מהצפוי. יצאתי למסע. בכל יציאה שלי מהבית חיפשתי אחרי השעון לטעמי. חוץ מהעיצוב היה לי חשוב שיהיו בו כל ה12 מספרים ולא קוים שכולם יבינו את השעה , זה היה אמור להיות לשימוש הרגיל ולא רק לקישוט. ופשוט לא מצאתי כלום. כל השעונים הנחמדים שראיתי תמיד נאלמו מהמדפים. וז נזכרתי ששוכב אצלנו כבר שנה שעון מגושם ולא יפה. אפילו למילוי מקום קצר לא הצליח להתקבל אצלי. בעלי פעם קנה אותו ב''יש'' ב40 או 50 ש''ח וניסה לתאר לי בטלפון איך הוא נראה. היה לי כבר יותר קל לתת הוראת הקניה מלהבין איך השעון הזה נראה. אבל כשראיתי אותו אצלי בבית הוא נשלח לבויידים להזדמנות של אולי מתנה למישהו או לא משנה מה - רק לא אתלה אותו. ואז נזכרתי בקיומו והחלטתי שאין לי מה להפסיד , אנסה לעצב אותו. פתחתי את הזכוכית ופשוט ציירתי בפנים באקריליק. המסרת הייתה מדי מגושמת והמשכתי לצייר גם עליה. את המספרים העברתי מהשעון הישן, חוץ מה12 שהחצי שלו נאבד. הנה התוצאות והמקור. דרך אגב הוא לא כל כך שימושי כמו שעון כי הציור יצא די כהה ואפשר לראות את המחוגים רק כשעומדים ממול. אבל יש לי עוד שעון ממול ( לאלה שיושבים בכיוון ההפוך ומתעצלים לסובב את הראש....)
IMG_0246.JPG

שרה אייזנברג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני אוהבת את היצירתיות הזאת יש לי מלאי של כאלו דברים ואין לי לב לזרוק אותם, כי אי פעם אני יעשה עם זה משהו...????? בני הבית ממש סובלים מזה כבר

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה את פשוט אלופה!!

אולי מעניין אותך גם...