אתגר אתגר דו שבועי - מאחורי הכריכה

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית

שם הספר
שעת האפס​

הוא טיפס בחרישיות, עד שהגיע אל החלון בקומה השלישית.

החלון נפרץ בקלי קלות, אבל האזעקה שפרצה בקול רעש גדול.

"יש לי שלושים שניות מעכשיו".

הוא נכנס במהירות אל החדר כשהוא מסתכל סביבו.

"הנה זה"!!! הוא חשב לעצמו בהתרגשות.

על מדף גבוה היה מונח מפתח.

זה היה נראה כמו כל מפתח אפס סטנדרטי, אבל הוא ידע מה המפתח הזה מסוגל לעולל.

הוא לקח את המפתח ותוך שתי שניות הוא כבר לא היה באזור.

----

ההודעה עברה כאש בשדה קוצים.

"מפתח אפס נעלם".

כל אנשי הארגון שעטו לעבר מקום ההתכנסות.

מבצע "שעת האפס" עומד להתחיל, אבל ברגל שמאל.

----

הסדר העולמי המוכר והידוע עומד בסימן שאלה גדול.

סדר עולמי חדש זר ומפחיד ניצב מעבר לפינה.

מבצע שעת האפס חייב להצליח.​

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לא כלום

"בחדר הזה יש כלום, והכלום הוא אני" (דוידי)
"לפעמים אחד ועוד אחד שווה אפס, תלוי מי הסופר" (יחיאל)
"אני מאנשי ההדהודים, הקול שלי שייך לאחרים" (אורי)
---

כולנו כלומניקים, ככה לפחות טוען רועי, ובצדק. ומי אמר שזה רע בכלל?
---

מבטו נודד בין עצים, פותח את ארובות עיניו, "תענו לי! איזה משמעות יכולה להיות לאדם שהוא שום דבר?!" היער שותק, איש לא מניח יד על כתפו ומשיב: 'אתה שווה המון, תמיד היית'.

הוא משתולל, תולש זרדים ומושך ענפים מטה, מתנשף, כואב את הלא להיות.
הוא שוב אפס.

---

"עציצים לא משקים את עצמם, לכן נולדת בן אדם" (רועי)
---

לא כלום, ספר שהוא ממש לא כלום ועדיין מלא בו. אם גם אתם לפעמים מרגישים גיבורי השום דבר אז מקומכם איתנו.

נערך לאחרונה ב:

שירת הכוכבים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שם הספר: מלחמת צבעים

בוב הביט ימין ושמאל, אין איש. אפשר להתחיל במלאכה.

ידיו הזריזות, המורגלות במלאכות מעין אלו, עבדו גם בעלטה הכבדה ששררה. הוא כבר עמד למחות את ידיו מן השאריות המסגירות, כשאור חזק הפציע בתוך החשיכה.

"עצור! ידיים למעלה!" הקול היה מידי דומה לקולו של הגנרל המפקד על המקום. רק זה חסר!

הוא עצר, מרים את ידיו לאט, חש איך הפנס מאיר את השטח וחושף את מעשיו לעין כל.

"הסתובב אליי!" הורה הגנרל, "וזוז מעט ימינה".

בוב קפא באחת. משהו השתבש, זה לא מה שממנו חשש. זה יותר מזה.

הלשנה!!
---------------------​
בוב חושש מהלשנה, אבל מהמקום בו הוא נמצא, הוא לא יכול לפעול דבר, ואנשיו הנמצאים הרחק משם לא יודעים דבר על ההדלפה והמדליף.
הדרך בה בחר בוב קשה ומסוכנת- וההודעה המהירה והמוצפנת עושה לה את דרכה, אך בינתיים השעון מתקתק, וחייהם של יותר מידי אנשים תלויים בשאלה האם תשיג ההודעה את קני הרובה.
ווילי יוצא במרדף מהיר אחרי "הכחול", אבל הוא חומק ונעלם יותר מידי פעמים, עד שהוא שוקל להתייאש כליל.
לילות אפלים שחולפים אחד אחרי חברו, ריח אבק שריפה. מידע חשאי רץ בדרכים-לא דרכים, ושעונים מתקתקים בקצב מהיר מדי.
מיהו הכחול? מה מעשיו, ומהו סוד הצלחתו? מדוע צבעם של שלטי הרחובות בעיר מטריד את מנוחתו של ווילי, ומה גנרל הרמן מסתיר בגזע העץ בחצר שלו?
רחובות העיר הקטנה מתמלאים באחת בשעה מוסכמת, ומתרוקנים מיד שלוש שעות לאחר מכן.
חושיו החדים של ווילי גורמים לו לחשוד גם הפעם, ושעה לאחר מכן הוא כבר עומד מול "הכחול" ושקשוק החרבות הדמיוניות כשהן מתנגשות פעם אחר פעם מהדהד למרחוק.
ובקרב, כמו בקרב, רק אחד יכול לשרוד.
ווילי, שיודע את זה, נלחם בחירוף שיניים, למרות שנראה ששעון החול של חייו הולך ואוזל עם כל שנייה שחולפת.​

אל הדגל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
שם הספר: שרוכית הולכת לפסיכולוגית יפה

שרוכית היא ילדה צעירה אמיצה והרפתקנית. ימיה מלאים בהתרגשות ועשיה,
אבל בכל פעם שהיא מנסה לארגן דברים, נראה שהכל משתבש.
הצטרפו לשרוכית למסע ברחבי היבשת כשהיא רודפת אחרי כנופיית גנבים חסרי רחמים, ומתמודדת עם אתגרים ומכשולים רבים בגבורה בלתי מעורערת.
למה שרוכית אוהבת לשאוג כמו אריה באמצע השיעור?
למה חשבה המורה האיומה ששרוכית צריכה ללכת לפסיכולוגית למרות שהיא ילדה רגילה לחלוטין?
האם תתחמק שרוכית מציפורניה האימתניות של מנהלת בית הספר?
האם תצליח להציל את הלטאה יוכבד הלכודה בין ההריסות?
והחשוב מכל- האם תיכנע בפני הפסיכולוגית הערמומית ותסכים לגלות לה את שמה?
זאת ועוד בספר שלפניכם
___
ספר זה מצטרף לאלפי רבי המכר של הסופר ביניהם הספרים עטורי הפרסים הבאים-
שרוכית בעקבות המידות הטובות, שרוכית מפחדת מהחושך, שרוכית כבר לא מפחדת מהחושך, שרוכית והקבצנית הקדושה, שרוכית במרתפי האינקוזיציה. איך להבדיל בין פרפר לעש, איך להתמודד עם הורים קשוחים, איך לקשור ילדים מרדנים למיטה, ועוד ועוד

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
קפה הפוך

בוקר

''היי!'' יהונתן נופף בכפות רגליו לשלום אל רפאל ''אז ניפגש היום, כן?''
''כן, אם סבתא שלי תסכים לי. היא צריכה עזרה לאחרונה... אמרתי לך שהידיים שלה כבר חלשות יותר והיא לא כל כך יכולה ללכת, נכון?''
---
צהריים

''נתנאל ליבר!!! תתחיל לקחת את עצמך ברגליים!!! הגיע הזמן שתזיז בוהן!!! כולם עובדים כאן כמו... לא יודעת מה, ורק הוד מעלתו יושב לו יד על יד!!!''
---
ערב

''אתה עצור על נהיגה במכשיר פריבקסר בלתי תקין'' נהם השוטר, מהדק בחזקה את האזיקים על רגליו.

--------
כשהעולם מתחיל ביד ימין, אנשים מסתובבים בין הידיים ומערבבים ברגלים.
כשלומדים לכתוב עם אצבעות הרגליים וקונים נעליים לידיים.
כשצונח לשם מישהו מוזר, שהולך על רגליו ומנסה להפוך את העולם. מערבב במיקסר עוצמתי דעות, אנחות ומחשבות.

זהירות, ספר מסחרר.

נערך לאחרונה ב:

אחת כזאתי;)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שם הספר: ׳׳לא ידוע׳׳.

---

’’אף פעם לא ראיתי כדור טרידל מקרוב’’ עיניה של רינדן כמו נמשכו לעבר הגוש בצבעי שחור זהב, אדמדם מעצמן. מכושפת, היא שלחה יד אל הכדור, מלטפת אותו רכות. מאות סיפורים מרתקים ומסעירים, בהם כיכב כדור הטרידל, צפו בראשה בחדות. שמחתה מהמפגש, שאמה סידרה לה, עם הכדור, הרקיעו שחקים.
ליארין אמה, הנהנה קלות בראשה לשמע הדברים של ביתה. היא הביטה בריכוז רב על ידיה של הקטנה ששיחקו עם הכדור. ליבה בישר לה רעות מהעתיד, היא הרגישה שהכניסה את ביתה, ברוב תמימות, אל עולם אכזר, שלדעתו, המטרה מקדשת את האמצעים.
גם אם בתווך עומדת ילדה קטנה, שאמא שלה עשתה שטות איומה. הסכימה למכור את נפש ילדתה לשטן.
וכידוע, אם תיקלע רינדן הקטנה לצרה, לה לא יהיה איך לעזור לה. ידיה כבולות.

מה שקרה למחרת בבוקר, שבר את נפשה לרסיסים. וגופה, שלא ישן כל הלילה מדאגה ומצפון, וקם על מנת לגלות שתחושת הלב של אמא- צודקת, התפרק. היא התמוטטה.

------

’’שלום לכולם, ויום מוצלח’’ ריאלין ניכנס לחדר מחייך קלות, מביט על כל יושבי המקום, שעבדו ללא הפסקה על מחקריהם. ידו השמאלית משכה כמו מעצמה, את חלוקו הלבן, בשעה שידו השמאלית סידרה את משקפת המדען השקופה שלו, על אפו.

יום של עבודה חדש התחיל. והיום הזה, היה תחילתו של יום היסטורי. ומה יגידו ילדי העבר?

כי פה, במעבדת ’טאנשיין’, העתיד היינו מעניין, כמו שהעבר יכול להיות מפתיע.

והוא מפתיע.

----

׳׳בוקר טוב לנדין. איך אתה מרגיש היום?׳׳ דוקטור אלטין פתח את וילון החלון, נותן לקרני השמש להיכנס פנימה. להציף את החדר באור חזק של בוקר קייצי במיוחד.

׳׳אה.. אהמ׳׳ לנדין, שהאור ניכנס לעינו באחת, משלא היה רגיל לכך, ביגלל התחבושת שניכרכה סביב עיניו משך הזמן האחרון, מיצמץ בעיניו כמה פעמים, מנסה להתרכז בשאלה של הדוקטור. ׳׳אני חושב ש.. שאני בסדר עכשיו׳׳ הוא חייך. חיוכו יצא עקום וחסר חן.

׳׳מצוין. עכשיו, אני הולך לבדוק את העיינים.׳׳ הדוקטור הכין אותו לצעד הבא שיעשה, ידו קירבה אל עיניו של לנדין פנס אולטרה כחול עוצמתי, מעביר אותו מעין לעין. השתנקות קלה של אושר ניפלטה מפיו. הוא חנק את שמחתו עמוק בפנים. אסור שידעו כרגע על הפיתוח שלו.

העיקר שהניתוח התמים, שהיה אמור רק להציל את עיניו של לנדין, שלא יודע כלום, הפך אותו לאדם הראשון ביקום, שעיניו הן מצלמה, שמשדרת תמונות וסירטונים, באיכות הגבוהה ביותר אל המחשב האישי שלו, ללא הרף.

שמחת נקמה, ואושר מן הפיתוח הנדיר שלו שמצליח ממש אל מול עיניו, כשהוא יוצא מהחדר ומחשבו מראה ללא הפסקה את מה שרואות עיניו של לנדין, תססו בדמו של דוקטור אלטין. הוא עוד יפרוץ עם המחקר שלו. זהירות: העולם עלול להשתנות. להסתובב 180 מעלות.

----
תיהיו מוכנים לעלילה מסחררת, מלאה בחידושים מסעירים.
העבר עלול להשתנות מול עיניכם, רק האמיצים ביותר ישרדו את הגילויים. ישרדו כדי לספר.
העתיד, הולך לקבל תפניות חזקות שהעולם לא ציפה להם. הנועזים ביותר, יהיו מוכנים לסערה שבו תבוא על האדמה, תקדם אותה כמה צעדים קדימה.

האם תוצאות בלתי הפיכות טמונות בספר הזה?
לא תדעו, עד שתסיימו לקרוא.
תתנו לגיבורי הספר, לקחת אתכם לעולמות וסודת שאדם עוד לא דיבר עליהם, לא חשף אותם, ולא ניסה לדעת מה קורה איתם, אחרי ש..

׳׳לא ידוע׳׳ הינו ספר שיגלה בפניכם עולמות, שלא הכרתם. ספר שהנסתר בו, גובר על הגלוי, עד לסופו המרתק והמפתיע.
צילום מסך 2024-08-21 ב-18.20.33.png

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
וואו..וואו..ואוו!
רק תנו להם ומדפי הספרים החרדיים מתמלאים באלפי ספרים רעננים מרתקים ומחדשים.

אהבתי הכל!
אבל מקום יש רק לשלוש.

השיפוט שלי נעשה על כמה קריטריונים:
1 - קצר ולעניין
2 - מסקרן
3 - כתיבה מקצועית

קבלו את:
מקום שלישי: @רינתיה
מקום שני: @שיבת ציון
מקום ראשון @-חיה-

בהצלחה מאוד!

עליבאבא

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
עכשיו שהכול נגמר...
בנימה קצת שונה:

רב מכר של הניו יורק טיימס
זוכה פרס נופך

'ספר מדהים.... שלא מצליח לצאת מהיד' the new york times
'הכתיבה מרתקת ומפותלת, מלאכת מחשבת ביד אמן... אחד הרומנים הגדולים של המאה הנוכחית' international review
'העלילה מתפתחת בקצב הדוק מבלי לגרוע מהמורכבות האופפת את הגיבור... אכן ספר שאמליץ עליו' paris tribute

----------------------

בילי ריי מאריי, יליד 1992, גדל בסביבה עניה ודלת אמצעים. בגיל 12 גילה את הספריה המקומית, והיה שוקע לתוך עולם המילים. עם הידע שרכש הצליח להגר, להתקבל לאוניברסיטת ברקלי, וסיים בהצלחה דוקטורט במדעי הרוח. בשנה האחרונה פנה לתחום הכתיבה, עם סיפור קצר שהתפרסם בשבועון מקומי. התגובות הנלהבות שקיבל דירבנו אותו לפנות גם לקהל הרחב. 'גשם ראשון בקיץ' זהו ספר הביכורים שלו.

מחיר מומלץ לצרכן 98 ש"ח
ברקוד 139263940473
😜😜😜😜

שיבת ציון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
וואו תודה על הזכייה באתגר!
היו כל כך הרבה קטעים טובים וממש לא ציפיתי.
בשל עומס (חיובי ב''ה) אני לא אוכל לנהל את האתגר הבא, לכן אעביר את שרביט הניהול ל @שיבת ציון

בהצלחה!!
קודם כל, תודה רבה!

אם כי אני לא בטוחה שמותר לעשות את זה על פי חוקת האתגרים...
אוכל לקחת את ניהול האתגר הבא רק לאחר אישור של @מ. י. פרצמן ו/ או @ניהול קהילת כתיבה .

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
וואו תודה על הזכייה באתגר!
היו כל כך הרבה קטעים טובים וממש לא ציפיתי.
בשל עומס (חיובי ב''ה) אני לא אוכל לנהל את האתגר הבא, לכן אעביר את שרביט הניהול ל @שיבת ציון

בהצלחה!!
לפי חוקת הפורום - העלאת אתגר על ידי הזוכה היא לא רק זכות אלא גם חובה, כחלק מפרמטרי החברות בקהילה.
ג. אם ברצונכם להעלות יצירה לאתגר עליכם להכין מראש את האתגר אותו תעלו במקרה שתזכו. זה לא חייב להיות על גבי מסמך ומילה במילה, אך לפחות בראש בקווים כלליים.
אם אין לכם רעיון כזה, הנכם פטורים מהעלאת יצירה לאתגר.
המקרה הספציפי הזה בבחינה כרגע, ובעז"ה בקרוב תעלה הודעה מי יעלה את האתגר הבא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה